dr n. med. Dorota Żukowska

Chirurg plastyczny

Choć od zabiegu minęło kilka dni, a ja tak naprawdę nie mogę ocenić jego wyniku, dzięki profesjonalnemu podejściu oraz niemalże rodzinnej atmosferze w sali zabiegowej, nigdy nie czułam się tak bezpiecznie i pewnie, że Pani doktor spełniła moje marzenie. Po konsultacji nie miałam żadnych wątpliwosci co do slusznosci doboru lekarza. Pani Doktor w pełni poswięciła mi swoją uwagę oraz czas by dokładnie omówic każdy szczegół zabiegu.Dziękuję bardzo Pani Dorotce ale również Pani Halince i Pani Joli za wspaniałą opiekę i fachowe podejście.Polecam już teraz, bo poraz pierwszy w jakiejkolwiek klinice czułam się dosłownie tak swobodnie i dobrze jak w domu. Sandra

Pani Doktor operacje robi jak w fabryce, nie poświęca czasu dla pacjenta w celu omówienia szczegółów operacji i wyniku jaki później jest. Robiła mi operację piersi, komplikacji nie było, ale efekt nie jest zadowalający, piersi pod pachami, a nie na dekoldzie. Na pierwszą wizytę po operacji się nie zjawiła, był inny lekarz nie mający pojęcia o tego typu operacjach.

Byłam u Pani dr Żukowskiej na konsultacji w sprawie operacji plastyki powłok brzusznych i podniesienia piersi Jestem bardzo zadowolona z konsultacji i pod wrażeniem że mimo tylu pacjentów Pani doktor stać i na uśmiech i na poświęcenie mi takiej ilości czasu. Wnikliwie wyjaśniła na czym miałyby polegać operacje, uprzedziła o ryzyku i możliwych powikłaniach za co jestem wdzięczna bo nie miałam pojęcia. Mimo to zdecydowałam sie na zabiegi , Pani doktor wygląda na osobę bardzo godną zaufania. Czekam na operacje, do omówienia zabiegu Panią dr bardzo polecam

Miałam u dr Żukowskiej wycinane narośl nad brwią i bliznę sprzed kilku lat koło nosa 24 września br. Zdecydowanie odradzam zabiegi u pani doktor. Do tej pory wyciągam z ran szwy, które miały się rozpuścić. Nad brwią jeszcze coś tam tkwi w ciele. Natomiast koło nosa jest tragisznie. Szwy wewnętrzne, które zastosowała pani doktor rozeszły się, "puściły" i w efekcie powstała dziura odtwarzająca cięcia skalpelem pani doktor. W dziurze tkwią szwy, które czuję pod dotykiem. Na drugiej wizycie pani doktor przyznała ze dała za mało szwów zewnętrznych, bo tylko jeden!!! i zaproponowała kolejne cięcie - jeszcze większej dziury i ponowne zszycie. Nie odważyłam się. Bałam się, ze znów powtórzy się historia i będę miała dziurę na pół policzka. Zaczęłam szukać innego lekarza. Może ktoś mógły mi polecić dobrego hirurga plastycznego w tym kraju, który mógłby naprawić to co inny spaprał?? Jestem zła ale chcę być sprawiedliwa, więc powiem ze pani dr Żukowska jest miłą i serdeczną osobą, która nie dała mi odczuć że olewa moje zmartwienie, ale nie o to chyba w tym chodzi... lecz o profesjonalizm i skuteczność lekarza. Pozdrawiam. Aneta z Kielc

Wspaniałą specjalistką jest Pani dr Żukowska jeśli chodzi o operacje piersi. Fachowe podejście do klienta, wszystko przed operacją dokładnie wyjaśnione i opisane i przebieg operacji i efekt i ryzyko i ewentualne powikłania, cena też podana dokładnie, bez ukrytych kosztów. Z kontaktów, przebiegu operacji, opieki pooperacyjnej jestem zadowolona, z efektu końcowego też bardzo. Bardzo profesjonalna i godna polecenia lekarka

Super super super!!! Pani chirurg pl. Dorota Żukowska to chirurg z powołania!!! Operacja nosa i to poprawkowa ( po innym lek.) wyszła tak jak chciałam chociaż nie ukrywam bardzo sie bałam jaki będzie efekt bo już raz sie operowałam i wtedy z efektu byłam niezadowolona. No i operacja podobno nie taka łatwa bo poprawianie po kimś jest znacznie gorsze niż pierwsza operacja. Ale Pani Dorota Żukowska sobie poradziła świetnie!!! Polecam polecam polecam

Pani Doktor to wspaniały człowiek i wspaniały chirurg- miałem bardzo poważną i trudną operację nosa, Pani doktor spisała się REWELACYJNIE i tylko moge chwalić jej umiejętności, podejście i wszystko co dla mnie zrobiła. Dodała mi wiary w siebie, rozmowa z nią bardzo pomaga człowiekowi z takimi kompleksami i lękiem jak ja. POLECAM i DZIĘKUJĘ za tą operację Pani doktor!

5 lat minie w maju 2014r. jak oddałam się w ręce Pani dr.Żukowskiej ,która pozwoliła mi nadal czuć się kobietą,po przeprowadzonej operacji plastycznej piersi .Nie było ani jednego dnia ,żebym żałowała podjętej decyzji.Decyzja była prawidłowa,a Pani dr.Żukowska jest fantastyczna pod każdym względem,to przemiła osoba,kompetentna w tym co robi,a efekt jest super,polecam tym Paniom,które się zastanawiają nad wyborem lekarza.

moja opinia na temat pani dr Doroty żukowskiej jest jak najbardziej pozytywna. Lekarka super miła, zyczliwa, bardzo mądra kobieta. a sądzą c po tym jak poprawiła mą urode bardzo zdolna- fachowiec w swym fachu

Potwierdzam pozytywne opinie o Pani dr Żukowskiej, świetny chirurg o złotych rękach. Pełen profesjonalizm !

Pełen profesjonalizm !