dr n. med. Dorota Żukowska

Chirurg plastyczny

tydzień temu byłam na pierwszej wizycie u dr Zukowskiej, to mila kobieta, która mimo pośpiechu (ze względu na dużą ilość pacjentów) wytłumaczyła mi wszystko co powinnam wiedzieć i jak się przygotować do zabiegu korekcji małżowin usznych oraz co chwila pytała mnie czy mam jakieś pytania. zabieg mam za dwa tygodnie - troszkę sie boję, ale ufam pani doktor i jestem dobrej myśli.

Dr Żukowska powiększała mi piersi praktycznie równo 2 miesiące temu. Efekt jest bombowy, piersi są wspaniałe, zawsze o takich marzyłam. Bardzo dobry specjalista, polecam

Pani Żukowska poprawiała mojemu synkowi nosek. Michałek miał rozszczep po urodzeniu. Panią doktor zasugerował mi mój znajomy lekarz. Najpierw poszłam do naszego bliżej domu, ale lekarz nie chciał się moim dzieckiem zająć. Doktor Żukowska była dla mnie troszkę szorstka, ale dla mojego synka zawsze bardzo dobra. Widziałam, jak ona z nim rozmawia… Operacja wiem, że była trudna, ale myślę, że wybór był trafny. Teraz synek będzie czekał na drugi etap operacji.

Doktor Żukowska to wspaniały specjalista. Bardzo rozsądny człowiek, można z nią porozmawiać o operacji bez owijania w bawełnę. Bardzo rzetelna i konktretna. Operację powiększania piersi miałam zrobioną u niej w lipcu, efekt bardzo mi odpowiada.

Ja byłam u dwóch lekarzy w Łodzi i Warszawie,bo nie mogłam się zdecydować. Wybrałam klinikę z Łodzi, operację robiła dr Żukowska. Powiększanie piersi. Efekt jest super, bardzo sie cieszę, że to tak wygląda, cieszę się, że tam trafiłam. Czytałam na forum dużo o dr Żukowskiej, większość dziewczyn ma pozytywną opinię i się nie dziwię. Opieka rzetelna, można się zapytać na konsultacji o to, jak ma wyglądać zabieg, co ze zwolnieniem i inne praktyczne sprawy. Ale trzeba być, tak myślę, samej zdecydowaną, bo inaczej z żadnej zmiany się nie będzie zadowoloną. Ja jestem bardzo! Super:)

Hej dziewczyny! Ja mialam operacje powiekszania piersi u dr Żukowskiej, jestem bardzo zadowolona! Na konsultacji spytalam o mozliwosci powiekszenia piersi, bo co prawda duzo czytalam, ale jednak chcialam z roznymi rzeczami sie upewnic (czy nie beda za duze, kiedy moge wrocic do pracy idt.) Ogolnie oceniam ten kontakt jako bardzo dobry. Z efektu tez jestem bardzo zadowolona! Piersi sa okraglutkie, naturalne, takie jak zawsze chcialam! Jedyne, co mnie troche stresowalo na konsultacji, to ilosc osob, ktora czekala na konsultacje na korytarzu. Poza tym - bez zarzutu, podejscie bardzo kompetentne i rzeczowe. Żadne gadki szmatki i mydlenia oczu, bardzo konkretnie. Polecam!

Mimo opini i zdań podzielonych co do tej Pani doktor, ja z czystym sumieniem polecam te osobę, bowiem ja z efektu operacji i podejścia tej Pani dokotr do sprawy i do mnie nie budzi moich zastrzeżeń, jestem usatysfakcjonowana. Miałam operacje powiekszania piersi i specjalnie odczekałam z komentarzem. Piersi są super a blizny ładne, nie grube.

jestem bardzo zadowolona, gorąco polecam

jestem bardzo zadowolona, gorąco polecam

Gruba blisne po tatoazu przes pare lat mialem, dopiero w koncu ja u doktor wyciolem, jak kazala masowalem i tera jest OK.

poddałam się zabiegowi podniesienia piersi i jestem super zadowolona, mam teraz piękne, naturalne piersi. W te wakacje paradowałam zachwycona bez biustonosza, bez krępactwa, to było piękne uczucie i choć minęło już prawie 5 miesięcy od zabiegu nadal nie mogę się nacieszyć moimi nowymi piersiami. Pani doktor to bardzo rzeczowa i równa babka.Zabieg nie był bardzo bolesny, słyszałam że gorzej jest gdy się wstawia implanty, wtedy jest to ponoć bardzo bolesne.Polecam dr Żukowską wszystkim paniom niezadowolonym ze swojego obwisłego biustu.