Chirurg Naczyniowy Łódź

ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

ul.Kamińskiego 11
Łódź

Lekarz godny polecenia, profesjonalista z dużym zaangażowaniem, jego zawód jest jego pasją, co sam podkreśla, a w zawodzie lekarza pasja jest niezwykle istotna, ciepły, sympatyczny, rzeczowy. Polecam.

Opinia dodana przez: anna

mswia

Łódź

20 lat temu uratowała mi nogi. Miałam nie chodzić, więcej,aputacje - a chodzę, biegam nawet( no, może nie maratony). Nie wywdzięczę się nigdy Pani dr. Krystynie. Fakt- bez Niej byłabym warzywem kończącym swój żywot na wózku. I nie musiałoby to być spektakularne- ot, skończyłabym jako kaleka do końca dni zależna od innych.A teraz mam z tego życia satysfakcję - i - dedykujęją Pani doktor....

lekarz Jarosław Czeczotka

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Megamed Sp. z o.o.
ulica Ogrodowa 28B
91-065 Łódź

Pan doktor nie tylko bardzo sympatyczny,ale bardzo kompetentny.Dlatego bardzo polecam wizytę.Jestem bardzo zadowolona.

Opinia dodana przez: Julita

Medmaks Sp. z o.o. NZOZ
Broniewskiego 68
93-264 Łódź

Operował mi żylaki.Bardzo dobre podejście do pacjenta.Wysoka kultura osobista. Duża wiedza lekarska

Fragmat-Med
jana matejki
05-620 Łódź

Podziękowania dla dr.Piotra Mrozowskiego i jego zespołu operacyjnego za przeprowadzony zabieg usunięcia przepukliny pachwinowej dnia 8.06.2011r.Polecam innym pacjętom.Krzysztof Tarnowski Zgierz

Łódź

swietny lekarz, profesjonalista w 100%. Szybka diagnoza problemu. Operacja przeprowadzona bez żadnych komplikacji. W pełni Oddany pacjentowi.

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Wspaniałe podejście do pacjenta, dokładny w badaniu, a nie aby jak najszybciej pozbyć się pacjenta, bardzo, bardzo kulturalny i czuje się jego fachowość. Wspaniały lekarz i POLECAM !!!!

Opinia dodana przez: Bożenna

zdrowie
sieradz
98-200 Łódź

Ordynator oddziału chirurgii naczyniowej w szpitalu MSWiA.Wspaniały lekarz znający swoje rzemiosło.Prowadził moją ciężką chorobę tętniaka aorty brzusznej,jestem wdzięczny całemu zespołowi chirurgów za opiekę i wyleczenie,a szczególnie PANU ORDYNATOROWI.Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia Zdzisław Z.

Chirurg naczyniowy Łódź dr n. med. Marek Kotala

MIKOMED