lekarz Romuald Górniak

Ginekolog

Polecam dr Górniaka po przejściach z innymi Paniami ginekolog ten lekarz jest naprawdę dobry i godny polecenia. Chodzę do niego na Nadrzeczna na NFZ. Prowadzi moją ciąże, jest bardzo delikatny, cierpliwy i wszystko tłumaczy dokładnie i szczegółowo. Naprawdę fajny lekarz. Polecam

JESTEM ZADOWOLONA W 100 % !! JEDYNY GINEKOLOG KTORY CHCIAL MNIE PRZYJAC (PRYWATNIE) ALE WIEKSZOSC JUZ NIE CHCIALA BO W "POLOWIE CIAZY TO SIE NIE BIERZE PACJENTA" w moim przypadku musialam zmienic lekarza i poszlam do tego pana. Bylam raz (poki co) wlasnie niedawno wrocilam jestem bardzo zadwolona, konkretny, mily, uprzejmy lekarz i duzo mowi oraz tlumaczy (przyszlam z badaniami od mojej pani doktor do ktorej mam uraz) wyjasnil mi wszystkie obawy i wyniki, podal swoje - dobre, zdjecia usg bez prosby dostalam :) wszystko dokladnie tlumaczone jestem spokojniejsza dzieki temu lekarzowi. Jesli chodzi o prywatna wizyte jestem baaardzo zadowolona jesli chodzi o nfz musze pojsc dopiero to sie przekonam :) pozdrawiam :)

publicznie i prywatnie bardzo dobry lekarz (widać różnicę publicznie jest oczywiście mniej czasu no ale to jest logiczne) jest kompetentny, pomaga, duzo rozmawia i pyta, delikatny lekarz, szczegolowy i troskliwy. Przepisalam sie od innej pani doktor w 18 chyba tygodniu ciąży (obecnie 25) (3x prywatnie) raz publicznie i jestem zadowolona Ps. Na północy w prywatnej przychodni doktor posiada bardzo dobry sprzęt usg :) Generalnie nie mam zastrzeżeń, na 27 ginekologów o których czytałam, zbierałam opinię i rozmawiałam z takimi to tylko ten doktor jest naprawdę w porządku i warto chodzić ...

publicznie i prywatnie bardzo dobry lekarz (widać różnicę publicznie jest oczywiście mniej czasu no ale to jest logiczne) jest kompetentny, pomaga, duzo rozmawia i pyta, delikatny lekarz, szczegolowy i troskliwy. Przepisalam sie od innej pani doktor w 18 chyba tygodniu ciąży (obecnie 25) (3x prywatnie) raz publicznie i jestem zadowolona Ps. Na północy w prywatnej przychodni doktor posiada bardzo dobry sprzęt usg :) Generalnie nie mam zastrzeżeń, na 27 ginekologów o których czytałam, zbierałam opinię i rozmawiałam z takimi to tylko ten doktor jest naprawdę w porządku i warto chodzić :)

Lekarz bardzo miły,troskliwy,lecz plamiąc od 4 tyg ciaży nie zrobil nic oprocz wypisania recepty na Luteinę.Życząc zdrówka.w 8 tygodniu też plamiłam,ale serduszko pięknie biło, w 12 tygodniu w szpitalu okazalo sie ze dzieciatko sie nie rusza,serduszka nie ma.... No cóż teraz sobie tak mysle ze mogl mnie do szpitala chociaż wyslać bylabym pod stala opieką,dodam ze to moje drugie poronienie.i dr.Górniak o tym wiedział.

Pan Górniak jest 6 ginekologiem u którego jestem i muszę przyznac, że jest najbardziej zadowolona. Mimo wielkiej kolejki i wizyty nieodpłatnej, bo byłam w przychodni publicznej, rozmawiał ze mną pół godziny rozpytując o wszystko co mogłoby mieć jakikolwiek związek z moimi problemami ginekologicznymi. Dodatkowo było to moje jedyne bezbolesne badanie w całym życiu. Lekarz zaczął mnie pytac o studia, o sporty jakie uprawiam przy okazji powtarzając, żebym się nie denerwowała i naprawdę był bardzo delikatny. Nie wiem czy dobrze prowadzi ciążę, bo nie tego aktualnie od niego wymagam, ale mogę ze spokojnym sumieniem polecic tego lekarza każdej młodej dziewczynie która chce się badac profilaktycznie, jak i chce leczyc problemy związane z jajnikami czy szyjką macicy.

chodzę do tego lekarza od ładnych paru lat. jest bardzo uprzejmy, przed badaniem przeprowadza wywiad z pacjentką, szczegółowo objaśnia co zauważył podczas badania czy jest wszystko w porządku czy też nie. dba o to by min. raz do roku były przeprowadzone wszystkie badania ginekologiczne. porozmawia nie tylko o badaniu ale tez o zainteresowaniach pacjentki, o pracy, rodzinie. Poleciłam tego lekarza koleżance i też jest bardzo zadowolona. Naprawdę przemiły lekarz i polecam nawet dla młodych dziewczyn jako pierwszego lekarza

Zdecydowanie polecam Pana doktora, przemiły człowiek, chodzę na wizytę publiczną i naprawdę jestem bardzo zadowolona. Wszystko dokładnie tłumaczy, doradza, często nawet zapyta o to jak się mamy:) Myślę, że to doskonały lekarz zarówno dla młodych dziewczyn, jak i dla dorosłych kobiet, ja przy nim przestałam krępowa się wizytą, bo to naprawdę przesympatyczny i najlepszy ginekolog jakiego znam.

Jestem bardzo zadowolona, to wspaniały lekarz i człowiek. Prowadził moją ciążę od samego początku i mimo tego, że nie pracuje w szpitalu kontaktował się z innymi lekarzami gdy byłam na oddziale na podtrzymaniu. Nawet odwiedził mnie w szpitalu aby porozmawiać, to było bardzo miłe. Szoka tylko że trafiłam do pana doktora dopiero przy drugiej ciąży.

Byłam u tego lekarza kilka razy... z tym samym problem i sama nie wiem co mam myśleć bo nie bardzo widzę poprawę sytuacji... mijają trzy miesiące a ja tylko pieniądze wydaje na kolejne leki. Jednak jeśli chodzi o uprzejmość i podejście do pacjentki to bardzo polecam... lekarz w sam raz na pierwszą w życiu wizytę:-)

Chodziłam do dr Górniaka od 5 lat prowadził moje dwie ciążę jestem z tego bardzo zadowolona mam dwie śliczne i zdrowe córeczki lecz od stycznia tego roku dostałam problemów w częśći intymnej tzn. brodawek niestety 6 miesiąc mija a lekarz przepisuje mi te same leki,byłam teraz u niego i powiedział że muszę wydać 1.500 zł nie polecam !!! Może zna się na prowadzeniu ciąży ale na chorobach niestety