Jan Bartosiński

Chirurg naczyniowy

Operował mi żylaki.Bardzo dobre podejście do pacjenta.Wysoka kultura osobista. Duża wiedza lekarska

To jest lekarz jakich dziś nie spotyka się idąc do szpitala,mnie wyleczył z bardzo poważnego zabiegu po prostu uratował mnie od śmierci,będę go mile wspominał aż do końca moich dni.Polecam wszystkim którzy się leczą w MSWiA na oddziale chirurgii naczyniowej tego specjalistę chirurga.Zdzisław Z.

Lekarz jest po prostu super...Lekarz jakich mało u nas w Polsce. Jest miły, wszystko wytłumaczy tak byś mógł/a zrozumieć...Tłumaczy co i jak i nie odpowiada chamsko lecz rzeczowo...Polecam w 100%. Specjalnie weszłam na tą stronkę by polecić go dla innych;) pozdrawia Piotrków Tryb.;)

Bardzo dobry chirurg naczyniowy polecam tego lekarza.

Bardzo dobry chirurg naczyniowy polecam tego lekarza.

Byłem na konsultacji z moją chorobą tętniaka aorty brzusznej wywiad który przeprowadził dr.Bartosiński ze mną był rzeczowy i zrozumiały dla mnie.Lekarz jest bardzo uprzejmy i rozmawiał ze mną bardzo fachowo wszystko dokładnie tłumacząc.Polecam tego lekarza jest SUPER.

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Łódź"?

Marek Kotala

MIKOMED