lekarz Dariusz Nowak

brak słów aby opisac podejscie do pacjeta i kompetencje ,prowadził ciąże moich koleżanek i kuzynek i oczywiscie moją , zanim trafiłam do Nowaka miałam "przyjemnosc" poznac innych lekarzyków teraz wiem , ze można byc profesjonalnym lekarzem i człowiekiem ... naprawde polecam

Polecam w 100 % Pana doktora !!! Kompetentny, świetne podejście do pacjentki nie tylko w prywatnym gabinecie ale i w szpitalu, wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia, poświęca wystarczająco dużo czasu pacjentce, uprzejmy i miły, delikatny przy badaniu. Pan doktor prowadził moją ciąże i był przy porodzie, dzięki niemu mogę teraz cieszyć się moim synkiem (miałam nagłą cesarkę), podczas pobytu w szpitalu interesował się mną. Naprawdę lekarz godny polecenia w 100 %

Bardzo dobry lekarz. Zna się na rzeczy. Wizyty kosztują u niego 100 zł, ale naprawdę warto. Jak wcześniej już Panie pisały dr Nowak jest: miły, delikatny, wyrozumiały i sprawia wrażenie, że jesteśmy jedyną jego pacjentką. Gorąco polecam !!!

Gorąco polecam !!!

Lekarz jak najbardziej godny polecenia. Uprzejmy, zaopiekował się mną podczas pobytu w szpitalu. Dokładnie wytłumaczył mnie i mężowi co się stało i na czym będzie polegał zabieg (poroniłam, zabieg łyżeczkowania). Na pewno nie zmienię tego lekarza na innego.

Pan Dr operował mnie kilka dni temu. Poznałam Go w szpitalu, nie jestem Jego pacjentką, okazał mi bardzo dużo zainteresowania, przed operacją dokładnie wytłumaczył mi na czym zbieg będzie polegał,poinformował o ewentualnych komplikacjach, przed zabiegiem zajrzał do mnie z pytaniem o moje samopoczucie, zaraz po operacji przyszedł do mnie na salę pooperacyjną, uspokoił, że wszystko poszło zgodnie z planem. Niesamowity Człowiek. Jestem mu bardzo wdzięczna, mimo,że leczę się u innego lekarza,a Pana Doktora poznałam przy okazji wizyty w szpitalu polecam Go serdecznie.

Super lekarz...wczesniej "leczyli" mnie na bezplodnosc wiele lat rozni częstochowscy lekarze.Do Pana doktora trafilam rok temu i jestem w 4 mies ciazy.Naprawde polecam

bylam dzis u tego lekarza. powiedzial mi odrazu co mi jest i rozrysowal to na karteczce zebym zrozumiala. wczesniej lezalam tydzien w szpitalu i nikt mi nie mogl pomoc. Pan Dariusz odrazu wiedzial co sie dzieje i nic nie ukrywal przede mna. miły i sympatyczny, super podejscie do pacjentki. polecam naprawde tego lekarza!!!

Lekarz który w dzisiejszych czasach jest jak z kosmosu. Inteligentny, wyrozumiały, pomocny. Nie chytry na kase. Wykonuje zabiegi na NFZ i nie bierze za to ani grosza. Jako jedyny zajął się mną profesjonalnie proponując komleksowe badania. Choć nadal borykam się z problemami przyjamniej dzięki Niemu wiem jak walczyć.Zawsze dzwoni pyta jak tam, na oddziale interesuje się, pomaga. I wiem za za jakiś czas odbierze mój poród. Głeboko i On i ja w to wierzymy.

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Prowadził moją ciążę, która była zagrożona, w nagłym wypadku przyjął mnie prywatnie w sobotę i nie wziął pieniędzy za wizytę, jeżeli nie odbierze telefonu to oddzwania, interesuje się pacjentką w szpitalu. Dzięki niemu mam zdrowego synka.

Polecam Pana doktora w 100% prowadził moją ciąże urodziłam zdrowego syneczka:) duże zaangażowanie w szpitalu.