lekarz Janusz Ciółkowski

Alergolog dziecięcy

wspaniały lekarz, który ma dobre podejście do dzieci. potrafiący żartować, mimo zmęczenia. to lekarz naprawdę godny polecenia.

Jak dla mnie lekarz z powołania,oby jak najwięcej takich!! Ma niesamowite podejście do dzieci!!polecam!

Jak dla mnie lekarz z powołania,oby jak najwięcej takich!!
Ma niesamowite podejście do dzieci!!polecam!

Jest to znakomity lekarz godny polecenia

Jest to znakomity lekarz godny polecenia

Pan doktor to Anioł. Jeździłam do niego jako dziecko z drugiego końca Polski (700 km) przez 12 lat. Moja mama trafiła na Pana doktora przypadkowo, kiedy lekarze w moim mieście rozkładali bezradnie ręce. Pan doktor wykonał szereg badań, wybrał najlepszy dla mnie sposób leczenia, dobrał odpowiednie leki. To bardzo sympatyczny, wesoły człowiek. Kocha dzieci, zawsze znajduje czas dla pacjentów. Szczerze polecam Pana doktora!!!

Bardzo miły i rzeczowy lekarz,godny polecenia.Zarówno prywatnie jak i z funduszu podejcie do pacjenta rewelacyjne.