lekarz Romuald Górniak

Jestem bardzo zadowolona, to wspaniały lekarz i człowiek. Prowadził moją ciążę od samego początku i mimo tego, że nie pracuje w szpitalu kontaktował się z innymi lekarzami gdy byłam na oddziale na podtrzymaniu. Nawet odwiedził mnie w szpitalu aby porozmawiać, to było bardzo miłe. Szoka tylko że trafiłam do pana doktora dopiero przy drugiej ciąży.

Zdecydowanie polecam Pana doktora, przemiły człowiek, chodzę na wizytę publiczną i naprawdę jestem bardzo zadowolona. Wszystko dokładnie tłumaczy, doradza, często nawet zapyta o to jak się mamy:) Myślę, że to doskonały lekarz zarówno dla młodych dziewczyn, jak i dla dorosłych kobiet, ja przy nim przestałam krępowa się wizytą, bo to naprawdę przesympatyczny i najlepszy ginekolog jakiego znam.

publicznie i prywatnie bardzo dobry lekarz (widać różnicę publicznie jest oczywiście mniej czasu no ale to jest logiczne) jest kompetentny, pomaga, duzo rozmawia i pyta, delikatny lekarz, szczegolowy i troskliwy. Przepisalam sie od innej pani doktor w 18 chyba tygodniu ciąży (obecnie 25) (3x prywatnie) raz publicznie i jestem zadowolona Ps. Na północy w prywatnej przychodni doktor posiada bardzo dobry sprzęt usg :) Generalnie nie mam zastrzeżeń, na 27 ginekologów o których czytałam, zbierałam opinię i rozmawiałam z takimi to tylko ten doktor jest naprawdę w porządku i warto chodzić ...

publicznie i prywatnie bardzo dobry lekarz (widać różnicę publicznie jest oczywiście mniej czasu no ale to jest logiczne) jest kompetentny, pomaga, duzo rozmawia i pyta, delikatny lekarz, szczegolowy i troskliwy. Przepisalam sie od innej pani doktor w 18 chyba tygodniu ciąży (obecnie 25) (3x prywatnie) raz publicznie i jestem zadowolona Ps. Na północy w prywatnej przychodni doktor posiada bardzo dobry sprzęt usg :) Generalnie nie mam zastrzeżeń, na 27 ginekologów o których czytałam, zbierałam opinię i rozmawiałam z takimi to tylko ten doktor jest naprawdę w porządku i warto chodzić :)

Lekarz świetny. Spokojny przede wszystkim, miałam bardzo złe doświadczenia po wizycie w młodości u dr. Muskały i panicznie bałam się ginekologów. Dr. Romuald Górniak przekonał mnie że nie taki diabeł straszny

JESTEM ZADOWOLONA W 100 % !! JEDYNY GINEKOLOG KTORY CHCIAL MNIE PRZYJAC (PRYWATNIE) ALE WIEKSZOSC JUZ NIE CHCIALA BO W "POLOWIE CIAZY TO SIE NIE BIERZE PACJENTA" w moim przypadku musialam zmienic lekarza i poszlam do tego pana. Bylam raz (poki co) wlasnie niedawno wrocilam jestem bardzo zadwolona, konkretny, mily, uprzejmy lekarz i duzo mowi oraz tlumaczy (przyszlam z badaniami od mojej pani doktor do ktorej mam uraz) wyjasnil mi wszystkie obawy i wyniki, podal swoje - dobre, zdjecia usg bez prosby dostalam :) wszystko dokladnie tlumaczone jestem spokojniejsza dzieki temu lekarzowi. Jesli chodzi o prywatna wizyte jestem baaardzo zadowolona jesli chodzi o nfz musze pojsc dopiero to sie przekonam :) pozdrawiam :)

dobry uprzejmy lekarz, dba o paccjentow. Jest kompetentny

dobry uprzejmy lekarz, dba o paccjentow. Jest kompetentny

Chodziłam do dr Górniaka od 5 lat prowadził moje dwie ciążę jestem z tego bardzo zadowolona mam dwie śliczne i zdrowe córeczki lecz od stycznia tego roku dostałam problemów w częśći intymnej tzn. brodawek niestety 6 miesiąc mija a lekarz przepisuje mi te same leki,byłam teraz u niego i powiedział że muszę wydać 1.500 zł nie polecam !!! Może zna się na prowadzeniu ciąży ale na chorobach niestety

chodzę do tego lekarza od ładnych paru lat. jest bardzo uprzejmy, przed badaniem przeprowadza wywiad z pacjentką, szczegółowo objaśnia co zauważył podczas badania czy jest wszystko w porządku czy też nie. dba o to by min. raz do roku były przeprowadzone wszystkie badania ginekologiczne. porozmawia nie tylko o badaniu ale tez o zainteresowaniach pacjentki, o pracy, rodzinie. Poleciłam tego lekarza koleżance i też jest bardzo zadowolona. Naprawdę przemiły lekarz i polecam nawet dla młodych dziewczyn jako pierwszego lekarza

Bardzo polecam tego lekarza. Byłam u niego na swojej pierwszej wizycie u ginekologa. Tłumaczył po kolei co będzie robił, był delikatny. Zrobił badanie. Odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Doradził środek antykoncepcji. Nie mam porównania do innych lekarzy, ale poleciłabym go wszystkim znajomym. PS. Koszt wizyty 100zł z badaniem. Jeżeli idziecie tylko po receptę - bezpłatna.

Byłam u Pana Dr w 8 tyg ciązy, dał skierowanie na badania i zaproponował wizyty prywatne, drogie panie jak macie pełne portfele to polecam w przeciwnym razie NIE!