Lekarze Ortopeda Poznań

Traumatolog
                                       dr n. med. Szymon Kujawiak

dr n. med. Szymon Kujawiak

Traumatolog, Ortopeda

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.
Klinika Atros jest godna polecenia. Wszystkie czynności przed operacją zostały wykonane bardzo sprawnie Sama operacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor to bardzo sympatyczny człowiek. Pani anestezjolog też godna pochwały. Wszystko jak w rodzinie , obsługa pań pielęgniarek super. Jestem bardzo zadowolona z wykonania zabiegu, a także z atmosfery panującej w klinice.😁
Opinia dodana przez: M.O.
 Traumatolog
                                       dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

Traumatolog, Ortopeda

Znakomity ortopeda!! Jestem 15 lat po artroskopii kolana, od 10 lat trenuje zawodowo kulturystykę, nigdy nie poczułem najmniejszego dyskomfortu z tym związanego! Polecam z czystym sumieniem!!
Opinia dodana przez: Grzegorz
Z przykrością muszę stwierdzić, że czas spędzony podczas wizyty u Pana doktora, jest czasem straconym .. wizyta trwała zaledwie 5 minut.... Nic nie zostało wyjaśnione, brak dokładnego wywiadu, brak zainteresowania moja dolegliwością, bez chęci na wysłuchanie co mam do powiedzenia, bez dokładnej analizy wcześniej wykonanych badań. Nie polecam, strata czasu... Wizyta rodem jak z NFZ. Co prawda otrzymałam skierowanie na RM, ale zostałam poinformowana że najlepiej będzie jak po otrzymanym ...
Opinia dodana przez: Marzena
Nie polecam. Odniosłam wrażenie że lekarz kompletnie nie zainteresowany pacjentem. Badania z jego strony zero. Jak boli to najlepiej przepisać lek przeciwbólowy.
Jak najbardziej polecam! Z czystym sumieniem mogę przyznać, że jest to lekarz z powołania, co można dostrzec od razu podczas przebiegu wizyty. Pan doktor przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad i od razu postawił trafną diagnozę. Rzetelny, szczegółowy, cechuje się ogromną wiedzą w dziedzinie ortopedii oraz ogromnym profesjonalizmem. Co więcej, odpowiada dokładnie na każde pytanie pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora i każdemu gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Marta
POLECAM! Z całego serca! Pan Doktor bardzo uprzejmy,super podejście do Pacjenta,bardzo szybka diagnoza,pełen profesjonalizm!!! Termin wizyty bez problemu,bez wyczekiwania po kilka tygodni... Naprawdę specjalista godny polecenia bez żadnych zastrzeżeń!!! Jeśli ktoś poszukuje ortopedy,który się zna na tym co robi,to tylko i wyłącznie do tego Pana.
Opinia dodana przez: Klaudia
Doktor Leciejewski to lekarz który bardzo dobrze i kompetentnie podchodzi do pacjenta widać w nim troskę o twoje zdrowie jak i chęć jak najlepszej a przede wszystkim skutecznej pomocy. Pomoc pana doktora przywróciła mi wiarę w dobrych i życzliwych lekarzy. Mogę do polecić z czystym sumieniem i podziękować za udzielenie mi pomocy.
Opinia dodana przez: Mariusz
Chciałam napisać to wcześniej, ale jakoś nie wiedziałam. Krzysztof Pietrzak leczył naszego synka z powodu stopy końsko-szpotawej. Leczył go w Ortop Poliklinice w Poznaniu. Od zakończenia leczenia minęły 2 lata. Stopa jest idealna. Brakowało mi trochę odwagi, żeby podziękować i polecić Pana w sieci. Naprwadę, dziękujemy Panu za wszystko
Opinia dodana przez: monika
Polecam przede wszystkim za bardzo duże doświadczenie i godne podziwu podejście do pacjenta. Dla pana doktora nie ma problemu nie do rozwiązania, mnie potrafiła pomóc już sama rozmowa z nim
Opinia dodana przez: ULA
Bardzo dobry specjalista, za jego namową poddałam się usunięciu haluxa i była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Po 5 miesiącach mogę już chodzić w butach na obcasach, a wcześniej nawet w sportowych odczuwałam ból. Dr Popow pod telefonem o każdej porze dnia i nocy odpowiada na najdziwniejsze pytania. Polecam :)
Opinia dodana przez: Anna
Najlepszy ortopeda, u jakiego byłam, a proszę mi wierzyć, że mając niepełnosprawność umiarkowaną na kręgosłup odwiedziłam wielu specjalistów w całym kraju. Kompetentny, kulturalny, empatyczny, uprzejmy, cierpliwy. Na pewno wrócę. Wizyta trwała 40 min, badanie poprzedził obszerny wywiad, skoncentrowany na rozwiązaniach, lekarz był informujący i pytający. Ja takiego lekarza po prostu dotąd NIGDY nie spotkałam. Serdecznie POLECAM!!!!
Opinia dodana przez: Klaudia
BARDZO dobry fachowiec, 3 operacje (dwa kolana i biodro) JUŻ za mną, które zrobione zostały profesjonalnie. Podejście Pana Doktora na najwyższym poziomie. Rzetelny i BARDZO miły. DZIĘKUJĘ
Opinia dodana przez: Tadeusz
Dobry specjalista. Jego kompetencje i doświadczenie górują nad wiedzą innych. Godny polecenia lekarz.
Opinia dodana przez: Magdalena
Kompetentny lekarz. Uprzejmy. Rozwiewający wątpliwości rodziców. Super porozumiał się z 6 latkiem - wielu lekarzom brakuje tej umiejętności.
Opinia dodana przez: Dominika

dr n. med. Karol Szymański

Chirurg ogólny, Ortopeda

Polecam wszystkim Pana doktora Karola Szymańskiego. Najlepszy specjalista z chirurgii ogólnej jak i medycyny estetycznej jakiego miałam okazję spotkać. Oprócz tego bardzo miły do pacjentów.
Opinia dodana przez: Nina
Lekarz godny polecenia .Bardzo dobry specjalista.W2006 roku po wstawieniu endoprorezy tytanowej do dziś czuje się rewelacyjnie .Pozdrawiam i życzę wszystkim aby udało się każdemu trafić na tak dobrego lekarza jak ja trafiłam.
Pan drPiotr Ogrodowicz to lekarz, który budzi zaufanie ,z racji kompetencji i sympatię związaną z kulturą bycia .Wierzę ,że mój bark zrośnie się jak należy. Dobra opinia o Rehasporcie nie jest przesadzona. Barbara Miczko-Malcher
Opinia dodana przez: Barbara Miczko
Wspaniały czlowiek lekarz z powołania. Wizyta,diagnoza leczenie na wysokim poziomie skuteczne leczenie. Takich lekarzy nam potrzeba. Gorąco polecam wizyty u Pana doktora ortopedy.!!!
Bardzo dobry specjalista, wzbudza zaufanie. Kompleksowo zajął się moim problemem. Polecam serdecznie.