lekarz Piotr Krawczuk

BARDZO dobry fachowiec, 3 operacje (dwa kolana i biodro) JUŻ za mną, które zrobione zostały profesjonalnie. Podejście Pana Doktora na najwyższym poziomie. Rzetelny i BARDZO miły. DZIĘKUJĘ

Genialny ortopeda, profesjonalista w zawodzie! Nie musiałam wiele mówić. Poruszał moimi nogami i wiedział wszystko, ocenił trafnie moje dolegliwości w kolanach - powypadkowa sprawa. Teraz czekam na umówiony zabieg.

Jeden ortopeda kierował mnie na endoprotezę kolana, ale stwierdziłam, że najpierw pojadę na konsultację do ArtroCenter. Dr Krawczuk wyczyścił kolano ze zmian zwyrodnieniowych podczas artroskopii i przestało boleć.

Będę polecać Pana doktora wszystkim. Po zabiegu i półrocznym leczeniu moje kolano jest jak nowe. Polecam gorąco wszystkim poszukującym prawdziwego specjalisty.