Lekarze Chirurg naczyniowy Łódź

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Gabinet
Cieszkowskiego 7
93-424 Łódź

Pan Doktor jest bystry i ma wiedze. Robi USG i biopsje co obecnie niewielu robi. Ma także laser do zmian skórnych w gabinecie. To poza tym przemiły człowiek. Polecam.
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Maciej Świder

Chirurg szczękowo twarzowy

Przychodnia Stomatologiczna
Przełajowa 6
94-044 Łódź

Najlepszy Lekarz na świetnie usuwałam już trzecią ósemkę u Pana doktora i wszystko świetnie się goi zero opuchlizny i krwawienia. Lekarz bardzo uczciwy i kompetentny. Cena usług też super. POLECAM!
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Jan Czajkowski

Chirurg ogólny, Gastrolog

Łódź

Bardzo dobry lekarz, przecudowny człowiek. Miałam dziś robioną kolonoskopie w szpitalu Pirogowa. Pan doktor wraz z Panią pielęgniarką Renatą Gębicką przeprowadzili badanie delikatnie, bardzo byli wyrozumiali, opiekuńczy, wszystko ze spokojem tłumaczyli. Naprawdę poświęcony czas i zaangażowanie jest pełne podziwu. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi i Pani Pielęgniarce, jesteście cudowni. Pozdrawiam Sylwia Elżanowska
Opinia dodana przez: Sylwia
Bardzo miły ,życzliwy , profesjonalne podejście do pacjenta ,żeby było więcej takich lekarzy ,polecam
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Ewa Krupińska

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Kompetentna profesjonalna uprzejma.Bardzo dobry lekarz.Mojemu Marcinkowi zoperowała spodziectwo z bardzo dobrym efektem Jesteśmy bardzo zadowoleni.Polecamy Pania doktor

lekarz Michał Grabowski

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Uratował mi życie Dzięki bo to dopiero 35 wiosen. Zapalenie otrzewnej to dla niego "pikuś", a i blizna chyba nie będzie zbyt duża. Profesjonalny,konkretny. Tak, poleciła bym go nawet najbliższej osobie.

dr n. med. Marek Stempień

Chirurg onkolog

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Jestem zawiedziona dzisiejszym zachowaniem Pana doktora. O ile kilkanaście lat temu nie mogłam powiedzieć nawet jednego złego słowa na Jego temat, bo wtedy miałam okazję Go poznać ( usuwał znamiona mojej córce), tak dziś poznałam Go zupełnie z innej strony. Oczywiście w gabinecie prywatnym dalej uprzejmy, życzliwy natomiast poza nim tj. w szpitalu okazuje się, że Pan doktor ma zupełnie inne oblicze. To, że ktoś jest lekarzem nie oznacza, że ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Michał Torzecki

Proktolog, Chirurg ogólny

Jasia i Małgosi 2
Łódź

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Nie spotkałam nigdy w życiu takiego lekarza. Pełen profesjonalizm. Ma złote ręce. Zabiegi wykonuje bardzo sprawnie. Dla niego liczy się człowiek. Wszyscy lekarze powinni brać przykład z Pana doktora. Jest godny polecenia z całego serca. Właśnie takich lekarzy nam potrzeba. Dziękuję za wszystko co Pan zrobił dla mnie. Nigdy pana nie zapomnę. Pozdrawiam serdecznie. Wdzięczna pacjentka Anna Dziubecka.

prof. dr hab. n. med. Janusz Strzelczyk

Chirurg ogólny, Chirurg transplantolog

Dr Lik Clinic - centrum medyczne
Drewnowska 49A/lok. 13
91-002 Łódź

Jestem. 1.5 roku po reakcji głowy trzustki. Do końca życia będę wdzięczna profesorowi za odpowiedzi na każde pytanie,za cierpliwości,za to że traktuje pacjenta po ludzku. Dziękuję za drugie życie Profesorze. Jest Pan wspaniałym lekarzem z powołania, których obecnie jest bardzo mało.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Michał Krawczyński

KRAJMED
Uniwersytecka 42/44 lok. 9
Łódź

Pan Michał jest utalentowanym lekarzem i ciepłą osoba. Od pierwszej wizyty, wzbudził moje zaufanie i wiedziałam, że mu powierzę mój przypadek. Wspierał mnie od pierwszej wizyty, aż do ostatniej. Przed operacją przyszedł do mnie, gdy się stresowałam i po był też ze mną w kontakcie mailowym. Mój przypadek nie był łatwym, puchłam i skóra nie była cienka, a nos wymagał radykalnej zmiany, ale zastosował on takie techniki, by osiągnąć zamierzony ...
Opinia dodana przez: Alexis

lek. dent. Maciej Cyl

Chirurg stomatolog

Pługowa 51
94-236 Łódź

Właściwy człowiek na właściwym miejscu!!!!!!! Bardzo dobry i profesjonalny lekarz szanujący swoich pacjentów. Bardzo duże doświadczenie i wyczucie przy pracy - leczenie bez bólu.Polecam w każdym przypadku :) :) :) :)
Opinia dodana przez: Ela

lek. dent. Aleksander Przygoński

Chirurg stomatolog

Narutowicza 41
90-125 Łódź

Pan Doktor po prostu jest najlepszy w swoim fachu! Kilkakrotnie miałam przyjemność być Jego pacjentką, mam zaufanie do Jego umiejętności jak do nikogo innego. Od razu można wyczuć, że jego praca to równocześnie pasja. Oprócz niesamowitego wyczucia co do objawów i leczenia, jest przemiłą i zabawną osobą. Polecam zdecydowanie każdemu!
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Mieczysław Miodek

Chirurg dziecięcy, Wizyty domowe

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4
ul.Sporna 36/50
Łódź

Z całego serca polecam Dr Miodka. Super fachowiec znający się na swojej pracy jak mało który lekarz. Świetne podejście do dzieci moja córka bojąc się lekarzy i pobierabia krwi dała sobie wyciąć zmianę barwnikowa właśnie przez Pana Dr. Weź najmniejszego problemu. Wytłumaczył wszystko, jak będzie robione jak znieczuli wszystko, po, kolei. Naprawdę lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Łukasz Rajchert

Medi-Med
Sienkiewicza 33 / 3
91-114 Łódź

przemiły człowiek, doskonały fachowiec znający się na rzeczy cierpliwość i kultura osobista i ogromna wiedza

dr n. med. Wojciech Jabłkowski

Chirurg onkolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi, oddział chirurgii onkologicznej
ul. Paderewskiego 6
Łódź

Doktor Jabłkowski jest po prostu cudotwórcą. Polecam Go z całego serca. To że jest oszczędny w słowach dowodzi tylko i wyłącznie o jego profesjonaliźmie. On nie mówi tylko bardzo dobrze leczy !!!
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Artur Palczak

Al. Kościuszki Tadeusza 74/78/3
90-437 Łódź

Zgłosiłem się na wizytę do doktora z wynikami od lekarza rodzinnego, bo okazało się, że mam guza złośliwego. Choć na co dzień zawsze byłem silny, w tej sytuacji okazałem się zupełnie bezradny i zagubiony, nie wiedziałem co dalej mam robić, gdzie się udać, trafiłem do Remedici w Koszalinie, bo tam dowiedziałem się, że przyjmuje doktor Palczak. Doktor pokierował mnie, co dalej mam robić, bardzo szybko zostałem przez niego skierowany na ...
Opinia dodana przez: Mirosław

dr n. med. Marek Staniaszczyk

Laboratorium Analiz Lekarskich
Piotrkowska 17
90-406 Łódź

Doktor nie udzielił mi pomocy, gdy tego potrzebowałam. Na dodatek celowo wprowadził w błąd informując o możliwości leczenia mojego schorzenia, tak jakby chciałby mnie wystraszyć i zniechęcić. Mówiąc krótko - odprawił mnie z kwitkiem, bardzo starał się pokazać, gdzie jest moje miejsce. Po wizycie u niego poczułam się niezmiernie upokorzona, załamana i bezsilna. Na szczęście nie wszyscy lekarze są tacy, udałam się do innej placówki i tam została mi udzielona ...
Opinia dodana przez: tomkami

dr n. med. Ryszard Bratoś

Chirurg plastyczny

Zakład zaopatrzenia w środki pomocnicze (dobór aparatów słuchowych)
Tatrzańska 112
93-208 Łódź

Postanowiłam napisać komentarz, bo to co opowiedziała mi przyjaciółka uważam, że nie powinno przejść bez echa. Uważam, że to było czyste naciągnięcie jej na kasę!!! Przyjaciółka zadzwoniła do Pana doktora i zapytała czy wykonuje liposukcję. Pan doktor odpowiedział, że tak i umówili wspólny termin. Pojechałam z nią, ale poczekałam przed kliniką. Długo czekać nie musiałam bo wyszła dosyć szybko i powiedziała mi wszystko co skłoniło mnie do opisania całej sytuacji. ...
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Piotr Blimel

Chirurg naczyniowy

Szpital im Pirogowa
Łódź

Wspaniały lekarz, super podejście do pacjenta, przed zabiegiem udziela wszystkich informacji, po operacji praktycznie nie używałem tabletek przeciwbólowych. Miły i traktujący pacjenta jak człowieka, polecam i dziękuję!!!
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Mirosław Wąsiewicz

Chirurg naczyniowy

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Po mało inwazyjnym zabiegu nogi u tego pana, moja noga wygląda gorzej niż przed zabiegiem. Żyła którą mialam wcześniej wydolną, teraz jest niewydolna, o porażeniu nerwu czuciowego, do którego notabene ten lekarz się nie przyznał, za to wolał mi wmówić, że to wina kręgosłupa, z którym nie mam żadnych problemów - nie wspomnę już. Nie dość, że wizyty drogie(200zl), trwające 5 min, to za dużo się z nich nie dowiadywałam, ...