Lekarze Chirurg naczyniowy Łódź

Chirurg naczyniowy

Medmaks Sp. z o.o. NZOZ
Broniewskiego 68
93-264 Łódź

Lekarz z powołania! Godny zaufania, kompetentny, rzeczowy. Operował moją mamę - z całą pewnością uratował mamie życie. Nie mami pacjentów cudownymi lekami na chorobę - mówi bez ogródek, co i jak, wspiera pacjenta, ale też potrafi przywołać do porządku. Wiem doskonale, że dla tego lekarza liczy się po prostu człowiek i jego problem czy cierpienie. OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY!!! Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora, córka Janiny z Pabianic
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Jacek Jan Waligóra

dr n. med. Jacek Jan Waligóra

Chirurg ogólny, Proktolog

Szpital MSWiA w Łodzi
Północna 42
91-425 Łódź

Świetny fachowiec. Trafiłem do szpitala z ostrym zapaleniem pęcherzyka żółciowego. Już od samego początku Dr. Waligóra interesował się przebiegiem mojej choroby. Mimo że podczas zabiegu laparaskopi okazało się że w pęcherzyku jest duży ropień, to Pan Doktor poradził sobie z tym bez większych problemów. Po zabiegu przyszedł do mnie, opowiedział mi przebieg zabiegu i udzielił wskazówek co do dalszej rehabilitacji. Jest fachowiec w dziedzinie chirurgii z dobrym podejściem i kontaktem ...
Opinia dodana przez: Przemek

dr n. med. Jurij Mandryka

szp im Jana Bożego
Łódź

PAn Doktor przyjmował mnie do szpitala w Izbie przyjęć u Bonifatrów 15.01.2012 i już wykazał się uprzejmością, taktem, a przede wszystkim fachowością. Następnego dnia wylosował mój przypadek do operacji, którą wykonał absolutnie wzorowo i ślicznie zszył. Wizytował mnie i podczas dyżuru wieczorem przed zabiegiem, a następnego dnia był przy zmianie opatrunku, żeby upewnić się co do efektów swojego dzieła. Profesjonalista, z poczuciem humoru, wyczerpująco odpowiadał na moje pytania,a i zbeształ ...

Bogna Zielińska

Chirurg szczękowo twarzowy

Łódź

Chirurg najwyższej klasy, specjalista na najwyższym poziomie i to w państwowej placówce. Polecić mogę cały odział chirurgi twarzowo-szczękowej w szpitalu Barlickim. Chirurdzy tam mają złote ręce.
Opinia dodana przez: Natalish
Pani Profesor jest wysokiej klasy profesjonalistką i jednocześnie jest wspaniałym człowiekiem. Pobyt w jej klinice nie stanowił dla mojego syna traumy. Pani profesor wytłumaczyła mu dokładnie dlaczego trafił do szpitala, jakie będzie miał wykonane badania i w jakim celu a także kiedy będzie mógł udać się do domu.

lekarz Dariusz Sokołowski

Sasanek 8
Łódź

Miałem dwa spotkania z panem doktorem Sokołowskim.Pierwsze spotkanie konsultacyjne było bardzo rzeczowe w czasie,którego dowiedziałem się wszystko o przyczynach choroby,sposobie leczenia i obowiązkach jakie mnie w związku z tym czekają.Zastosowana pierwsza faza leczenia usunęła mój problem niemal ze skutkiem natychmiastowym przynosząc całkowitą ulgę i możliwość normalnego funkcjonowania,Teraz nastąpi II faza leczenia polegająca na definitywnym usuwaniu kolejno hemoroidy w odstępach miesięcznych. Pan doktor jest wyjątkowo sympatycznym lekarzem łamiącym barierę w kilku ...
Opinia dodana przez: WŁODZIMIERZ

dr n. med. Dorota Żukowska

Chirurg plastyczny

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Jeszcze żaden lekarz wcześniej tak szczerze ze mną nie rozmawiał. Czuję się bezpiecznie, że zaufałam Pani Doktor. Na pewno będę do Pani Doktor wracać.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Rafał Ziółkowski

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Znakomity Lekarz, rzetelny i profesjonalny, o wyjątkowo sumiennym i odpowiedzialnym podejściu do pacjenta, wielkie zaangażowanie i konsekwencja w stawianiu diagnozy i leczeniu. Przy tym wyjątkowo życzliwy, empatyczny i kulturalny Człowiek. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc, jakiej udzielił mojej 90-letniej Mamie. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Jarosław Hołyński

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
dr. Stefana Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Tego Profesjonalistę nie można po prostu przedstawić „dobry” o tym Lekarzu można napisać książkę, i piszę to z czystym sumieniem. Po pierwsze to niezwykła charyzma, kultura osobista, barwa i ton głosu, niesamowity spokój. Na każdego zwraca uwagę, każdego pamięta, do każdego się uśmiechnie. Na oddziale chirurgii w szpitalu Barlickiego oblegany przez studentów, którzy czekają na korytarzu jeszcze zanim przyjdzie do pracy. Podczas obchodu każdy chce tylko słuchać Doktora aby nauczyć ...
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Paweł Mrozowski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Fragmat-Med
jana matejki
05-620 Łódź

MIałem operacje przepukliny mosznowej u chirurga Pawła Mrozowskiego i muszę powiedzieć że po dwóch godzinach po operacji byłem już w drodze do domu. Zero bólu podczas operacji,i po/tylko wieczorem przez kilka dni środek bólowy na gojenie rany pooperacyjnej.Polecam gorąco chirurga Pawła Mrozowskiego.

lekarz Michał Kusiński

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Dziękuję za trafną diagnozę i wyleczenie mnie z nadczynności przytarczycz, moje objawy szybko minęły po operacji.

dr n. med. Andrzej Kling

Kopernika 4 (Hipokrates)
90-509 Łódź

profesjonalista,ktory uratowal mi zycie.Szybko i sprawnie przeprowadzil operacje przy zapaleniu otrzewnej,gdzie brakowalo malo czasu do mojej smierci...Dba o pajenta i jest ludzki.Kornelia
oDPOWIEDNI CZŁOWIEK NA ODPOWIEDNIM STANOWISKU.MIAŁA ZOSTAĆ MALARKĄ ZOSTAŁA CHIRURGIEM.SUPER BABKA ,SUPER CZŁOWIEK,B,DOBRY FACHMAN.

lekarz Michał Rogozik

Chirurg naczyniowy

Szpital
Szparagowa 10
91-211 Łódź

Super lekarz-chirurg naczyniowy -interesuje się pacjentem od momentu przyjęcia , poprzez błyskawiczny zabieg trambolizy az do momentu wyjścia pacjenta do domu-oby więcej takich lekarzy. Serdecznie dziekuje i pozdrawiam Pana doktora
Opinia dodana przez: Alfred
Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi za zdjęcie paznokcia, z którym miałam problem przez pół roku. Inny lekarz chirurg wysłał mnie do kliniki paznokcia, sam nie chciał się tego podjąć. Bardzo opiekuńcze podejście do pacjenta, troska o komfort (czy na pewno nie boli) podczas zabiegu. Godny zaufania.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Marcin Faflik

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Salve Przychodnia
ulica Struga 3
90-420 Łódź

Lekarz godny polecenia. Miałam operację 6 lat temu i do dziś wszystko jest w porządku. Bardzo profesjonalny lekarz i przy tym bardzo ciepły. Dziękuję bardzo

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kuzdak

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Niestety ten człowiek leci już tylko na dobrej opinii i już chyba czas dać sobie spokój z tym zawodem zanim kolejnej osobie odbierze on głos, tak jak mojej mamie po operacji tarczycy uszkodził struny głosowe i tak o to jednego dnia mama mówiła normalnie a po operacji cisza, tylko szept. Do błędu trzeba się przyznać i ponieść konsekwencje !
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Anna Goździewicz

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88
91-357 Łódź

Właśnie wróciłam z zabiegu usuwania 8 dolnej. Przebieg znieczulenia, exstrakcji ( mimo, że trochę się łamały korzenie) przebiegł bardzo sprawnie i szybko. Pani dr Anna i Pani asystentka zaopiekowały się mną na najwyższym poziomie. Pani Doktor bardzo dziękuję za sprawną, szybką i bardzo miłą wizytę. Zostałam przyjęta przed czasem . Serdecznie pozdrawiam- polecam wszystkim . Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Jolanta Kollar

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

HOR-BA-DENT
ul. Piłsudskiego 52
90-330 Łódź

Bardzo polecam. Panią doktor wyszukała mi córka,dzięki opiniom w internecie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty- zostałam przyjęta jeszcze tego samego dnia,wyrwanie zęba przebiegło szybko i sprawnie,a pani doktor jest przemiła.
Opinia dodana przez: Maria

prof. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne Euromed
Gdańska 26
90-517 Łódź

Profesor Jacek Śmigielski to niesamowity człowiek, lekarz, sportowiec. Konkretny,słowny,punktualny - po prostu niezawodny. Przeprowadził mojego męża przez raka odbytu - skutecznie. Najpierw badania, radioterapia, potem operacja.Ta ostatnia była wyzwaniem ze względu na położenie guza i zaawansowany wiek męża. Skończyło się bez stomii, stan pooperacyjny idealny.Wyniki badań histopatologicznych m.inn. R0 resekcja doszczętna - to oznacza koniec leczenia! Czy można chcieć więcej? Wielkie dzięki Profesorze. I żeby było jasne - jedyne koszty ...