lekarz Zdzisław Dubnicki

Ginekolog

Polecam tego lekarza każdej kobiecie, jest wspaniałym specjalistą i człowiekiem, ma doskonałe podejście do pacjentki, jest uprzejmy i miły. Bardzo gorąco polecam

Bardzo uczciwy, odpowiedzialny, kompetentny, miły i uprzejmy.

Bardzo uczciwy, odpowiedzialny, kompetentny, miły i uprzejmy.

Bardzo miły lekarz wszystko tłumaczy dokładnie, delikatny potczas badania zawsze odpowiada na zadane pytania.

Polecam goraco. Kompetentny lekarz, bardzo mily. Byl gdy rodzilam coreczke. 10000% zaufania. Polecam.

Tak naprawdę to mam mętlik po opiniach w tym rankingu. W pierwszej ciąży zachował się ok. Teraz chodzę z drugą ciążą i nie narzekam, ale chętnie poznam opinie innych Pań, która chodziły do tego lekarza. Wychodzi na to,że nawet te znane nazwiska mają złe opinie więc w końcu który z lekarzy w Częstochowie jest godny zaufania.

Miły sympatyczny rzeczowy polecam wizyta przebiega bardzo spokojnie odczuwa sie że lekarz jest dla mnie a nie ja dla niego niw wykonuje swojej pracy "bo mui naprawde polecam

Miły sympatyczny rzeczowy polecam

jest nie uprzejmy jak ma dobry chumor zle odnosi sieę do pacjętek