dr n. med. Jan Miedzianowski

Dr. Miedzianowski to lekarz z powołania. Kompetentny, zawsze udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania. Jest bardzo delikatny podczas badania. Jedyną wadą Pana Doktora jest to, że jest zabójczo przystojny. ;-) :-D

Doktor Miedzianowski to wspaniały lekarz i profesjonalista. Prowadził moją pierwszą ciąże bardzo dokładnie i skrupulatnie. W każdym miesiącu miałam wykonywane wszystkie badania kontrolne i zawsze wychodziłam z gabinetu pokrzepiona dobrymi i ciepłymi słowami doktora. Jednak w trzecim trymestrze ciąży pojawiły się poważne komplikacje zagrażające prawidłowej ciąży. Była to cukrzyca ciążowa i dodatkowo groźna dla płodu cholestaza, którą pan Doktor szybko zdiagnozował i natychmiast zareagował, odsyłając mnie do szpitala, gdzie przeprowadzono mi szczegółowe badania. Dzięki dużej trosce tego lekarza, pomimo tych chorób czułam, że jestem w dobrych rękach. Na każde pytanie zawsze uzyskiwałam odpowiedź. Kiedy miałam jakiś problem lub pytanie, zawsze mogłam zadzwonić na telefon komórkowy, a kiedy nie mógł akurat odebrać, to po chwili oddzwaniał. Podczas pobytu w szpitalu doktor zawsze kontrolował moje badania i zapewniał mi jak najlepszą opiekę. Doktor Jan Miedzianowski skierował mnie do szpitala na rozwiązanie ciąży w najbardziej odpowiednim momencie. Kiedy inny lekarz na obchodzie w szpitalu stwierdził, że z moim rozwiązaniem można jeszcze poczekać i chciał mnie odesłać do domu (37 tydzień ciąży), Doktor Miedzianowski od razu zareagował i kategorycznie na to nie wyraził zgody, twierdząc, że nie można w moim przypadku już czekać. To był strzał w ,,dziesiątkę, ponieważ przy operacji cesarskiego ciecia okazało się, że są już wody zielone. Dzięki tej decyzji jestem
dziś szczęśliwą mamą zdrowej, ślicznej córeczki. Cesarskie cięcie przeprowadził sam doktor Jan Miedzianowski w 37 tygodniu ciąży i od początku do końca kontrolował cały przebieg porodu. Cała operacja przebiegła bez żadnych komplikacji. Dzięki profesjonalizmowi, kompetencji doktora Miedzianowskiego oraz szybkiej i trafnej jego ocenie pojawiających się poważnych problemów, czułam się bezpiecznie przez cały przebieg ciąży oraz podczas operacji cesarskiego cięcia. Z całą szczerością wszystkim przyszłym mamom polecam!!!!!

Szczerze mogę polecić tego lekarza. Jestem pacjentką Pana Doktora juz od ładnych paru lat i jak na razie nie mam żadnych poważniejszych zastrzeżeń. Kompetentny, miły i ... bardzo ale to bardzo przystojny :-)

Kompetentny, miły i ... bardzo ale to bardzo przystojny :-)

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy i delikatny. Zawsze dokłanie tłumaczy mi i odpowiadał na wszystkie pytania.

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy i delikatny. Zawsze dokłanie tłumaczy mi i
odpowiadał na wszystkie pytania.

Polecam gorąco, jest to najlepszy ginekolog na świecie, prowadził całą moja ciąże jest profesjonalny w tym co robi, indywidualne podejście do każdej pacjentki.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety