dr n. med. Dorota Żukowska

Chirurg plastyczny

Super chirurg, godny polecenia innym. Świetnie byłam przygotowana do operacji- znałam ryzyko. Wszystko mi wyjaśniono. Operacja przebiegła dobrze, mogę pochwalić cały zespół dr Żukowskiej i samą Panią doktor. I podziękować

Super super super!!! Pani chirurg pl. Dorota Żukowska to chirurg z powołania!!! Operacja nosa i to poprawkowa ( po innym lek.) wyszła tak jak chciałam chociaż nie ukrywam bardzo sie bałam jaki będzie efekt bo już raz sie operowałam i wtedy z efektu byłam niezadowolona. No i operacja podobno nie taka łatwa bo poprawianie po kimś jest znacznie gorsze niż pierwsza operacja. Ale Pani Dorota Żukowska sobie poradziła świetnie!!! Polecam polecam polecam

Operacja w 100% udana. Bez komplikacji. Super efekt, taki jak sie spodziewałem. Lekarka OK. Warto sie operować u niej. Ja polecam

Pani Doktor to wspaniały człowiek i wspaniały chirurg- miałem bardzo poważną i trudną operację nosa, Pani doktor spisała się REWELACYJNIE i tylko moge chwalić jej umiejętności, podejście i wszystko co dla mnie zrobiła. Dodała mi wiary w siebie, rozmowa z nią bardzo pomaga człowiekowi z takimi kompleksami i lękiem jak ja. POLECAM i DZIĘKUJĘ za tą operację Pani doktor!

Mnie uszka zoperowała idealnie, przylegają symetrycznie, szwów nie widać wyglądają bardzo naturalnie, jestem zadowolona

5 lat minie w maju 2014r. jak oddałam się w ręce Pani dr.Żukowskiej ,która pozwoliła mi nadal czuć się kobietą,po przeprowadzonej operacji plastycznej piersi .Nie było ani jednego dnia ,żebym żałowała podjętej decyzji.Decyzja była prawidłowa,a Pani dr.Żukowska jest fantastyczna pod każdym względem,to przemiła osoba,kompetentna w tym co robi,a efekt jest super,polecam tym Paniom,które się zastanawiają nad wyborem lekarza.

Byłam u Pani dr Żukowskiej na konsultacji w sprawie operacji plastyki powłok brzusznych i podniesienia piersi Jestem bardzo zadowolona z konsultacji i pod wrażeniem że mimo tylu pacjentów Pani doktor stać i na uśmiech i na poświęcenie mi takiej ilości czasu. Wnikliwie wyjaśniła na czym miałyby polegać operacje, uprzedziła o ryzyku i możliwych powikłaniach za co jestem wdzięczna bo nie miałam pojęcia. Mimo to zdecydowałam sie na zabiegi , Pani doktor wygląda na osobę bardzo godną zaufania. Czekam na operacje, do omówienia zabiegu Panią dr bardzo polecam

Jak dla mnie chirurg z powołania i na ocenę celującą! Pani dr Żukowska okazała się bardzo miłą osobą i bardzo kompetentną, chociaż naprawdę obawiałam się zabiegu powiększania piersi - wszystko wyszło tak, jak ustaliśmy na konsultacjach, efekt: piękne, krągłe, naturalne piersi. Polecam bez dwóch zdań! Również opieka po zabiegu bdb.

Dr Żukowska powiększała mi biust, z wyboru chirurga jestem BARDZO zadowolona, Pani doktor spisała się rewelacyjnie - nie mam nic do zarzucenia - konsultacje przed zabiegiem, sam zabieg i opieka po na bdb poziomie, Pani doktor sympatyczna i kompetentna, a piersi wyglądają tak, jak powinny - równe, symetryczne, blizny nieduże, wszystko estetycznie "złożone". :)

Dla mnie pani doktor to wspaniały człowiek i lekarz. Ja byłam na wizycie z moją 12-letnią córką, chodzi o odstające uszy. Cała wizyta przebiegła bardzo przyjemnie, pani doktor się uśmiechała, była miła i wszystko dokładnie nam tłumaczyła. Jako matka jestem z tego bardzo zadowolona bo córka nie odczuła ani cienia strachu. Bardzo dobre, lekarskie podejście Zabieg mamy wyznaczony na początek ferii zimowych, na pewno skomentuję już po wszystkim