lekarz Dariusz Nowak

Ginekolog

Lekarz totalnie bez podejścia do pacjenta. Poszłam do niego na początku ciąży z polecenia koleznaki. Pan doktor stwierdził, że moja ciąża jest beznadziejnym przypadkiem, że on tego nie widzi i nie wie jak w nią zaszłam. Nastraszył cukrzyca, nadciśnieniem i że tym, że jeżeli ciąża się utrzyma to i tak urodzę dużo wcześniej... Stwierdził iż jestem przypadkiem beznadziejnym i nie podejmie się prowadzenia tej ciąży (dzięki Bogu). Wykonał badanie, które było bardzo bolesne. Przy czym stwierdzil, że to moja wina, bo mam nadwagę i wychodzi dobrobyt. A sam Pan doktor przecinkiem nie jest. Złamał wziernik pobierając cytologię. Ból towarzyszył mi kilka dni. Wyszłam od niego z płaczem i strachem. Zmieniłam lekarza. Był zdziwiony zachowaniem kolegi po fachu. Ciążę donosilam do samego końca bez żadnych komplikacji. Synek urodził się dzień przed terminem. Ma aktualnie 4miesiace jest zdrowy. Całą ciążę byłam bardzo aktywna, pomimo negatywnego nastawienia dr Nowaka. Nie polecam Pana doktora nikomu

Polecam w 100 % Pana Doktora !!! Po kilku pobytach w różnych szpitalach trafiłam do Dr.Nowaka.Lekarz bardzo kompetentny,miły,profesjonalny,empatyczny z czystym sumieniem moge polecic go każdej kobiecie.Wzór lekarza i człowieka.Gorąco polecam!!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Dr Nowaka. Nigdy nie spotkałam się z tak miłym lekarzem. Ponadto Dr Nowak podczas badania jest delikatny i tłumaczy każdy swój ruch, żeby nie przestraszyć pacjentki (co jest bardzo istotne zwłaszcza dla młodej niedoświadczonej kobiety w kontakcie z ginekologiem). Z czystym sumieniem lekarz godny polecenia.

Mam pełne zaufanie do tego lekarza,niestety aktualnie przy moich komplikacjach zdrowotnych nie miałam okazji doprowadzić ciazy do końca ale zawsze był pomocny, bezinteresowny, zawsze odbierał telefon w razie pytań i wątpliwości. Poznałam doktora przy okazji porodu w szpitalu i choć nie byłam jego pacjentka pytał czy wszytko ok.i co ważne zawsze przyjmuje planowo przy omawianiu na daną godzinę. POLECAM

Bardzo dobry Lekarz! Godny polecenia Była to moja 1 wizyta u ginekologa i to na NFZ, jestem bardzo zadowolona, Pan doktor wzbudza zaufanie,ma super podejście do pacjenta. Dokładnie bada i zleca odpowiednie badania,Strach do ginekologów został w końcu przełamany,dziekuje. Aleksandra.K

Bardzo dobry Lekarz! Godny polecenia

Świetny specjalista i wspaniały człowiek.Nareszcie po prawie trzydziestu latach doświadczeń z różnymi ginekologami ,mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że wreszcie trafiłam do dobrego specjalisty i to w Częstochowie.... ;) Anioł nie człowiek.Wspaniały.Polecam szczerze. .

Bardzo dobry lekarz. Spokojnie i cierpliwie tłumaczy pacjentowi, delikatny podczas badania. Trafiłam do gabinetu z okropnym bólem podbrzusza i dzięki temu, że doktor skierował mnie na odpowiednie badania i wypisał skierowanie do szpitala uratował mi życie. Dziękuję.

Jestem pacjentką od prawie 8 lat.Prowadził dwie moje ciąże. Osoba godna polecenia. Uprzejmy, wszystko tłumaczy, bardzo dobre podejście do pacjentki nie tylko w gabinecie prywatnym jak i w szpitalu. Zawsze oddzwania. W 100% osoba godna zaufania.

dobry lekarz, szkoda tylko że wizyta kosztuje już 120 zł przez to muszę poszukać kogoś tańszego a szkoda bo już się przyzwyczaiłam

brak słów aby opisac podejscie do pacjeta i kompetencje ,prowadził ciąże moich koleżanek i kuzynek i oczywiscie moją , zanim trafiłam do Nowaka miałam "przyjemnosc" poznac innych lekarzyków teraz wiem , ze można byc profesjonalnym lekarzem i człowiekiem ... naprawde polecam