dr n. med. Marek Staniaszczyk

Chirurg ogólny

Doktor nie udzielił mi pomocy, gdy tego potrzebowałam. Na dodatek celowo wprowadził w błąd informując o możliwości leczenia mojego schorzenia, tak jakby chciałby mnie wystraszyć i zniechęcić. Mówiąc krótko - odprawił mnie z kwitkiem, bardzo starał się pokazać, gdzie jest moje miejsce. Po wizycie u niego poczułam się niezmiernie upokorzona, załamana i bezsilna. Na szczęście nie wszyscy lekarze są tacy, udałam się do innej placówki i tam została mi udzielona fachowa pomoc. Skutek tej wizyty jest taki, że raz na zawsze straciłam zaufanie do placówki, w której tej Pan wykonuje pracę. Możliwe, że byłam "nie w porę", możliwe "że miał zły dzień" - nie zwalnia go to jednak z wykonywania swojej pracy bezstronnie, uczciwie i rzetelnie.

Może to i dobry fachowiec w dziedzinie chirurgi ,ale Panu doktorowi brak empatii do ludzi oczywiście delikatnie mówiąc.

Pan doktor Marek Staniaszczyk to rzeczywiście wspaniały fachowiec i niezwykle utalentowany lekarz, ma w sobie to, czego brakuje wielu lekarzom nawet tym z tytułami, a mianowicie wspaniałą intuicję. Byłam przez Niego operowana dwukrotnie. Operując mnie pierwszy raz uratował mi życie (wyłonienie stomii), druga operacja to przywrócenie ciągłości jelit i likwidacja stomii. Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi za wszystko co dla mnie zrobił i jeszcze raz powtórzę, jest Pan "WIELKIM MISTRZEM"- dziękuję.

dr. Marek Staniaszczyk to wspaniały lekarz i człowiek o wielkim sercu.Dzięki niemu mogę dziś cieszyć się zdrowiem wraz z moją rodziną.Uratował mi życie, kiedy innym lekarzom było obojętne co się ze mną stanie.Jestem po operacji wyłonienia stomii przez Pana doktora ,a przed jej likwidacją.

Z doktorem spotkałam się przy planowanej operacji żylaków. To on wytłumaczył mi rzeczowo i konkretnie na czym ta operacja będzie polegała i jaki rodzaj znieczulenia będzie zastosowany. Miałam pewne obiekcje co do znieczulenia w kręgosłup(po prostu się bałam przy mojej otyłości). Pan doktor nie zostawił mnie z tym problemem i rozwiał wszystkie wątpliwości. Ponad to kieruje naprawdę fachowym i życzliwym zespołem na oddziale chirurgii w Poddębicach. Tam leczenie przebiega w naprawdę przyjaznej atmosferze. Polecam!!!

Polecam. Dr Staniaszczyk to wybitny specjalista i wspaniały chirurg. Bardzo pomógł mnie i kilku osobom, które poleciły mi go jako fachowca.

Pan doktor jest kompetentnym, zdolnym bardzo doświadczonym chirurgiem-polecam.

Pan doktor jest kompetentnym, zdolnym bardzo doświadczonym chirurgiem-polecam.

Dr Marek Staniaszczyk to najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Człowiek i lekarz kompetenty i niesamowicie zdolny. Zajmuje się chirurgią ogólną, w szczególności problemami onkologicznymi i proktologicznymi. Nie jest może zbyt wylewny, nie "cukruje" pacjentom. Ale to lekarz od rzeczy niemożliwych!!!! Wiem, że jeżeli inni załamują ręce, czy to z braku wiedzy, umiejętności czy po prostu strachu, ON jako jedyny może pomóc. Ma niesamowity dar. TO NAJLEPSZE RĘCE CHIRURGICZNE JAKIE ZNAM. Godny zaufania i polecenia.

Dla mnie też uratował życie, musiał poprawiać po nieudolnych lekarzach z mojego miasta. Jestem mu za to bardzo, bardzo wdzięczna. Wspaniały, kompetentny specjalista.

POLECAM !!! Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej dr.Marka Staniaszczyk.Zwiezła i konkretna informacja co mi jest i jak sobie z tym radzić.Jest skuteczny i przekonywujący. Maria

POLECAM !!!
Maria