lekarz Artur Kowalski

Ginekolog

3,9

Przez bardzo długi czas byłam leczona przez innego lekarza ginekologa, niestety bez żadnego rezultatu. Leczenie było drogie i bardzo bolesne. Aż wreszcie trafiłam do Pana doktora Kowalskiego, który rozpoznał chorobę już na pierwszej wizycie i już za pierwszym razem dobrał idealne leki, które zadziałały właściwie natychmiast. Co więcej- leki bardzo przystępne cenowo. Z całego serca polecam doktora Kowalskiego, bardzo delikatny, uprzejmy lekarz. Od tego momentu ufam mu bezgranicznie i z pewnością nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza. Jest to jeden z tych ginekologów, przy których chce się już zdecydowanie zostać i powierzyć własne zdrowie.

Jestem pacjentką doktora Kowalskiego od 5 lat. Pan doktor prowadził obie moje ciąże, pierwsza przebiegła bez większych problemów natomiast druga przyniosła mi wiele zmartwień i nerwów. W 30 tyg. ciąży zaczęły pojawiać się problemy, pan doktor zdecydował o założeniu mi krążka dzięki któremu udało mi się donosić synka do 38 tygodnia. Drogie koleżanki nie wierzcie, że założenie krążka to bolesny zabieg! Doktor Kowalski potrafi to zrobić całkowicie bezboleśnie a badania przeprowadzane z krążkiem również nie krępują i nie sprawiają bólu! Jeśli odczuwacie ból podczas badania to znak, że bada was nieodpowiedni lekarz. Pan Artur jest lekarzem bardzo miłym, uprzejmym, potrafi w odpowiedni sposób zażartować aby rozluźnić i odstresować pacjentkę, indywidualnie podchodzi do każdej z nas. Jest lekarzem, na którego pomoc można liczyć o każdej porze. Kiedy w 32 tyg. ciąży trafiłam do szpitala ze skurczami dr Kowalski cały czas był ze mną w kontakcie, odwiedzał mnie na oddziale. Czułam się spokojna o siebie i swoje dziecko. Kiedy wróciłam do domu pan doktor cały czas kontrolował mój stan dzięki czemu mogliśmy ustalić najlepszy bezpieczny termin porodu dla maluszka. Śmiało mogę powiedzieć, że trafiłam w ręce profesjonalisty, człowieka wrażliwego, potrafiącego słuchać swoje pacjentki. Jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się urodzić na dyżurze doktora Kowalskiego. Jego pomocna dłoń przy porodzie dodała mi wiele siły aby urodzić zdrowego i nie małego Kubusia 3850g i 57cm ;). Również po porodzie Pan doktor interesował się stanem mojego zdrowia i mojego synka. Drogie koleżanki jeśli chcecie czuć się komfortowo i bezpiecznie w czasie ciąży i nie tylko to polecam doktora Kowalskiego, lekarza z powołania i z sercem do pacjentki! Panie doktorze dziękuję za wszystko!!! Pozdrawiam serdecznie! Kasia W.

Pan doktor prowadził moją ciążę. Podczas wizyt sprawiał wrażenie znudzonego swoją pracą (zdarzało się zresztą, że pisał coś w komórce, choć już siedziałam w gabinecie albo prowadził prywatną rozmowę telefoniczną podczas wykonywania usg). Omal nie zapomniał skierować mnie na badanie krzywej cukrowej (przypomniałam mu o tym) i nie zrobił przez cały okres ciąży cytologii. Na pytania odpowiadał zazwyczaj zdawkowo, a kiedy się przyznałam, że o czymś przeczytałam w Internecie, poradził mi, żebym nie czytała za dużo... (a przecież i w sieci są wiarygodne źródła informacji, które chciałam zweryfikować u specjalisty).

CHCIAŁAM PODZIĘKOWAC DOKTOROWI KOWALSKIEMU ZA FACHOWO PRZEPROWADZONĄ OPERACJĘ.PONADTO CHCĘ POLECIĆ GO KAZDEJ KOBIECIE TO PRZEMIŁY LEKARZ BARDZO KOMPETENTNY INTERESUJACY SIĘ PACJENTKA PO OPERACJI POSWIĘCAJAC SWÓJ CZAS. WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU. LIPIEC BARBARA

Byłam pacjętką doktora kilkanaście lat i bardzo mnie zawiódł, obecne traktowanie pacjentki zależne jest od humoru pana doktora. Jest miły jak wszystko idzie dobrze, a jeśli pojawiają się problemy zdrowotne nie potrafi się zachować, rzeczowo wyjaśnić, na stawiane pytania odpowiada opryskliwie, już nie mòwiąc o jakiejkolwiek empatii . Szczerze nie polecam

Ja jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora Kowalskiego to miły , konkretny i profesjonalny specjalista. W czasie ciąży opieka bardzo dobra, oraz cesarskie cięcie bez powikłań dziękuję bardzo....Iwona Ł

To wspaniałe i miłe ze są dzisiaj lekarze jak P. Artur Kowalski, którzy mają czas i uwagę dla pacjenta połączone ze zrozumieniem. Wiedza i kompetencje dla mnie na wysokim poziomie, wyjaśnienie sprawiły, że uzyskałam pomoc i spokój - bezcenne. Bardzo polecam Pana Artura Kowalskiego jest wspaniałym lekarzem. Dziękuje Katarzyna

Bardzo polecam Pana Artura Kowalskiego jest wspaniałym lekarzem.
Dziękuje
Katarzyna

Byłam u niego dwa razy i szczerze powiem,że chyba już do niego nie pójdę.Może i zdiagnozował chorobę,ale nie podoił się jej leczenia od razu :( Tylko napisał skierowanie dla mojego partnera na badanie nasienia :( I nic po za tym :(... Stwierdził u mnie PCOS i nic z tym nie zrobił.Nie wysłał mnie na żadne badania nic kompletnie nic!!!Jestem w takim wieku gdzie chce już zajść w ciąże,ale jak???Jak nikt nie chce mi pomóc :( Tylko od razu powiedzieć,że to nadwaga,problem z partnerem itp.Może i mam nadwagę,ale to nie znaczy,że nie można mi pomóc prawda?!Szkoda mi słów :( Nie pójdę już do niego :( Będę kobietą bezdzietną i już .... ;(

Lekarz jak najbardziej godny polecenia!!! Prowadził moją pierwszą ciąże a teraz zakończył (oczywiście z powodzeniem) prowadzenie drugiej ciąży. Po prostu jest rewelacyjny w tym co robi, zna sie doskonale na swoim zawodzie, jest przeuprzejmy, bardzo miły, dowcipny, służący radą, troszczy się o swoje pacjentki!!! A to jakim jest lekarzem naprawdę świadczy ilość pacjentek jaką przyjmuje codziennie w nordmedzie!!!!!!! Zatem Panie Doktorze będzie Pan miał jeszcze więcej pacjentek, bo ja na każdym kroku Pana polecam i wychwalam bo jest Pan naprawde godny polecenia!!!!!! Dziękuje serdecznie za wszystko :) Pozdrawiam M. Sabat

Lekarz jak najbardziej godny polecenia!!!

Dziękuje serdecznie za wszystko :)

Pozdrawiam
M. Sabat

WITAM! JA TRAFIŁAM DO PANA DR.PRZEZ PRZYPADEK W 24TYGODNIU CIĄŻY BLIŹNIACZEJ(WCZEŚNIEJ CHODZIŁAM DO INNEJ PANI DR.)I CO SIĘ OKAZAŁO BYŁA TO CIĄŻA ZAGROŻONA (DOPIERO PO WIZYCIE U DR.KOWALSKIEGO)I GDYBY NIE PAN A.KOWALSKI NIE WIEM CZY DZIŚ MIAŁABYM DWÓJKĘ NAJCUDOWNIEJSZYCH DZIECI (LENKĘ I KSAWEREGO).DZIĘKUJE MU BARDZO ZA POMOC I TROSKĘ JAKĄ OD NIGO OTRZYMAŁAM W CZASIE CIĄŻY I OCZYWIŚCIE POLECAM GO Z CZYSTYM SUMIENIEM. POZDRAWIAM IZABELA KACZMARZYK Z DZIEĆMI.

POZDRAWIAM IZABELA KACZMARZYK Z DZIEĆMI.