dr n. med. Zbigniew Strzelczak

Ginekolog, Medycyna estetyczna

Miły i wydaje się kompetentny ale jesli pojawi się problem chowa głowę w piasek. Prowadzil moją ciążę w 1999 . Przy porodzie jednak zawiódł na calej.linii. nie zrobil cc chociaz trzeba bylo jak najszybciej. Potem w karcie napisal : brak wspolpracy przy porodzie. Stan dziecka z winy pacjentki. Odradzam

Z całą pewnością lekarz godny polecenia. Jest jedynym lekarzem w mieście, który zajął się mną, poświęcając mi tyle czasu, ile wymagały moje problemy zdrowotne. Pan Doktor zawsze znalazł czas, żeby mnie wysłuchać, odpowiedzieć na zadawane przeze mnie pytania. Przy tym jest kompetentny i na prawdę stara się znaleźć najdogodniejsze rozwiązanie problemu. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że jest to lekarz z powołania.

Ostrzegam przed Panem Doktorem rodzące na Parkitce. Trafiłam na niego przypadkiem i do końca życia będę tego żałować. Na szczęście moje dziecko żyje,ale konsekwencje niefachowo odebranego porodu towarzyszą nam do dziś. Żałuję, że nie miałam dość siły, żeby zaskarżyć Doktora o błąd lekarski. Może niech już lepiej zajmuje się polityką i wyglądem wieży ratusza niż odbieraniem porodów.

Trafiłam na tego lekarza zupełnie przypadkiem, miał mi kto inny odbierać poród, ale wszystko się przeciągnęło i padło na niego, i kto wie jak by się to skończyło gdyby nie on, w ostatniej chwili odratował moją córeczkę ... Zachował zimną krew i trzeźwy umysł gdy było już bardzo źle ... Jestem mu bardzo wdzięczna i od tej pory chodzę tylko do niego na wizyty. Bardzo polecam tego lekarza!!!

Mnie zawiódł. Nie zauważył ewidentnych faktów, które klasyfikowały mnie do cc. Gdyby nie interwencja lekarzy nie wiem czy moje dziecko urodziłoby sie zdrowe ( miałam już zielone wody płodowe. Czesto bezpodstawnie zaleca kobietom lezenie w czasie ciąży.Po porodzie nawet do mnie nie zajrzał tylko wysłał kolegę by mnie podpytał.

Prowadzenie zdrowej ciąży nie jest problemem. Ale doktor Strzelczak świetnie sobie radzi z ciążami zagrożonymi, z komplikacjami. Przede wszystkim baaaardzo dokładnie analizuje i tłumaczy wszystko pacjentce. Jego USG jest bardzo precyzyjne, dokładne i w szczegółach opowiedziane. Mama ma szanse zobaczyc najmniejsze detale rozwoju swojego dziecka. DOktor nie straszy bez potrzeby, zalece nowoczesne leki i jest pod telefonem w razie potrzeby. To naprawdę lekarz godny polecenia. Miły, wzbudzający zaufanie, bardzo sympatyczny.

SWIETNY LEKARZ.PROWADZIL MOJA CIAZE,KOMPETENTNY,CIERPLIWY.PACJENTKA W CIAZY MA Z NIM KONTAKT 24 NA DOBE.UPRZEJMY DO GRANIC!BARDZO DOBRY CZLOWIEK.POROD TEZ MIALAM W JEGO OBECNOSCI-KAZDEJ KOBIECIE ZYCZYLABYM TAKIEJ OPIEKI PODCZAS PORODU!!!!JAK Z BAJKI! TAKICH LUDZI NA SWIECIE JEST BARDZO MALO.

MILY I KOMPETENTNY LEKARZ. NAPRAWDE SZCZERZE POLECAM!!!!

MILY I KOMPETENTNY LEKARZ. NAPRAWDE SZCZERZE POLECAM!!!!

Miły i sympatyczny, ale póki nie pojawi się problem.

Miły i sympatyczny, ale póki nie pojawi się problem.

Kompetentny i rzetelny lekarz, rozmawia z pacjentką, stara się odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości, dysponuje rozległą wiedzą z zakresu ginekologii. Prowadził moją ciążę i odbierał poród, wszystko bez zarzutu. Gorąco polecam!