lekarz Janusz Łojewski

Jest bardzo dobrym lekarzem .Polecam.Jest bardzo skrupulatny,miły,uprzejmy dla pacjentki. Bardzo dobrze wszystko tłumaczy a przy tym jest bardzo cierpliwy.

Godny polecenia lekarz. Miły, uprzejmy, kompetentny. Poświęca dużo czasu na badanie, odpowiada na każde zadane pytanie w sposób zrozumiały dla pacjentki. Polecam

kompetentny i godny polecenia lekarz:)polecam

kompetentny i godny polecenia lekarz:)polecam

Pan doktor prowadził moją ciążę do 7 miesiąca (musiałam sie przenieść do innego lekarza ze względu na przeprowadzkę). Doktor Łojewski to świetny specjalista, przy tym poświęca pacjetce duzo czasu, tłumaczy wszystko - ja zadawałam milion pytan bo to nasza pierwsza ciąża. USG zawsze tłumaczone , co widac , co jak funkcjonuje u dzieciątka. Polecam go z czystym sumieniem. Jest rewelacyjnym lekarzem i przemiłym człowiekiem. Dziekuje bardzo Panie doktorze za poświęcony czas. Beata Deckert

Zdecydowanie się zgadzam, lekarz godny polecenia, kompetentny, bardzo uprzejmy, cierpliwy i dokładny.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wągrowiec"?

Sławomir Mielnik

Szpital w Wągrowcu