lekarz Artur Kowalski

Lekarz prowadził moja I ciąże i nie miałam zastrzeżeń...(ciąża przebiegała książkowo)natomiast zraziła mnie wizyta prywatna na której miałam mieć ZAMRAŻANĄ nadżerkę za 200 zł ale pan lekarz stwierdził że lepiej ją WYPALIĆ, więc w bólu moim wypalił i zapłaciłam za to już nie pamiętam dobrze 200zł czy 250zł a UWAGA takie wypalanie jest w całości refundowane. Od tej pory zmieniłam lekarza na uczciwego który mówi co jest refundowane a co nie.....Nie poleciła bym tego lekarza.

Lekarz jak najbardziej godny polecenia!!! Prowadził moją pierwszą ciąże a teraz zakończył (oczywiście z powodzeniem) prowadzenie drugiej ciąży. Po prostu jest rewelacyjny w tym co robi, zna sie doskonale na swoim zawodzie, jest przeuprzejmy, bardzo miły, dowcipny, służący radą, troszczy się o swoje pacjentki!!! A to jakim jest lekarzem naprawdę świadczy ilość pacjentek jaką przyjmuje codziennie w nordmedzie!!!!!!! Zatem Panie Doktorze będzie Pan miał jeszcze więcej pacjentek, bo ja na każdym kroku Pana polecam i wychwalam bo jest Pan naprawde godny polecenia!!!!!! Dziękuje serdecznie za wszystko :) Pozdrawiam M. Sabat

Lekarz jak najbardziej godny polecenia!!!

Dziękuje serdecznie za wszystko :)

Pozdrawiam
M. Sabat

Świetny lekarz a także bardzo fajny facet.POLECAM

Świetny lekarz a także bardzo fajny facet.POLECAM

wizyta przebiega w miłej atmosferze, jest fachowa i reczowa, a co najwazniejsze leczenie jest prawidłowo dobrane.polecam wszystkiem.

Lekarz godny polecenia!!! Uprzejmy, kompetentny i ma super podejście do pacjentki! Prowadził moja ciąże znakomicie. Chodziłam do tego lekarza prywatnie i do przychodni i nie odczułam żadnej różnicy pomiędzy tymi wizytami. Lekarz troskliwy i widać w nim duże zainteresowanie swoimi pacjentkami. Naprawdę polecam!!

w zyciu nie spotkalam tak fajnego,uprzejmego i dobrego lekarza.Polecam go kazdej kobiecie bo jest godny polecenia.Ma rewelacyjne podejscie do pacjentki.

JEST TO LEKARZ W PEWŁNI ZAUFANIA MOŻNA Z NIM POROZMAWIAC O RÓŻNYCH WAŻNYCH SPRAWACH DOTYCZACYCH CHOROB PROWADZIL MI 2 CIAZE I MOGE Z CZYSTYM SUMIENIEM POWIEDZIEC ZE JEST BARDZO OPIKUNCZY PODCZAS CIAZY .MA DLUZE POCZUCIE HUMORU JEST DOKLADNY I STARANNIE WSZYTKO ROBI MOGE BEZ OGRODEK I CZYSTYM SUMIENIEM POLECIC WSZYSTKIM OSOBA JEST JEDNYM Z NAJLEPSZYCH LEKARZY GINEKOLOGI W CZESTOCHOWIE POLECAM W 100 PROCENTA KAZDA Z KOBIET BEDZIE ZADOWOLONA Z JEGO USLUG.

Jest to lekarz do którego mam pełne zaufanie,prowadził moją pierwszą ciążę i prowadzi drugą nigdy nie dałam mu ani grosika . Jest to lekarz do którego mam pełne zaufanie,prowadził moją pierwszą ciążę i prowadzi drugą jestem całkowicie zadowolona z p.dr Kowalskiego a nigdy nie dałam mu ani grosika.Polecam!!!

jest moim lekarzem od wielu lat.miły konkretny lekarz.nie owija w bawełnę,mówi wszystko tak jak jest-nie czaruje!o wszystko można pytać,odpowiada dokładnie na każde pytanie.polecam.:)

Doktorek faktycznie mało czasu poświęca na wizycie, ale pod gabinetem jest wiecznie z 30 pań. Trzeba czasem się "wykłucić" o czas. Zawsze uprzejmie odpowie na każde nawet głupie pytanie, bardzo trafnie stawia diagnozy i nie ściemnia, że będzie dobrze jeśli jest zagrożenie. O badanie piersi trzeba się upomnieć. USG i badania kontrolne bez szemrania. Lekarz idealny dla tych co nie lubią tracić czasu a lubią konkrety (diagnoza, leczenie, L-4).