lekarz Dariusz Nowak

Wszystkim polecam tego lekarza! Nigdy chyba już się nie wybiorę do innego. Kompleksowo podchodzi do pacjenta, diagnozuje, tłumaczy co i jak, później stosowanie leków również tłumaczy nawet po kilka razy oraz bada piersi. Pierwsze wrażenie bardzo miłe, doktor sympatyczny, uśmiechnięty. Mimo, że byłam pierwszy raz u mężczyzny-ginekologa, zero skrępowania. Badanie w miłej atmosferze.

Osobiście polecam tego lekarza. Kompetentny, uprzejmy, przejmuje sie pacjentką. Prowadził moją ciążę. Urodziłam zdrową córeczkę. Bardzo duże zainteresowanie pacjentką w szpitalu.

Osobiście polecam tego lekarza. Kompetentny, uprzejmy, przejmuje sie pacjentką.

Super lekarz.Zawsze pomocny, kontaktowy , uprzejmy. Za każdym razem jestem zadowolona z efektów leczenia.

Super lekarz.Zawsze pomocny, kontaktowy , uprzejmy.
Za każdym razem jestem zadowolona z efektów leczenia.

Bardzo lubię tego lekarza, jest kompetentny i zawsze mogę liczyć na jego pomoc. Moje zdanie podzielają także moja mama i siostra. Wizyty nie są kłopotliwe ponieważ można zarejestrować się na godzinę. Poślizgi są sporadyczne maksymalnie 15 - 20 minut. Polecam tego ginekologa.

Świetny lekarz;prowadził moje 2 ciąże; odbierał porody:) Nie znam bardziej zaangażowanego lekarza ; Polecam!

Świetny lekarz, zawsze wszystko tłumaczy, rysuje, ma czas dla pacjentki, prowadził moją zagrożoną ciąże wszystko poszło dobrze, teraz mam zdrową córeczkę. Polecam

Bardzo mily lekarz,poswieca duzo czasu,wszystko tlumaczy, zdecydowanie polecam

Bardzo mily lekarz,poswieca duzo czasu,wszystko tlumaczy, zdecydowanie polecam

Wspaniały lekarz, bardzo cierpliwy, zawsze dokładnie wszystko wytłumaczy normalnym, prostym językiem. Można do niego zawsze zadzwonić z pytaniem, gdy nie może odebrać zawsze oddzwoni. Rewelacyjny lekarz, godny polecenia!

Bardzo dobry lekarz, do tego miły, konkretny, życzliwy. Wszystko cierpliwie i dokładnie tłumaczy. Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Naprawdę warto! Bardzo polecam.

Bardzo miły i dobry lekarz. Zawsze dokładnie mi tłumaczy i pokazuje w badaniu USG w czym problem. Mówi to normalnym językiem a nie jakimś lekarskim bełkotem z którego nic nie wiadomo. Byłam u niego 3 razy i zdecydowanie polecam.