Ginekolog Położnik Wągrowiec

Straszewska 14
62-100 Wągrowiec

Jestem pacjentką dr Świerzyńskiego i uważam , że to b. dobry, doświadczony lekarz. Na wizytach jest bardzo konkretny, dokładny, posiada dużą wiedzę merytoryczną. Potrafi wyjaśnić pacjentce w prosty i zrozumiały sposób jej problem. Polecam :))

Opinia dodana przez: Wiesława

Libelta 4
62-100 Wągrowiec

Jest bardzo dobrym lekarzem .Polecam.Jest bardzo skrupulatny,miły,uprzejmy dla pacjentki. Bardzo dobrze wszystko tłumaczy a przy tym jest bardzo cierpliwy.

Szpital w Wągrowcu

Wągrowiec

jest to dobry specjalista martwi się zdrowiem pacjentki chodze do niego już 17 lat i nienarzekam polecam naprawdę wspanialy lekarz godny zaufania

ulica Pocztowa 16

ZOZ WĄGROWIEC