lekarz Romuald Górniak

chodze ja i wszystkie moje koleżanki którym go poleciłam, jestem bardzo zadowolona ;)

Polecam bardzo miły i wszystko mi dokładnie wytłumaczył. Prowadzi moja ciąże jestem bardzo zadowolona. Polecam

Chodziłam do tego lekarza będąc w ciąży, było wszystko ok , delikatny, miły itd.Ja byłam zadowolona, ale to bylo kilka dobrych lat temu. Ale moja kolezanka chodziła do niego i dr. górniak leczył ją na jajniki( dawał Nospe na ból)a okazało sie że ma ciąże pozamaciczną, w ostatniej chwili trafila na pogotowie i do szpitala....

Pan Górniak jest 6 ginekologiem u którego jestem i muszę przyznac, że jest najbardziej zadowolona. Mimo wielkiej kolejki i wizyty nieodpłatnej, bo byłam w przychodni publicznej, rozmawiał ze mną pół godziny rozpytując o wszystko co mogłoby mieć jakikolwiek związek z moimi problemami ginekologicznymi. Dodatkowo było to moje jedyne bezbolesne badanie w całym życiu. Lekarz zaczął mnie pytac o studia, o sporty jakie uprawiam przy okazji powtarzając, żebym się nie denerwowała i naprawdę był bardzo delikatny. Nie wiem czy dobrze prowadzi ciążę, bo nie tego aktualnie od niego wymagam, ale mogę ze spokojnym sumieniem polecic tego lekarza każdej młodej dziewczynie która chce się badac profilaktycznie, jak i chce leczyc problemy związane z jajnikami czy szyjką macicy.

Lekarz uprzejmy, miły i bardzo delikatny, widać że przejmuje się pacjentkami, polecam wszystkim zarówno na zwykłą wizytę jak i do prowadzenia ciąży. Nie tylko ja mam takie zdanie ale również kilka moich znajomych.

cześć ja byłam u dr Górniak to była moja pierwsza wizyta i jak na razie jestem zadowolona polecam

poleciła mi go koleżanka, ja swojej koleżance, a ona jeszcze innej i wszystkie jesteśmy zadowolone. Polecamy. :)

Wspaniały lekarz.Delikatny,miły i kompetentny. Mimo,że w przychodni czas ograniczony, wysłucha, doradzi i zrozumie. Widać, że się dokształca i zna nowoczesne leki i metody. W przeciwieństwie do niektórych doktorów nauk med. tłumaczy i pociesza. Jestem pełna uznania i polecam paniom w każdym wieku.

Miły, uprzejmy lekarz. Mam tylko nadzieję, ze jest skuteczny, bo sama nie wiem co o nim myśleć.

jeśli ktoś leczy sie u tego lekarza to proszę o opinię bo ja byłam 2 razy na wizycie, ale nie potrafie ocenić czy to jest dobry lekarz. Ja trafiłam do niego przypadkiem.Komuś może prowadził ciążę? proszę o opinię!Jest to miły i bardzo uprzejmy lekarz, ale nie wiem czy zna się na rzeczy, czy warto do niego chodzić?