lekarz Jan Bińczyk

Polecam , Pana doktora Bińczyka . Wysoka kultura osobista ,świetny specjalista czytam niektóre niepochlebne opinie o doktorze i oczom nie wierzę .

Piękny gabinet ale to by było na tyle. Arogancki, ignorant. Czułam się całkowicie nie zaopiekowana. Doktor pozostawił bardzo złe wrażenie po wizycie. Mogłabym opisać wizytę w szczegółach ale szkoda mi mojej energii na to. Tyle powinno wystarczyć. A na dodatek spóźnił się dobrą godzinę.

Piękny gabinet ale to by było na tyle.
A na dodatek spóźnił się dobrą godzinę.

NIE POLECAM!!!!! Jestem niezmiernie rozczarowana!!!! Myślę, że Pan Bińczyk ma 'dobrą' opinię bo albo sam ją saobie wypisuje na forach albo się ludziom podoba bo ma ładne centrum medyczne, ale jako lekarz, człowek - słabo. Mnie potraktował jak skarbonkę. Powiedziałam, ze jestem w 6 miesiącu ciąży i obecnie pracuje na kontrakcie za granicą I specjalnie przyjechałam żeby się przebadać ginekologicznie, bo w kraju w którym pracuje badań takich nie robią. Pan Bińczyk popatrzył na usg - nie tłumacząc mi w ogóle co się na nim dzieje (nie wspmnę że nie umiał obsługiwać sprzętu, bo ciągle szukał jakiś opcji - mówiąc: 'gdzieś to musi być, a z resztą nie ważne', Natomiast na zadane, przeze mnie pytania (że boli mnie podbrzusze, mam pieczenie dróg moczowych i tak dalej) podał mi rękę i wręczył kwitek na 200 zł (przy czym powiedziano mi że wizyta powinna kosztować 100-125zł)
Jastem bardzo bardzo rozczarowana!!!

Świetny lekarz, z dużym doświadczeniem. Jestem po zabiegu laparoskopii wykonywanym w Medyk-Centrum Przez Pana doktora. Dzięki profesjonalnie wykonanemu zabiegowi, na bardzo dobrym sprzęcie wszystko się udało bez żadnych komplikacji. Bardzo szybki powrót do zdrowia.Uważam, że nie warto szukać lekarzy na śląsku skoro mamy w Częstochowie dr Bińczyka. Dziękuje i pozdrawiam Małgorzata

Małgorzata

Trafiłam do dr Bińczyka z polecenia. Na początku wszystko było porządnie - badanie w miłej atmosferze, luźna rozmowa. Łącznie odwiedziłam pana dr 4 razy, na czwartej wizycie nagle dowiedziałam się że mam zespół policystycznych jajników o czym nigdy żaden lekarz mi nie powiedział (i nie mam żadnych objawów tej choroby, cykle regularne itp) Zdziwiłam się bardzo, pan dr "uspokoił" mnie że to ma co 3 kobieta. Poszłam od razu na konsultację do 2 innych ginekologów i obydwoje wykluczyli PCOS. Przed gabinetem zawsze dużo pacjentek, mam wrażenie że dr Bińczyk przyjmuje ...

Przed gabinetem zawsze dużo pacjentek, mam wrażenie że dr Bińczyk przyjmuje na czas.

Koszt wizyty 150 zł.

Nie polecam. Dr wystraszył mnie i męża, jak się okazało jestem okazem zdrowia.

Witam, ja mam mieszane uczucia na temat tego pana leczyłam się dwa lata. W tym czasie udało mi się zajść w ciąże, tylko doktor nie przy moim schorzeniu powinien mi dać mi leki na podtrzymanie, ale niestety tego nie dopatrzył i poroniłam. Przez cały czas brałam tylko jedne tabletki i na każdej wizycie mówił, że jeżeli to nie pomoże to od następnej wizyty coś innego poradzi. Więc jeśli chodzi o leczenie niepłonności to chyba była strata czasu;( Chociaż te kolejki do jego gabinetu świadczą, że jest dobry. Wszystkie badania i zabiegi tylko prywatnie bo pracuje tylko w Medyu.

Witam. Niekompetencja, chamstwo, pazerność na kase i zero konkretów to cechy które wyróżniają tego człowieka. Swoich przygód z tym lekarzem opisywać nie będę gdyż nie jest to forum a ranking. Osobom które mają odmienne zdanie na jego temat życzę powodzenia. Z całego serca odradzam.

Witam.

Świetny specjalista, byłam w ciąży zagrożonej ale czułam się że jestem pod dobrą opieką. W 33 tyg byłam w szpitalu każdego dnia przyszedł spytać jak się czuje. Przy porodzie również spisał się na medal. Gdybym chodziła ponownie w ciąży to na pewno do niego. Zdecydowanie polecam.

w szpitalu sympatyczny i w gabinecie prywatnym polecem

w szpitalu sympatyczny i w gabinecie prywatnym
polecem

chodze do niego od 6-7 lat, jestem zadowolana z jego opieki, na każde pytanie mi odpowie, jesli mam sytuacje wymagajcą szybkiej konsultacji to zawsze mnie przyjmnie, przyjmuje do ostatniej pacjentki, być może wizyty są umawiane w zbyt małych odstępach czasowych bo co 10min ale zawsze mnie przyjął. Nie wierze do końca w wasze opinie bo nawet ostatnie po 1,5 rocznej przerwie przyszłam na wizyte a on pamiętał o czym ostatnio mu mówiłam. zawsze jest miły i uprzejmy, ale widze że wszystkim jest ciężko dogodzić. poszłam raz do dr. Najmana bo podobno go chwalą i potraktował mnie jak intruza....sory wole Bińczyka