lekarz Janina Orman-Bełch

Internista, Reumatolog

Pani doktor jest zasze bardzo uprzejma.Nie wydaje diagnozy bez badań,ma dobre relacje z pacjentem ,wzbudza zaufanie , jest lekarzem specjalistą kompentnym .

Pani Orman to lekarz z powołania. Korzystam z jej porad i leczenia już od ładnych kilku lat. Nigdy się nie zawiodłem. Zawsze uzyskałem właściwą pomoc. Ale nie chodzi jedynie o wiedzę medyczną. Pani Doktor nie szkoda jest czasu, na wytłumaczenie pacjentowi, co mu dolega i jak będzie przebiegało leczenie. Owszem, przed gabinetem dość często jest kolejka pacjentów, ale to tylko dlatego, że Pani Orman naprawdę uważnie wysłuchuje tego, co sprowadza do Niej pacjenta, a potem rozmawia o problemie i jasno tłumaczy. Poza tym kolejka świadczy też o tym, że ludzie chcą do Niej przychodzić i chętnie wybierają tę Panią Doktor jako swojego lekarza rodzinnego. Oby publiczna służba zdrowia miała więcej lekarzy takich jak Pani Orman, którzy nie traktują pacjenta wyłącznie przedmiotowo.

Wizyta w gabinecie dr Orman uświadomiła mi jak wspaniałym lekarzem jest Pani Orman.Wytłumaczyła dokładnie proces diagnozawania i leczenia.Polecam potrzebującym tego lekarza na przyszłość.

na przyszłość.

Od kilku miesięcy jestem pacjentem Pani dr Orman-Bełch. Z wizyt w gabinecie , diagnostyki i prowadzonego leczenia jestem bardzo zadowolony. Efekty prowadzonego procesu leczenia i wskazówki o konieczności rehabilitacji dały bardzo dobry efekt. Polecam wszystkim potrzebującym leczenia reumatologicznego wizyte u Pani dr Orman-Bełch.

Od kilku miesięcy jestem pacjentem Pani dr Orman-Bełch.
Z wizyt w gabinecie , diagnostyki i prowadzonego leczenia
jestem bardzo zadowolony. Efekty prowadzonego procesu leczenia
i wskazówki o konieczności rehabilitacji dały bardzo dobry efekt.
Polecam wszystkim potrzebującym leczenia reumatologicznego wizyte
u Pani dr Orman-Bełch.

Bardzo miła , a przede wszystkim kompetentna.Rozpoznała mi chorobe z ktora inni mnie diagnozowali bezskutecznie kilka miesiecy. Pacjentka z Przystajni woj. słaskie.

Pacjentka z Przystajni woj. słaskie.

Wciąż poszukujesz "Internista Olesno"?

ZOZ Dąbrowa Tarnowska
ulica Szpitalna 1
33-200 Dąbrowa Tarnowska
NZOZ Centrum Zdrowia Tuchów
ulica Szpitalna 1
33-210 Olesno
NZOZ " ReMed"
583F
32-825 Borzęcin
Miejskie Centrum Stomatologiczne Sp. z o.o.
OS. OSIEDLE 25-LECIA PRL 3A
33-100 Tarnów