Ortopeda Poznań

dr n. med. Robert Matuszewski

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1

Opinia dodana przez: Grzegorz72
Ortopeda Poznań lek. med. Jędrzej Kosmowski

HalluxCenter
ul. Wyspiańskiego 10
Poznań

na samym wstępie chciałabym bardzo podziękować dr Kosmowskiemu za przywrócenie mojej stopy do porządku. :) dr Jędrzej to człowiek miły i rzeczowy, bardzo troskliwy człowiek. w klinie przechodziłam zabieg palca koślawego prawej stopy. przed operacją dr zajął się mną bardzo dobrze, wszystko wyjaśnił, uspokoił, opisał w szczegółach co mnie czeka. zabieg trwał około godziny. Przed operacją troszeczkę się bałam, znieczulenia i bólu po operacji (z uwagi na wpisy przeczytane w internecie), ale muszę przyznać, że prawie wcale mnie nie bolało! z kliniki wyszłam sama bez niczyjej pomocy, i tylko przez 2 dni brałam tabletki przeciwbólowe. W najbliższym czasie czeka mnie jeszcze zabieg na drugą nogę, mam nadzieję, że wszystko przebiegnie równie sprawnie. pozdrawiam dr Jędrzeja.

Opinia dodana przez: Karolina
Ortopeda Poznań dr n. med. Szymon Kujawiak

dr n. med. Szymon Kujawiak

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.

Ortopeda Poznań dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

Kross
ulica Grunwaldzka 74
60-311 Poznań

Polecam kazdemu pacjetowi,ktory ma problem z kolanem,chodzilam pol roku ze sztywna noga i pan Dr.podjal sie operacji dzieki ktorej,jestem szczesliwa,chodzaca, pracujaca dziewczyna pozdrawiam A.Molenda.

Wielkopolska Przychodnia Sportowo-Lekarska
ulica Reymonta 35
60-791 Poznań

Genialny ortopeda, profesjonalista w zawodzie! Nie musiałam wiele mówić. Poruszał moimi nogami i wiedział wszystko, ocenił trafnie moje dolegliwości w kolanach - powypadkowa sprawa. Teraz czekam na umówiony zabieg.

Opinia dodana przez: Grzegorz Głowacki

Centrum medyczne Stanley
28 Czerwca 1956 r. 135
60-309 Wilda, Poznań

Jestem po artroskopii i rekonstrukcji ACL pół roku temu biegam gram w piłkę znowu !!! .Super lekarz specjalista w swoim fachu i najlepszy od kolan w Poznaniu. Polecam !!!

Opinia dodana przez: marek

Poznań

Dobry specjalista. Jego kompetencje i doświadczenie górują nad wiedzą innych. Godny polecenia lekarz.

Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Adrian Stępiński

Ortopeda

wizyta już od 100

Szewska 5/6
Poznań

Jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy ortopeda w Poznaniu. Potrafi zdziałać cuda o czym przekonałam się na własnej skórze (albo raczej własnym kolanie). Przez długi czas miałam poważne problemy ze bólami stawów w kolanach i dopiero wizyty u doktora Stępińskiego sprawiły, że bóle w dużym stopniu ustąpiły. Teraz mogę swobodnie chodzić, wstawać i siadać. Dziękuje jeszcze raz i polecam każdemu!

Opinia dodana przez: Sylwia D.

os. Lotnictwa Polskiego 9g lok. 2
60-406 Poznań

Wspaniały człowiek. Uratowal moja rękę przed kalectwem.Naprawił to co spartaczył jego poprzednik.Zauważyłam ogromne zaangażowanie Pana doktora w moją sprawę i autentyczna troskę o stan zdrowia. Operowal tez drugą rękę dostrzegając rozwoj choroby dzięki czemu oszczędzil mi sporo bólu i cierpienia.Bardzo sympatyczny i serdeczny człowiek. Każda wizyta zero stresu dużo dobrego słowa od Pana doktora.Polecam z czystym sumieniem

Opinia dodana przez: Daria

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Bardzo dobry specjalista, wzbudza zaufanie. Kompleksowo zajął się moim problemem. Polecam serdecznie.

Ortopedzi w Poznaniu