Lekarze Ginekolog Częstochowa

- 94
Najlepszy ginekolog jakiego poznałam. Trzecią ciąże prowadziłam u dr szylera mimo że mieszkam już od 3 lat w Tarnowskich Górach. Ogromny zasób wiedzy, delikatność i troska. Przemiły człowiek. Tu , na śląsku nie znalazłam Takiego Lekarz jak dr Szyler. Trzeba być typowym roszczeniowcem,albo konsultować się u dr GOOGLE żeby coś złego Powiedzieć o dr szyller. Panie doktorze, a może to koledzy już tak bardzo Pana nie cierpią,bo nie potrafią być ...
Opinia dodana przez: Anna Zdrowska
Lekarz jakich teraz mało! Empatia, zaangażowanie, delikatność, uprzejmość. Prowadziłam dwie ciąże i będę każdej kobiecie polecać Pana doktora. Sprzęt wysokiej jakości, usg na każdej wizycie. Czas poświęcony bez ograniczeń. Najlepszy lekarz ginekolog w Częstochowie.
Opinia dodana przez: Patrycja
Ja również polecam ,dzięki niej mam synusia i ciąża przebiegła znakomicie a przy porodzie bardzo pomogła.Zawsze miła i uśmiechnięta
Opinia dodana przez: marta
Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam. Dr Marta jest bardzo dobrym lekarzem, pełnym pozytywnego nastawienia i o wielkim sercu. Leczy z powołania i naprawdę bardzo dba o swoje pacjentki. Polecam z całego serca Panią doktor.
Opinia dodana przez: Weronika
rozumie chorego poświęca czas tłumaczy godny polecenia.Prawdziwy lekarz z powołania .Życzę aby każdy chory,cierpiący spotykał takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Maria
Lekarz godny polecenia, z racjonalnym podejściem do pacjenta (gdzie w burzy hormonalnej w ciąży czasem trudno o rozsądek :)) i jego dobrostanu. Prowadził moją ciążę, zawsze odpowiadał wyczerpująco na wszystkie pytania, a wizytom nie towarzyszyła atmosfera pośpiechu. W dodatku odbiera telefony gdzie zawsze w razie „w” można było zapytać o poradę. Polecam wszystkim przyszłym mamom.
Opinia dodana przez: Magdalena
Lekarz jakich mało, z powołania nie patrzący na kase. Moja operacja zostala przeprowadzona profesjonalnie bez komplikacji, na drugi dzien nie bylo znaku ze bylam poddana zabiegowi. Polecam
Opinia dodana przez: Monika
CHODZIŁAM DO WIELU LEKARZY PRYWATNIE I ŻADEN NIE WIEDZIAŁ CO MI JEST A BRZUCH JAK MNIE BOLAŁ TAK NIE PRZESTAWAŁ PRZEPISYWALI LEKI CIĄGLE TWIERDZĄC ŻE TEN POMOŻE A ZMIAN NADAL NIE BYŁO,KOLEŻANKA MI POLECIŁA WŁASNIE TEGO LEKARZA GDY POSZŁAM DO NIEGO NAJPIERW PRZEPROWADZIŁ ZE MNĄ DOKŁADNA ROZMOWĘ NA TEMAT MOJEGO ZDROWIA POTEM PRZEPROWADZIŁ BADANIE KTÓRE PO RAZ PIERWSZY MNIE NIE BOLAŁO!!!!!!! ZLECIŁ BADANIE KTÓRE WYKONAŁAM W LABOLATORIUM I NA NASTĘPNEJ ...
Powiem tak... Nie wyobrażam sobie, by ciąże prowadził i poród odbierał doktor Olek. Jest on świetnym specjalistą, ale co jest też ważne cudownym człowiekiem. Zawsze z uśmiechem wita pacjentkę, uśmiecha się, odpowiada na wszystkie pytania, zawsze odbiera i służy radą i pomocą. Nie wyobrażam sobie, by 2 ciąża była prowadzona przez kogoś innego jak przez dr. Olka! Z czystym sumieniem i ręką na sercu polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Joanna
Jest wspaniałym lekarzem MAM DO NIEGO 100% ZAUFANIE jest bardzo miły i delikatny to wspaniały człowiek!!!
Bardzo polecam Pana Doktora!!! Bardzo dobry specjalista, kompetentny. Profesjonalne podejście. Bardzo życzliwy, pomocny, empatyczny….lista zalet jest ogromnie długa. Pan Doktor bardzo uważnie słucha, dokładnie przeprowadza wywiad, opowiada o badaniu, odpowiada na każde pytanie. Zawsze pozytywnie nastawiony, daje poczucie bezpieczeństwa. Pozdrawiam serdecznie:)!
Opinia dodana przez: Monika
Najlepszy ginekolog jakiego miałam przyjemność poznać. Bardzo miły i uprzejmy. Podczas wizyty czułam się komfortowo. Szczerze mogę polecić tego lekarza!
Dr Magnuszewska już przyjmuje!! Jest to jedyny fachowy lekarz w Częstochowie. Nie umiem opisać dość odpowiednio ale byłam u kilku lekarzy a tylko Ona potrafiła mi pomóc. Każdy leciał po łebkach by tylko odbebnić pacjęta, skasować forse i przepisać to co się standardowo daje. Tylko ona zrobiła odpowiedni wywiad, nie zbagatelizowała tego co mówię i podjęła odpowiednie leczenie, po przeprowadzeniu oczywiście odpowiednich badań. Dzięki niej mam dziecko!!! Oprócz tego, że ...
Wspaniały!Prowadził moją ciążę, moja córka(ma teraz 8 lat)żyje tylko dzięki niemu, nie wyobrażam sobie w tej chwili wizyty u jakiegiegokolwiek innego lekarza, zwłaszcza w naszym mieście-a u kilku niestety musiałam być zanim znalazłam "mojego"doktora!Pełen profesjonalizmu, zwraca uwagę nie tylko na fizjologię, ale też na psychikę pacjentki. Nigdy mnie nie zbywał wiedząc ze poczekalnia pęka w szwach, odpowiadał cierpliwie na każde nawet najdziwniejsze pytanie(a zdarzało mi sie wiele takich zadawać po ...
Trafiłam do Dr 5 lat temu tydz przed narodzinami mojej córeczki gdzie zostałam wypisana ze szpitala w mojej miejscowości mimo to że odeszły mi kilka dni wcześniej wody płodowe. Szukaliśmy z mężem jakiegoś dobrego lekarza oczywiście z dala od naszej miejscowości bo leżąc 5 dni w szpitalu każdy lekarz mówił coś innego i tak trafiłam do dr. Dr. Betcher zrobił USG badania i na ,,sygnale" ze skierowaniem od razu pojechałam ...
Serdecznie polecam! Pan Doktor prowadził moją pierwsza ciąże. Bardzo rzetelny, troskliwy i oddany swojej pracy z dużą wiedzą i doświadczeniem. Interesuje się swoimi pacjentkami zarówno w trakcie ciąży jak i po urodzeniu dziecka.
Pani doktor doświadczona, kompetentna. Spokojnie pozwoli wszystko wytłumaczyła rozwiała wątpliwości o mi pomogła. Szczerze powiedziała jak wygląda leczenie i niej i jestem bardzo zadowolona. Polecam
Opinia dodana przez: Ewmr
To moja pierwsza Pani ginekolog i nie mam zamiaru jej zmieniać. Byłam już na 3 wizytach i tyle cierpliwości i zrozumienia nigdy nie doświadczyłam w służbie zdrowia, nie ważne czy prywatnie cz nie. Pani doktor była spokojna gdy ja panikowałam podczas 1 wizyty i kolejnych związanych z leczeniem. Potrafiłam trząś się, a ona spokojnie mówiła odwracając moją uwagę. Polecam wszystkim !
Opinia dodana przez: Marta
Dr Najman prowadził moje dwie ciąże. Jest grzeczny, kompetentny, zleca wiele badań, troszczy się o pacjentki i rzeczowo odpowiada na kazde pytanie. Polecam!
Opinia dodana przez: ewelina
Niestety nie mogę polecić. Prowadziłam ciążę u Pana doktora i niestety drugi raz nie zdecydowałabym się na to.