dr Jana Brizińska

Kardiolog

Wyrażam moje najwyższe uznanie dla kompetencji fachowych Pani Doktor i jej podejścia do pacjenta. Ja sam jestem pacjentem Pani Doktor od kilku lat.Zawsze byłem przyjmowany w bardzo kulturalny sposób,mogłem spokojnie przedstawić mój problem i byłem pewien,że będę uważnie wysłuchany i otrzymam fachową pomoc. Rok temu Pani Doktor uratowała mi życie,telefonując do mnie na komórkę z alarmująca wiadomością o nagłym pogorszeniu wyników badań. Fachowo poradziła mi w sprawie pilnej operacji.Jestem Jej za to dozgonnie wdzięczny i bez wahania polecam Jej osobę rodzinie i znajomym.

do pacjenta.
uważnie wysłuchany i otrzymam fachową pomoc.
wiadomością o nagłym pogorszeniu wyników badań.
i bez wahania polecam Jej osobę rodzinie i znajomym.

Trafiłam do Pani doktor przypadkiem, jako szukająca pomocy u kolejnego internisty. Od razu wzbudziła moje zaufanie swoją wnikliwością z jaką przeprowadzała wywiad. Jako jedyna wysłuchała moich problemów ze zdrowiem i nie zrzuciła ich na karb zaawansowanej ciąży tylko zleciła natychmiastowe, wnikliwe badania. Po jej zaleceniach moje ciągnące się dolegliwości wreszcie ustąpiły i po wielu miesiącach mogę powiedzieć, że dr Brizińska zwróciła mi zdrowie! Jest wielu sympatycznych, miłych, uśmiechniętych lekarzy, którym jednak nie do końca wychodzi leczenie, ale pacjenci wychodzą zadowoleni, bo dostają skierowania, zwolnienia i recepty jakie tylko chcieli, bez ...

Jest wielu sympatycznych, miłych, uśmiechniętych lekarzy, którym jednak nie do końca wychodzi leczenie, ale pacjenci wychodzą zadowoleni, bo dostają skierowania, zwolnienia i recepty jakie tylko chcieli, bez dodatkowych pytań. Ale jeśli chcemy leczyć się u prawdziwego fachowca, a nie "szukać przyjaciół" w gabinecie to z całego serca polecam P. Doktor bo na własnej skórze przekonałam się, że ona ma wiedzę i wie jak leczyć.

Pani dr uratowała mi życie!!! Miałam tyle konsultacji, nikt mnie nie słyszał. Pani dr wystarczyło wywiadu, żeby określić właściwy kierunek dalszych badań. Bardzo wnikliwy lekarz. Wytłumaczyła na czym może polegać mój problem, uspokoiła. Miała rację. Jestem pacjentką Pani dr od ok 5 lat. Zdecydowanie polecam.

Zgadzam się z poprzednimi negatywnymi opiniami. Pani doktor jest nieuprzejma, podważa opinie innych lekarzy. Nie polecam.

Byłem u pani drugi raz i po raz pierwszy w życiu będę uważał, żeby nie trafić do niej po raz kolejny. Pani zwraca się w sposób niegrzeczny, pouczający. Przyszedłem jedynie po skierowanie, więc nie było to nic skomplikowanego. Pani jednak zadawała pytania w stylu "no przecież muszę wiedzieć po co panu to skierowanie, przecież nie dam panu ot tak skierowania". Może to i prawda, ale forma była co najmniej mało elegancka. Opowiedziałem po co mi skierowanie. Pani była obrażona. Stwierdziła, że powinienem przebadać się już dawno bo ostatnio badałem się półtora roku temu. Kiedy stwierdziłem, ze to chyba niemożliwe odpowiedziała - no to sobie sprawdzimy, bo ja tu mam wszystko zapisane. Okazało się, że byłem 11 miesięcy temu. Pod koniec powiedziała -" już". Zapytałem, czy mam coś do niej wziąć, czy mam się zgłosić do recepcji. Odburknęła, że nie. Zapytałem czy wystarczy przyjść rano na badania. Tak, na czczo. gdy powiedziałem, że lekarz mojego syna (doskonały specjalista) polecał od godz. 18.00 dnia poprzedniego nie jeść. Niezbyt pochlebnie wyraziła się o jego wykształceniu. Naprawdę to bardzo niemiła osoba. ja przyszedłem tylko po skierowanie, ale jak ktoś się leczy i potrzebuje wsparcia to współczuję. I ja jej płacę!!!

Jestem pacjentką P. Doktor od dwoch lat. Mam do Niej duże zaufanie, jest wnikliwa,kompetentna, poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga sytuacja. Po każdej wizycie czuje, ze jestem pod dobra opieka.

Bardzo niemiła, nie słucha pacjenta. Powiedziała, że ubzdurałam sobie chorobę, a leczę się już od kilku lat u innego lekarza. Wyśmiała tego lekarza a w końcu sama przepisała te leki, które poprzedni lekarz mi przepisał. Zdecydowanie nie polecam! Bardzo nie miła, nie pozwalała dokończyć zdania, tylko się mądrzyła.