lekarz Zdzisław Dubnicki

Lekarz serdeczny, od pierwszej chwili rozładował napięcie , badanie sprawne, delikatne, z pełnym wyjaśnieniem, polecam

Bardzo Miły i uprzejmy lekarz. Od progu drzwi przywitał mnie uśmiechem i życzliwością jakiej nie doznałam jeszcze od żadnego lekarza. Bardzo kompetentny i pomocny. Polecam wszystkim Panią. Grażyna N.

Podczas wizyt ciążowych pan doktor ani razu nie zmierzył mi ciśnienia (kazał to robić samodzielnie w domu). Po zapytaniu jakie leki mogę brać na przeziębienie odpowiedział że wszystkie oprócz antybiotyków. Na poprzedniej wizycie przywitał mnie mówiąc że nasze spotkanie będzie krótkie, bo jest bardzo chory- ma grypę. Nie powinien przyjmować ciężarnych pacjentek w tym stanie! Ledwo trzymał się na nogach, ledwo mówił.

Godny polecenia znajacy się na swojej pracy od lat zmagam się z dużą ilością znamion, łuszczaków, po dwóch wizytach mało juz zostało do usunięcia jestem bardzo wdzięczna doktorowi za czas poświęcony i fachową opiekę

Chciałabym bardzo polecić wszystkim panią z defektem jakim jest przerost warg sromowych , lub po nieudanych labiolastykach metodami bardzo inwazynymi takimi jak labioplastyka laserowa czy taka wykonywana skalpelem, możliwość bezoperacyjnej korekcji warg sromowych przy użyciu energii, fal radiowych. Jest to rewelacyjna metoda dla osób, takich jak ja czyli z alergiami na wszelkiego rodzaju szwy czy z bardzo wrażliwą skóra atopowa, która powoduje , że rany pooperacyjne po laserze (bardzo głęboko uszkadzającego tkanki) czy po metodzie, ze skalpelem goją się dużo trudniej. Dlatego aby uniknąć problemów tego rodzaju, ogromnie polecam pana doktora Zdzisława Dubnickiego, który jest specjalista od metody fali radiowej. Posiada 20 letnie doświadczenie i jest jednym z bardziej emtaptycznych i uczciwych specjalistów, który nie jest nastawiony na zarobek , a dobro pacjenta. Zgłosiłam sie do kliniki Proestetica dr Prager w Poznaniu z problemem po nieudanej labioplastyce laserowej, z ogromymi bliznami i kłopotami w aktywności fizycznej. Zabiegi wykonane fala radiowa przywróciły mi możliwość aktywności fizycznej, jaką jest jazda na rowerze czy jazda konna czy współżycie. Nawiązując do kliniki dr Pragera, jest to fantastyczne, schludne i przyjazne miejsce dla osób zgłaszających się z trudnymi poniekąd problemami. Bardzo dziękuję za właściwą pomoc! Polecam każdej Pani , zanim zdecyduję się na jakąkolwiek ingerencję operacyjna miejsc intymnych.

Pan doktor to bardzo miła osoba ale nie wiem skąd te wszystkie pozytywne opinie ponieważ u mnie nie rozpoznał endometriozy. Na dodatek wmówił mi że mięśniak to dojrzałe jajeczko i należy już z mężem działać bo z tego "jajeczka" bedzie dzidziuś. Serdecznie NIE polecam, A.

Serdecznie NIE polecam,
A.

Chciałam podzielić się swoją opinią na temat Pana Doktora Dubnickiego. Pacjentką była moja córka, która przeszła zabieg ginekologii estetycznej u Pana Doktora. Pan doktor zajął się nią profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem i ciepłem, którego w tym człowieku jest bardzo dużo. Pan doktor przywrócił mojej córce uśmiech, radość życia i pomógł mi uchronić ją przed kompleksami, za co już zawsze będę wdzięczna. Szczęśliwa mama ,szczęśliwej córki.

Podczas dzisiejszej wizyty z Żoną w MEDYK Centrum (Częstochowa) doktor Dubnicki był tak PIJANY, że nie potrafił włączyć długopisu, nie mówiąc o próbie zalogowania do komputera, czy stania w pozycji pionowej bez chwiania. Zdecydowanie OSTRZEGAMY wszystkie potencjalne pacjentki przed tym Panem. Każde badanie ginekologiczne mogło się zakończyć tragedią.

Gorąco polecam tego lekarza wszystkim kobietom w ciąży i nie tylko. Empatyczny, kompetentny, ginekolog z powołania poświęcający pacjentce maximum zainteresowania jestem bardzo wdzięczna.

Mega polecam lekarz bardzo godny polecenia... Nie był moim lekarzem prowadzącym a zajmował się mną jak swoją pacjentka, przychodził i pytał jak się czuje mimo że lekarz prowadzący był z innego szpitala. Szkoda że nie ma więcej takich lekarzy.