Lekarze Chirurg naczyniowy Łódź

lekarz Michał Chwałkiewicz

Przychodnia PROTETYKI TWARZY
Piękna 41/43
93-558 Łódź

$wietny lekarz kompetentny ,szczegolowy ,kaźdy taki powinien byc !naprawde świetny chirurg polecam szczerze
Opinia dodana przez: Dorota

prof. dr hab. n. med. Marek Zadrożny

Chirurg ogólny, Onkolog

Dr Lik Clinic - centrum medyczne
Drewnowska 49A/lok. 13
91-002 Łódź

Cudowny człowiek, pełen ciepła i cierpliwości dla pacjentek .Bardzo kompetentny z dużym doświadczeniem i wielką dobrocią lekarz .
Opinia dodana przez: Roma

lekarz Jerzy Niemirowicz

Chirurg ogólny, Urolog

Medeor Plus Szpital Wielospecjalistyczny
ulica Ciesielska 8
91-308 Łódź

Nieczęsto można spotkać lekarza o takim podejściu. Pan doktor prosi pacjenta do gabinetu z uśmiechem na twarzy co już powoduje, że człowiek staje się zdrowszy i pełen optymizmu. Myślę, że te parę metrów do drzwi i z powrotem robi celowo aby się ruszyć - po prostu dla sportu. Daje się odczuć, że ma chęci do pracy czego nie można powiedzieć o wielu innych lekarzach. Pan urolog jest uprzejmy, rzeczowo i ...
Opinia dodana przez: Tomek Ł

lekarz Renata Kędzia-Berut

Centrum Medyczne Lux-Med
Milionowa 21
93-105 Łódź

Wspaniała Pani doktor z wielkim sercem. Miła, życzliwa, ciepła, dowcipna, a przede wszystkim kompetentna. Lektarka którą z czystym sumieniem można polecić. Naprawdę lekarka z powołania, która przejmuje sie losem i samopoczuciem pacjenta oraz stara sie polepszyć jedno i drugie z bardzo dobrym skutkiem. Polecam Panią doktor bo jest świetna.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Radzisław Trzciński

Jagienki 5/7/15
92-439 Łódź

Pan Doktor Radzisław Trzciński Jest Lekarzem Godnym Polecenia. Czuje wewnętrznie ,Że Szlachetny Pan Doktor to Bardzo Dobry Człowiek,który pomaga ludziom bezinteresownie. Z opinii innych pacjentów wiem,że Szlachetny Pan Doktor kompleksowo podchodzi do każdego przypadku Pan Doktor Jest Uprzejmy i z Troską traktuje każdego człowieka potrzebującego pomocy. Ja osobiście nie miałam Zaszczytu Poznać Pana Doktora ,ale jeżeli Człowiek Lekarz Specjalista ma tak długi staż pracy to Musi Być Wyjątkowym Człowiekiem Lekarzem ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Marzenna Majcherczyk-Skulimowska

Przychodnia
Polskiej Organizacji Wojskowej 29/1
90-248 Łódź

Profesjonalizm, kompetencje, zaangażowanie Pani Doktor oraz jakość usługi na najwyższym poziomie. Super specjalista i super osobowość. Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu. Poza tym bardzo miły i przyjazny personel. Polecam !!!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Grażyna Sasin

ulica Jaracza 98 m. 7
90-244 Łódź

Swietny stomatolog! Bylam dzisiaj na usunieciu zeba u doktor sasin i jestem nia zachwycona. Nie bedzie przesada jak napisze ze w zyciu nie bylam u lepszego stomatologa. jestem zachwycona jej profesionalizmem i dbaloscia o komfort pacjenta. nie ma dlugich terminow i ja ze skierowaniem placilam tylko za znieczulenie. naprwde dobry lekarz :) pod kazdym wzgledem wykonanej pracy jak i traktowaniu paacienta nie moglam juz chyba lepiej trafic
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Witold Pawłowski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Babickiego 6 m. 66
94-056 Łódź

Doskonały fachowiec. Uratował mi życie. Po dwóch latach "leczenia" w prywatnych gabinetach, po kosztownych badaniach mimo bólu w klatce piersiowej, nie stwierdzono choroby serca i krążenia. Pan Doktor Pawłowski już na pierwszej wizycie po przebadaniu mnie i przeanalizowaniu wyników badań, stwierdził duże zagrożenie życia i skierował mnie natychmiast na badania koronorografi. Tam stwierdzono 95% zwężenia tętnicy przy sercu. Po udrożnieniu tętnicy poprzez stent, wróciłem do normalnego funkcjonowania.
Opinia dodana przez: Wojtek

lek. dent. Monika Ratajek-Gruda

Tuszyńska 25 m. 43
93-011 Łódź

Anioł nie lekarz. Delikatna, konkretna super potrafi rozwiać wszelkie obawy związane z zabiegiem. Dziękuję i gorąco polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Bożena Przytulska

M. Piotrowiczowej 12 m. 9
91-323 Łódź

Wspaniała osoba i świetny lekarz.

lekarz Arkadiusz Przybył

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Plażowa 10 m. 3
93-436 Łódź

Leczę się u Pana Doktora w Szpitalu Kopernika w Łodzi. Pan Doktor podczas każdej wizyty jest uprzejmy i rzeczowy. Zawsze zbada pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczy i zleci potrzebne badania. Polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Magdalena

prof. dr hab. n. med. Marcin Kozakiwicz

Chirurg szczękowo twarzowy

I Klinika Urologii
Łódź, ul.Żeromskiego 113
90-549 Łódź

Wspaniały lekarz , wspaniały człowiek o wysokiej kulturze osobistej widzący w pacjencie cierpiącego człowieka , profesor przez duże P. Wdzięczny pacjent też lekarz .

lekarz Marcin Wiszniewski

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Jest bardzo kompetentnym lekarzem.Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.Szybka diagnoza.Trafne leczenie.Polecam wszystkim Pana doktora.

lekarz Adam Durczyński

ulica Pomorska 41
90-203 Łódź

Najlepszy lekarz jakiego znam. Wiedza, zachowanie, na najwyższym poziomie. Opiekuje się pacjentami niczym doktor z Na dobre i na złe, a ludzi rozkochuje niczym Mroczek z M jak Miłość. To mówiłem ja, Jarząbek Wacław.
Opinia dodana przez: Jarząbek Wacław

lekarz Wojciech Włodarczyk

Chirurg ogólny, Urolog

Gabinety Lekarzy Specjalistów SALVE
Łódź ul. Andrzeja Struga 3
90-420 Łódź

Najlepszy na świecie... bardzo mądry i z powołania. Uratował wielu pacjentów. Najlepszy w odczycie USG.

lekarz Wojciech Zawadzki

Laserdent
Kurczaki 28
Łódź

Jest Pan jedynym dentysta, ktoremu pozwalam cokolwiek robic przy moich zebach. Innych po prostu sie boje a Pana nie ;) Niestety jest drogo ale ja mam zaufanie do Pana kompetencji i lubie Pana. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: KG

lekarz Michał Kołaciński

Chirurg szczękowo twarzowy

Łódź

Polecam lekarza wszystkim. Dość ciężki zabieg ekstrakcji zęba mądrości wykonany profesjonalnie bez zbędnej paniki itp. Podejście do pacjenta pierwsza klasa.
Opinia dodana przez: Rafał

dr n. med. Janusz Jabłoński

Chirurg dziecięcy

Gabinet Chirurgii Dziecięcej
Złotno 19
Łódź

Super lekarz!!! Dr Janusz Jablonski to wspanialy lekarz konkretny,ma super podejście do dzieci ale również ma dobry kontakt z rodzicami. Mój syn Damian miał to szczęście, ze trafil na takiego lekarza.Dzieki nawej metodzie,ktora zastosowal moje dziecko cztery dni po trudnej operacji wyszlo do domu. Dr Jablonski opiekowal się nami wspaniale widać było, ze przezywal ta operacje razem z nami. Dzieki doktorowi ukazal się artykul w gazecie na temat nietypowej operacji ...
Opinia dodana przez: agnieszka murawiec koluszki

dr n. med. Piotr Mrozowski

Chirurg naczyniowy

Fragmat-Med
jana matejki
05-620 Łódź

Podziękowania dla dr.Piotra Mrozowskiego i jego zespołu operacyjnego za przeprowadzony zabieg usunięcia przepukliny pachwinowej dnia 8.06.2011r.Polecam innym pacjętom.Krzysztof Tarnowski Zgierz

lek. med. Marek Bamberski

Chirurg onkolog