lekarz Jan Kiełłczewski

Urolog

kulturalny,duża wiedza medyczna,mający czas dla pacjenta,wyjasniający wszystkie niejasności,

bardzo kulturalny i kompetentny lekarz. Polecam.

bardzo kulturalny i kompetentny lekarz. Polecam.

N A J L E P S Z Y urolog w Wsrszawie.Wie co mówi i robi. Przy tym dobry i bardzo kulturalny człowiek z dużym poczuciem humoru.Pan doktor przeprowadzał zabieg urologiczny u mojego 16 letniego syna. Wg opinii innych pacjentów, którzy mieli ten sam zabieg, miało bardzo boleć a okres rekonwalenscencji długi. Mój syn po zabiegu czuł się bardzo dobrze i w bardzo krótkim okresie doszedł do siebie.Jest zatem bardzo ważne kto operuje i jakim jest fachowcem.Oby więcej takich wspaniałych lekarzy i ludzi.

Super lekarz!!Od wakacji leczę się na kamicę nerkową w CMW na Ciołka, mam rozbijanie metodą ESWL, doktor wszystko wytłumaczy, wypyta się , uśmiechnie, pożartuje.W ogóle w CMW obsługa jest na super poziomie, od rejestracji po właściciela, poprzez wesołe i miłe pielęgniarki i lekarzy.Pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Urolog Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie