Chirurg Naczyniowy Łódź

Wspaniały i kompetentny lekarz.Bardzo szybko zajął się moim tętniakiem na aorcie brzusznej ,szybka udana operacja.Już rok minął po operacji,byłem u lekarza na konsultacji
zlecił mi badanie angio-KT aorty brzusznej i tętnic kończyn dolnych. Na wizycie z wynikami stwierdził ,że wszystko jest dobrze.Jestem bardzo zadowolony z prowadzonego leczenia. Nadal będę pod kontrolą tego lekarza .Polecam tego lekarza bez żadnych obaw. Bardzo dziękuję Panu dr. Kotali za leczenie mnie.
Opinia dodana przez: Włodek Trzeciak

lekarz Mirosław Wąsiewicz

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Po mało inwazyjnym zabiegu nogi u tego pana, moja noga wygląda gorzej niż przed zabiegiem. Żyła którą mialam wcześniej wydolną, teraz jest niewydolna, o porażeniu nerwu czuciowego, do którego notabene ten lekarz się nie przyznał, za to wolał mi wmówić, że to wina kręgosłupa, z którym nie mam żadnych problemów - nie wspomnę już. Nie dość, że wizyty drogie(200zl), trwające 5 min, to za dużo się z nich nie dowiadywałam, ...

dr n. med. Jacek Mikosiński

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Traktorowa 13 lok. 53
Łódź

Witam. Cóż mogę powiedzieć o doktorze jest drogi to fakt. Leczy ludzi ale też sprzedaje usługi typu badania i na pewno też jest współwłaścicielem apteki wiec normalne ze namawia nas pacjentów (klientów) na robienie badan u niego lub na zakupy w jego aptece. Chciałabym przedstawić parę przykładów obojętnie jakie badanie byśmy nie robili to chcąc je zrobić szybko i skutecznie to musimy zapłacić wszędzie nie kiedy jest to różnica paru ...

lekarz Piotr Kaźmierski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Kolarska 87
94-125 Łódź

Przeczytałam poniższe opinie co spowodowało jedynie niepotrzebną obawę przed wizytą. Tymczasem pan dr okazał zainteresowanie problemem, wykonał doppler żył, rozwiał wątpliwości i przekazał zalecenia. Totalnie nie rozumiem tych skrajnie negatywnych opinii.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Piotr Blimel

Szpital im Pirogowa

Łódź

Wspaniały lekarz, super podejście do pacjenta, przed zabiegiem udziela wszystkich informacji, po operacji praktycznie nie używałem tabletek przeciwbólowych. Miły i traktujący pacjenta jak człowieka, polecam i dziękuję!!!
Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Piotr Mrozowski

Fragmat-Med
jana matejki
05-620 Łódź

Podziękowania dla dr.Piotra Mrozowskiego i jego zespołu operacyjnego za przeprowadzony zabieg usunięcia przepukliny pachwinowej dnia 8.06.2011r.Polecam innym pacjętom.Krzysztof Tarnowski Zgierz

Jan Bartosiński

Medmaks Sp. z o.o. NZOZ
Broniewskiego 68
93-264 Łódź

Lekarz z powołania! Godny zaufania, kompetentny, rzeczowy. Operował moją mamę - z całą pewnością uratował mamie życie. Nie mami pacjentów cudownymi lekami na chorobę - mówi bez ogródek, co i jak, wspiera pacjenta, ale też potrafi przywołać do porządku. Wiem doskonale, że dla tego lekarza liczy się po prostu człowiek i jego problem czy cierpienie.
OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY!!!
Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora,
córka Janiny z Pabianic

dr Sago Khan

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Absolutnie nie polecam pana Khana , zerowe zainteresowanie pacjentem , Brak zleconych jakichkolwiek badań . Do dnia dzisiejszego nie wiedziałem , że mam objaw raynauda kwalifikujący się do leczenia chirurgicznego . Lekarz Khan w ogóle nie rozpoznał zaburzeń krążenie obwodowego , zmierzył w gabinecie puls w obydwu kończynach górnych po czym wystawił druk dla lekarza kierującego na którym jest napisane , iż lekarz nie rozpoznaje zaburzeń krążenia . Dobrze , ...
Opinia dodana przez: Rafał .

dr n. med. Andrzej Papiewski

MSWiA
Nowomiejska 3
Łódź

Znakomity fachowiec, oddany pacjentowi. Krótko mówiąc, właściwy Człowiek, na właściwym miejscu. Polecam

lekarz Andrzej Ciesielski

Łódź

swietny lekarz, profesjonalista w 100%. Szybka diagnoza problemu. Operacja przeprowadzona bez żadnych komplikacji. W pełni Oddany pacjentowi.

Chirurdzy naczyniowi w Łodzi