dr n. med. Marek Staniaszczyk

Jest profesjonalistą .Drugiego takiego nie znam.Uprzejmy,życzliwy i pomocny każdemu.

Pan doktor Marek Staniaszczyk to rzeczywiście wspaniały fachowiec i niezwykle utalentowany lekarz, ma w sobie to, czego brakuje wielu lekarzom nawet tym z tytułami, a mianowicie wspaniałą intuicję. Byłam przez Niego operowana dwukrotnie. Operując mnie pierwszy raz uratował mi życie (wyłonienie stomii), druga operacja to przywrócenie ciągłości jelit i likwidacja stomii. Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi za wszystko co dla mnie zrobił i jeszcze raz powtórzę, jest Pan "WIELKIM MISTRZEM"- dziękuję.

To wspaniały lekarz, dla którego pacjent jest najważniejszy. Swój zawód wykonuje z ogromna pasją. Pracuje w szpitalu OO Bonifratrów gdzie jest atmosfera jak w ,,Lesnej Górze". Godny polecenia wspaniały fachowiec.

lekarz - cudotwórca, najlepszy w Łodzi a może i w kraju, niesamowicie zdolny, ratuje życie i uważa, ze to tylko jego praca

Jest to zdecydowanie lekarz z powołania .Mam zaufanie a dużo w życiu przeszłam i dzięki PANU DOKTOROWI moje życie ma sens.POLECAM

Z doktorem spotkałam się przy planowanej operacji żylaków. To on wytłumaczył mi rzeczowo i konkretnie na czym ta operacja będzie polegała i jaki rodzaj znieczulenia będzie zastosowany. Miałam pewne obiekcje co do znieczulenia w kręgosłup(po prostu się bałam przy mojej otyłości). Pan doktor nie zostawił mnie z tym problemem i rozwiał wszystkie wątpliwości. Ponad to kieruje naprawdę fachowym i życzliwym zespołem na oddziale chirurgii w Poddębicach. Tam leczenie przebiega w naprawdę przyjaznej atmosferze. Polecam!!!

Lekarz z powołania,godny polecenia innym.

Lekarz z powołania,godny polecenia innym.

Dr Marek Staniaszczyk to najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Człowiek i lekarz kompetenty i niesamowicie zdolny. Zajmuje się chirurgią ogólną, w szczególności problemami onkologicznymi i proktologicznymi. Nie jest może zbyt wylewny, nie "cukruje" pacjentom. Ale to lekarz od rzeczy niemożliwych!!!! Wiem, że jeżeli inni załamują ręce, czy to z braku wiedzy, umiejętności czy po prostu strachu, ON jako jedyny może pomóc. Ma niesamowity dar. TO NAJLEPSZE RĘCE CHIRURGICZNE JAKIE ZNAM. Godny zaufania i polecenia.