lekarz Artur Kowalski

Byłam u niego dwa razy i szczerze powiem,że chyba już do niego nie pójdę.Może i zdiagnozował chorobę,ale nie podoił się jej leczenia od razu :( Tylko napisał skierowanie dla mojego partnera na badanie nasienia :( I nic po za tym :(... Stwierdził u mnie PCOS i nic z tym nie zrobił.Nie wysłał mnie na żadne badania nic kompletnie nic!!!Jestem w takim wieku gdzie chce już zajść w ciąże,ale jak???Jak nikt nie chce mi pomóc :( Tylko od razu powiedzieć,że to nadwaga,problem z partnerem itp.Może i mam nadwagę,ale to nie znaczy,że nie można mi pomóc prawda?!Szkoda mi słów :( Nie pójdę już do niego :( Będę kobietą bezdzietną i już .... ;(

Pan Artur to bardzo dobry lekarz godny polecenia

Pan Artur to bardzo dobry lekarz godny polecenia

Co prawda lekarz - rewelacja, tylko w ciąży zażyczył sobie wizyt co 2 tygodnie. Pierwsze 6 wizyt kosztowało 100 zł, ale każda następna 150. Cała ciąża z porodem kosztowała mnie 6 000 zł. pozdrawiam.

Bardzo dobry lekarz, prowadził moją ciążę, był przy porodzie, polecam w 100%. Na pewno skorzystam jeszcze z porad Pana dr.

Jestem pacjentką doktora Kowalskiego od 5 lat. Pan doktor prowadził obie moje ciąże, pierwsza przebiegła bez większych problemów natomiast druga przyniosła mi wiele zmartwień i nerwów. W 30 tyg. ciąży zaczęły pojawiać się problemy, pan doktor zdecydował o założeniu mi krążka dzięki któremu udało mi się donosić synka do 38 tygodnia. Drogie koleżanki nie wierzcie, że założenie krążka to bolesny zabieg! Doktor Kowalski potrafi to zrobić całkowicie bezboleśnie a badania przeprowadzane z krążkiem również nie krępują i nie sprawiają bólu! Jeśli odczuwacie ból podczas badania to znak, że bada was nieodpowiedni lekarz. Pan Artur jest lekarzem bardzo miłym, uprzejmym, potrafi w odpowiedni sposób zażartować aby rozluźnić i odstresować pacjentkę, indywidualnie podchodzi do każdej z nas. Jest lekarzem, na którego pomoc można liczyć o każdej porze. Kiedy w 32 tyg. ciąży trafiłam do szpitala ze skurczami dr Kowalski cały czas był ze mną w kontakcie, odwiedzał mnie na oddziale. Czułam się spokojna o siebie i swoje dziecko. Kiedy wróciłam do domu pan doktor cały czas kontrolował mój stan dzięki czemu mogliśmy ustalić najlepszy bezpieczny termin porodu dla maluszka. Śmiało mogę powiedzieć, że trafiłam w ręce profesjonalisty, człowieka wrażliwego, potrafiącego słuchać swoje pacjentki. Jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się urodzić na dyżurze doktora Kowalskiego. Jego pomocna dłoń przy porodzie dodała mi wiele siły aby urodzić zdrowego i nie małego Kubusia 3850g i 57cm ;). Również po porodzie Pan doktor interesował się stanem mojego zdrowia i mojego synka. Drogie koleżanki jeśli chcecie czuć się komfortowo i bezpiecznie w czasie ciąży i nie tylko to polecam doktora Kowalskiego, lekarza z powołania i z sercem do pacjentki! Panie doktorze dziękuję za wszystko!!! Pozdrawiam serdecznie! Kasia W.

Jestem bardzo zadowolona. Trafiona diagnoza za co bardzo dziękuje.

Jestem bardzo zadowolona. Trafiona diagnoza za co bardzo dziękuje.

WITAM! JA TRAFIŁAM DO PANA DR.PRZEZ PRZYPADEK W 24TYGODNIU CIĄŻY BLIŹNIACZEJ(WCZEŚNIEJ CHODZIŁAM DO INNEJ PANI DR.)I CO SIĘ OKAZAŁO BYŁA TO CIĄŻA ZAGROŻONA (DOPIERO PO WIZYCIE U DR.KOWALSKIEGO)I GDYBY NIE PAN A.KOWALSKI NIE WIEM CZY DZIŚ MIAŁABYM DWÓJKĘ NAJCUDOWNIEJSZYCH DZIECI (LENKĘ I KSAWEREGO).DZIĘKUJE MU BARDZO ZA POMOC I TROSKĘ JAKĄ OD NIGO OTRZYMAŁAM W CZASIE CIĄŻY I OCZYWIŚCIE POLECAM GO Z CZYSTYM SUMIENIEM. POZDRAWIAM IZABELA KACZMARZYK Z DZIEĆMI.

POZDRAWIAM IZABELA KACZMARZYK Z DZIEĆMI.

Nie polecam wizyt w publicznej przychodni, może inaczej jest prywatnie

Nie polecam wizyt w publicznej przychodni, może inaczej jest prywatnie

fantastyczny lekarz i człowiek. kompetentny,współczujący,zawsze kiedy tylko jest potrzebny pod telefonem, pełny poświęcenia. prowadzi od początku moją trudną i zagrożoną ciążę i choć jeszcze nie wiem jaki będzie finisz (tylko dzięki Niemu jeszcze nie nadszedł) to wiem,że zrobił wszysko co w Jego mocy,żeby mi pomóc, za co dziękuję z całego serca. gorąco polecam!!

prowadzenie ciąży bez zastrzeżeń super podejście do pacjentki L4 bez problemu . Tylko gdy trafiłam do szpitala to ani razu nie było Dr Kowalskiego na wizycie a leżałam 8dni bo synek urodził się miesiąc wcześniej