Lekarze Chirurg naczyniowy Łódź

Chirurg onkolog

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Profesor A. Jeziorski jest wybitnym fachowcem . Jest człowiekiem, pełnym życzliwości i taktu, o wysokiej kulturze osobistej. Oddział , którym kieruje działa na bardzo wysokim poziomie. Pracujący tam personel traktuje pacjentów indywidualnie dając o ich zdrowie fizyczne i komfort psychiczny. Zarówno lekarze jak i pielęgniarki traktują pacjentów z życzliwością i szacunkiem. Wdzięczne pacjentki (operowane 16 września przez Doc. Nejca) Beata KM i Halina T
Opinia dodana przez: Beata KM

lekarz Piotr Narbutt

przychodnia
plac Hallera 1
90-647 Łódź

Bardzo dobry, kompetentny, empatyczny lekarz! Brakuje mi słów, aby wyrazić uznanie! Polecam wszystkim, którzy szukają wybitnego specjalisty, aby powierzyć mu swoje zdrowie i życie
Opinia dodana przez: Regina

lekarz Monika Kontowt

Limanowskiego 67/3
91-321 Łódź

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalizm, trafne diagnozy, skuteczna w leczeniu, konkretna w działaniu. Oby takich lekarzy więcej
Opinia dodana przez: Jerzy
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Chirurg stomatolog
                                       dr n. med. Katarzyna Sokalska

dr n. med. Katarzyna Sokalska

Chirurg stomatolog

Praktyka Stomatologiczna Katarzyna Sokalska
ul. Sarnia 3
Łódź

Pani Doktor jest rewelacyjna, uratowała mi zęba którego inni lekarze chcieli usunąć. Leczymy się z rodziną u niej od lat. Od pewnego czasu w nowym gabinecie , gdzie komfort leczenia jest jeszcze większy.Polecam
Opinia dodana przez: emka

dr Paweł Kolano

Kościuszki 93
93-435 Łódź

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz , polecam .

dr n. med. Jacek Kaczmarski

Torakochirurg, Onkolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M.Kopernika w Łodzi
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Pan dr Jacek Kaczmarski jest bardzo dobrym lekarzem i zabiegowcem. Wnikliwie zapoznaje się z chorobą, tłumaczy i cierpliwie odpowiada na pytania chorego i jego rodziny. Jest pełen życzliwości, zrozumienia i wspiera chorego, który jest pełen strachu i wątpliwości. Daje wskazówki choremu co do dalszego postępowania. Jest lekarzem godnym zaufania ze względu na swoją fachowość, stosunek do pacjenta i czas, który mu poświęca.
Opinia dodana przez: Krystyna Michalak-Borkowska

lekarz Andrzej Walczak

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Zespół Poradni Kardiologicznych i Endokrynologicznych
dr. Seweryna Sterlinga 1/3
91-425 Łódź

Pan dr A.Walczak to wspaniały i życzliwy człowiek, o dużej empatii do pacjenta. Jego wola niesienia pomocy chorym jest nieograniczona. Stara się w sposób przystępny zaproponować i wyjaśnić proces leczenia, przy czym drugiego człowieka, pacjenta traktuje w rozmowie jak partnera. Jest pod każdym względem profesjonalistą. Jestem wdzięczna Panu doktorowi za zaopiekowanie się moją mamą w jej chorobie, jednocześnie jestem pod dużym wrażeniem takiego podejścia do pacjenta. Dziękuję w imieniu swoim ...

dr n. med. Ryszard Perner

Ortopeda, Chirurg ogólny

Struga 20 (Medort)
90-513 Łódź

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz. Doskonały fachowiec, który unika wysyłania pacjenta na operację.

lekarz Miłosz Dobrogowski

ulica Jasińskiego 33
91-493 Łódź

Pan doktor przyjął mnie na oddzial potocznie mówiac"z ulicy". Poświecil mi czas i uwagę, wyznaczył termin operacji tarczycy, i sam ja wykonał. Po operacji codziennie zaglądał do mnie na salę I miał czas żeby wytłumaczyć mi co się ze mną dzieje. W dzisiejszych zagonionych czasach to naprawdę niezwykłe, że życxliwośc i kompetencje mieszczą się w jednym czliwieku, z całego serca polecam tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Magdalena Rafalska

lekarz Grzegorz Olczyk

Holownicza 3b/4
93-474 Łódź

Nie znajduję słów uznania dla kompetencji i niezwykłego profesjonalizmu Pana dr Grzegorza Olczyka. Postawił trafną diagnozę mojej choroby, a co najważniejsze przeprowadził b. trudną operację nowotworu okrężnicy 08,12,2021 na oddziale chirurgii w Turku, którego jest Kierownikiem. Dzięki skutecznemu leczeniu prowadzonemu przez Pana Doktora szybko wracam do zdrowia. Empatyczny i rzeczowy, bardzo dobry kontakt z pacjentem dający poczucie bezpieczeństwa. Każdemu polecam Pana Doktora Olczyka, to lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Antoni K.

lekarz Piotr Jurałowicz

Ananasowa 11
92-771 Łódź

Byłam operowana przez Pana dr Piotra Jurałowicza, miałam usuwany prawy płat tarczycy, Pan dr to przede wszystkim wspaniały lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta, polecam dr z całego serca🫶
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Piotr Kula

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

31.01.2020 miałam operację pomostów wykonaną przez kardiochirurga dr Piotra Kulę. 10.03.2020 byłam na wizycie kontrolnej po operacji. Moje wrażenia z tej wizyty : to LEKARZ z powołaniem,zrozumieniem psychiki pacjenta,uśmiechnięty. Udziela szczegółowych informacji co mam czynić dalej oraz wspiera werbalnie w dochodzeniu do zdrowia.To cechy ,które są bardzo ważne dla pacjentów a oprócz tego fachowość i profesjonalizm ,którymi się dzieli z osobami po drugiej stronie biurka. BARDZO ..........DZIĘKUJĘ za dalsze życie ...
Opinia dodana przez: csk-20-1408(rodo)

lekarz Jarosław Czeczotka

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Megamed Sp. z o.o.
ulica Ogrodowa 28B
91-065 Łódź

Najlepszy chirurg naczyniowy!!! Z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i powołaniem. Efekty po zabiegu nie do opisania. Na pewno nie zdecydowałabym się na nikogo innego

lekarz Mariusz Klincewicz

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Życzliwy, rzetelny oraz konkretny! Od lat Pan doktor pilnuje mnie, żebym robiła badania kontrolne po przebytej operacji :) Polecam!
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Monika Zagórowska

Chirurg stomatolog, Protetyk

przychodnia
Piotrkowska 270
90-361 Łódź

Super podejście do pacjenta, bardzo miła Pani Doktor. Godna polecenia.

dr hab. Krystyna Smialowska

Chirurg naczyniowy

mswia
Łódź

20 lat temu uratowała mi nogi. Miałam nie chodzić, więcej,aputacje - a chodzę, biegam nawet( no, może nie maratony). Nie wywdzięczę się nigdy Pani dr. Krystynie. Fakt- bez Niej byłabym warzywem kończącym swój żywot na wózku. I nie musiałoby to być spektakularne- ot, skończyłabym jako kaleka do końca dni zależna od innych.A teraz mam z tego życia satysfakcję - i - dedykujęją Pani doktor....

dr n. med. Jerzy Foczpański

Chirurg szczękowo twarzowy

Rzgowska 64/20
93-172 Łódź

wybitny specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej i "pan doktor z reklamy" , ja miałem tylko przyjemność ( tak przyjemność mimo że u innych to mało przyjemne) wyrwać u doktora kilka zębów, w gabinecie panuje opinia że wyrwał ich kilka wiader i nikt w Polsce nie robi tego lepiej .. ale to tylko drobny zabieg , w bardziej skomplikowanych jest jeszcze lapszy

lekarz Andrzej Kacprzak

Chirurg ogólny, Urolog

przemysłowa 10 m 22
Łódź

od 10 lat jestem pacjentem. Schorzenie moje wymaga ciągłej kontroli. Najwyzsze uznanie pozwalam sobie wyrazić
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Jan Bortkiewicz

Chirurg ogólny, Urolog

Pracownia Rehabilitacji
Józefa Ignacego Kraszewskiego 1/5
93-161 Łódź

super, ale wiem, że pracuje w Ośrodku onkologii Kopernika a nie w ZK. Długo czekałam, ale wysłuchał, wytłumaczył, jeśli ktoś wie gdzie przyjmuje prywatnie proszę o informację.
Opinia dodana przez: anna

lekarz Barbara Staszelis

Nastrojowa 48/16
91-496 Łódź

Przemiła, kompetentna, bezinteresowna. Cudowny lekarz. Zajęła się obrażeniami mojego męża z profesjonalizmem i zrozumieniem. Przeprowadziła przez cały proces leczenia wyjaśniając i wspierając . Odzyskaliśmy z mężem wiarę w istnienie lekarzy z powołania.
Opinia dodana przez: Marzena