dr n. med. Janina Toboła-Karaś

Internista, Kardiolog

3,7
3,3
3,5

Bardzo dobry lekarz. Polecam :) Byłem u niej na echo, słyszała szmer na sercu ale nic więcej. Zeby się upewnić czy na pewno jest ok to zrobiła mi badanie przełykowe na nfz ( na echo byłem prywatnie) w przeciągu 1,5 tygodnia.

Jeśli lekarz nazywa starszego schorowanego człowieka idiotą,to chylę czoła przed Panią doktor,a konkretnie przed jej chamstwem. Gratuluję "profesjonalizmu" i "empatii "w podejściu do pacjenta.

Chyle czoło przed Panią Doktór dzięki której ja żyje.To właśnie ona uratowała mi zycie kiedy zaatakował mnie zawał i było kiepsko/rok sierpień 2005 rok/To do niej jadę na wizytę 120 km. ponieważ mam do niej pełne zaufanie.Małgorzata Czułowska Ciołek

ponieważ mam do niej pełne zaufanie.Małgorzata Czułowska Ciołek

jeżeli nie masz kasy to sie do niej nie dostaniesz-materialistka tylko kasa jak chodzisz do niej prywatnie to jest miła i dobrze leczy jak jej nie dasz kasy to masz pecha po tobie!

moja babcia była pacjentką Szpitala Wejherowskiego oddz. kadiologiczny leżała tam dwa tygodnie , w międzyczasie doszło do braku czucia i drętwienia ręki z czym nie zrobiono nic , wyszła kilka m-scy pozniej dostała zawału serca.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Wejherowo"?

Jana III Sobieskiego 10a
Rumia