lekarz Zdzisław Dubnicki

Nie mogłam nie dodać tej opinii, chociaż tyle w ramach wdzięczności dla Pana doktora. Dla mnie - klasa, fason, kultura, profesjonalizm na równi ze skromnością, ciepłem i zaangażowaniem. To Jego osoba sprawiła, że bardzo trudny czas około- i pooperacyjny był lepszy. Dobrze wspominam i dobrze oceniam współpracę - opiekę, cierpliwość, pełną dostępność, siłę spokoju....Szczerze dziękuję.

Jak najbardziej polecam , bardzo miły i kompetentny lekarz ! Odwiedziłam juz chyba z 10 ginekologów i nikt nie mógł mi pomóc dopiero dr. Dubnicki znalazł przyczynę . Jest bardzo miłym lekarzem i naprawdę troszczy sie o swoich pacjentów nie tylko podczas wizyty . Zawsze dostępny pod telefon i nigdy nie odmówi pomocy ! Nie pozwala na to aby pacjent nie został wyleczony ! Oby wszyscy lekarze byli tacy jak On

Kompetentny,miły i bardzo rzeczowy bada bardzo delikatnie. Uratował mnie i dziecko w czasie komplikacji w trakcie porodu druga ciążę prowadził bezbłędnie i odpowiednio rozwiązał. Drugi poród w szpitalu wspominam naprawdę super. Jest to lekarz który w razie problemów chroni za wszelką cenę i matkę i dziecko! Pan doktor jest po prostu człowiekiem a dopiero później lekarzem.

Bardzo uczciwy, odpowiedzialny, kompetentny, miły i uprzejmy.

Bardzo uczciwy, odpowiedzialny, kompetentny, miły i uprzejmy.

Polecam tego lekarza każdej kobiecie, jest wspaniałym specjalistą i człowiekiem, ma doskonałe podejście do pacjentki, jest uprzejmy i miły. Bardzo gorąco polecam

Zdecydowanie polecam Pana doktora, przede wszystim bardzo miło podchodzi do pacjentki, zawsze jak coś się dzieje, znajduje czas od razu. Do tego kompetentny i rzeczowy. Jak postawił mi diagnozę, to aby to zweryfikować udałam się jeszcze do doktora Sikory i Schillera. Diagnoza się potwierdział, a doktora Dubnickiego zdecydowanie mogę najlepiej ocenić z w/w.

Polecam goraco. Kompetentny lekarz, bardzo mily. Byl gdy rodzilam coreczke. 10000% zaufania. Polecam.

Jeśli o mnie chodzi to uważam zarówno doktora jak i jego kompetencje,zachowanie i przebieg wizyty na wysokim poziomie.Ja chodziłam do niego z trzema ciążami w tym z jedną zagrożoną i szczerze mówiąc,gdyby nie jego wsparcie to mogło by się skończyć o wiele gorzej.Polecam i wiem,że lekarza nie zmienię na innego.

Bardzo miły lekarz wszystko tłumaczy dokładnie, delikatny potczas badania zawsze odpowiada na zadane pytania.

Jak czytam poprzednie opinie, to się zastanawiam, czy o tego samego lekarza chodzi. Bardzo uprzejmy, kompetentny, badanie zupełnie bezbolesne, mimo poporodowych szwów, które podczas badania miałam. Odpowiedział na każde moje pytanie, uspokoił mnie, z gabinetu wyszłam zachwycona, bo to, moim zdaniem, jeden z lepszych lekarzy, u jakiego w życiu byłam.