lekarz Artur Kowalski

Nie miałam zastrzeżeń jeżeli chodzi o pierwszą ciąże. Podczas drugiej podejćie było już całkiem inne. Wszystko na hura.Miałam problemy z urodzeniem syna jak i pozniej z łożyskiem bardzo chamsko się do mnie odnosił. Po porodzie widziałam pana doktora tylko raz w szpitalu. A jeszcze jak nie dostal upominku to bardzo się zmienił. Stał się nieuprzejmy. Nie polecam

Jest moim lekarzem od lat , bardzo go sobie chwale i polecam Warto!!

Jest moim lekarzem od lat , bardzo go sobie chwale i polecam Warto!!

umywa ręce w czasie kłopotu przy porodzie

umywa ręce w czasie kłopotu przy porodzie

Lekarz godny polecenia. Wzbudza zaufanie i zna się na tym co robi. Dwie ciąże zagrożone poprowadził mi bez zastrzezeń. Polecam.

Bardzo dobry specjalista. Prowadził moje obie ciąże, w wypadku wątpliwości zawsze służył pomocą. Fakt jest troszkę gburowaty ale jego umiejętności to równoważą. Bardzo polecam Go przy prowadzeniu ciąży jest jednym z najlepszych o ile nie najlepszym położnikiem w Częstochowie.

Pan Kowalski prowadził mi pierwszą ciazę, uprzejmy z dużym poczuciem humoru.jestem zadowolona z wizyt i polecam innym.

dwie ciaze - obie bezproblemowe , jedyne do czego moge sie przyczepic to ze w czasach kiedy mowi sie tyle o prafilaktyce nowotworow piersi - o badanie trzeba sie upomniec :) ale tak jest u wiekszosci ginekologow

Kompetentny przy porodzie, z dużym poczuciem humoru :)

Kompetentny przy porodzie, z dużym poczuciem humoru :)

Lekarz super pod warunkiem że ciąża przebiega bez komplikacji, jak tylko zaczyna się coś dziać to nie bardzo sobie z tym radzi, całe szczęście że zmieniłam lekarza bo mogłam być kaleką a dla pana doktora najprostsze jest stwierdzenie że ciąża to nie przyjemność. Jedyny plus to że szybko rozpoznaje płeć dziecka i robi dokładne usg.

Pan doktor to bardzo miły i sympatyczny człowiek, niestety to jedyne jego zalety, wizyta w gabinecie trwa max 5 min, mozna powiedziec ze jest doskonały jedynie w wystawianiu recept, podczas badania nie koniecznie jest delikatny, nie tłumaczy choroby. Bardzo chętnie przepisuje środki antykoncepcyjne jako lekarstwo na wszystko.