Ginekolog Częstochowa

medyk

42-200 Częstochowa

Bardzo kompetentny lekarz,byłam pacjentką na Parkitce i mimo że wcześniej nie miałam przyjemności chodzić do Pana doktora zajął się mną rzetelnie,odpowiedział na każde pytanie a badania USG robił bardzo szczegółowo.

Opinia dodana przez: Monika

Łódzka 8/12
Częstochowa

Lekarz ten poświęcił mi bardzo dużo czasu. Jest bardzo uprzejmym człowiekiem i przyjemny nowoczesny gabinet. Polecam

Opinia dodana przez: Anna

wojewodzki szpital zespolony

42-200 Częstochowa

Dr. Kamkow jest konkretny,nie owija w bawełnę ,pełen empatii,uprzejmy a przede wszystkim nie zostawia chorego z problemem.tylko działa.Jak jest problem,uruchamia natychmiast wszelkie możliwe sposoby pomocy.Byłam mile zaskoczona po wczorajszej wizycie u doktora,bo nie odesłał mnie ze skierowaniem do dalszych poradni celem dalszego leczenia,tylko sam, osobiście prosił następnych specjalistów o objęcie mnie natychmiastowym leczeniem i już w poniedziałek umówił mnie na wizytę u doktora Jasnowskiego,do którego kolejki są niebotyczne.
Polecam z całym przekonaniem,godny zaufania.

Opinia dodana przez: Danuta

NZOZ ORTHOmedica
ulica 1-go Maja 40b
42-200 Częstochowa

rozumie chorego poświęca czas tłumaczy godny polecenia.Prawdziwy lekarz z powołania .Życzę aby każdy chory,cierpiący spotykał takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Maria

Częstochowa

Pan doktor jest lekarzem z powołania - pełnym zaangażowania, kompetentnym, cierpliwie tłumaczącym wszelkie niejasności, poświęcającym, gdy trzeba, bardzo dużo czasu pacjentkom (nawet w ramach nfz), a przy tym spokojnym i bardzo uprzejmym.

Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Dariusz Nowak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinet Ginekologiczny Prywatny
Podhalańska 15

Bardzo dobry Lekarz! Godny polecenia

Bardzo dobry Lekarz! Godny polecenia
Była to moja 1 wizyta u ginekologa i to na NFZ, jestem bardzo zadowolona, Pan doktor wzbudza zaufanie,ma super podejście do pacjenta. Dokładnie bada i zleca odpowiednie badania,Strach do ginekologów został w końcu przełamany,dziekuje. Aleksandra.K

Opinia dodana przez: Aleksandra

dr Katarzyna Buzdygan

Ginekolog położnik, Ginekolog

Częstochowa

Ja również polecam ,dzięki niej mam synusia i ciąża przebiegła znakomicie a przy porodzie bardzo pomogła.Zawsze miła i uśmiechnięta

Opinia dodana przez: marta

Lech Rogulski

MEDYK
PCK1
Częstochowa

Lekarz godny polecenia. Trudno o wizyte u niego z uwagi na ilosc pacjentów. Ma bardzo ważną, jak dla mnie umiejętność... Z jednej strony pomaga, z drugiej nie szkodzi! nie ładuje hormonów, antybiotykow i innych szkodliwych specyfików ot tak. Kazda jego decyzja jest przemyślala i omowiona z pacjentem, a to dzisiaj rzadkość.

Opinia dodana przez: monika

Wielkoborska 37/41

Prowadzi moja ciąże, wspiera mnie psychicznie po poronieniu cudowny
człowiek.

Prowadzi moja ciąże, wspiera mnie psychicznie po poronieniu cudowny
człowiek.

gen. Prądzyńskiego 8/5
42-200 Częstochowa

Jest wspaniałym lekarzem MAM DO NIEGO 100% ZAUFANIE jest bardzo miły i delikatny to wspaniały człowiek!!!