Ortopeda Poznań

dr n. med. Robert Matuszewski

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1
Opinia dodana przez: Grzegorz72
Ortopeda Poznań lek. med. Jędrzej Kosmowski

HalluxCenter
ul. Wyspiańskiego 10
Poznań

na samym wstępie chciałabym bardzo podziękować dr Kosmowskiemu za przywrócenie mojej stopy do porządku. :) dr Jędrzej to człowiek miły i rzeczowy, bardzo troskliwy człowiek. w klinie przechodziłam zabieg palca koślawego prawej stopy. przed operacją dr zajął się mną bardzo dobrze, wszystko wyjaśnił, uspokoił, opisał w szczegółach co mnie czeka. zabieg trwał około godziny. Przed operacją troszeczkę się bałam, znieczulenia i bólu po operacji (z uwagi na wpisy przeczytane w ...
Opinia dodana przez: Karolina
Ortopeda Poznań dr n. med. Szymon Kujawiak

dr n. med. Szymon Kujawiak

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.
Ortopeda Poznań dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

Kross
ulica Grunwaldzka 74
60-311 Poznań

Nie polecam Pana doktora. Niemiły i ordynarny. Za wszelka cenę chce pokazać kto jest najmądrzejszy. Dla Doktora badanie MR to za mało. Wysyła na rtg w umówione miejsce. Podejrzewam, że nie bezinteresownie. Szkoda czasu i przede wszystkim pieniędzy.

P.S. Wszystkie oceny wystawiłam jako wysokie, ponieważ portal innych nie przyjmuje i opinia się nie ukazuje
Opinia dodana przez: Agnieszka

Wielkopolska Przychodnia Sportowo-Lekarska
ulica Reymonta 35
60-791 Poznań

Jeden ortopeda kierował mnie na endoprotezę kolana, ale stwierdziłam, że najpierw pojadę na konsultację do ArtroCenter. Dr Krawczuk wyczyścił kolano ze zmian zwyrodnieniowych podczas artroskopii i przestało boleć.
Opinia dodana przez: Patka

Centrum medyczne Stanley
28 Czerwca 1956 r. 135
60-309 Wilda, Poznań

Jestem po artroskopii i rekonstrukcji ACL pół roku temu biegam gram w piłkę znowu !!! .Super lekarz specjalista w swoim fachu i najlepszy od kolan w Poznaniu. Polecam !!!
Opinia dodana przez: marek

lekarz Adrian Stępiński

Ortopeda

wizyta już od 100

Szewska 5/6
Poznań

Jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy ortopeda w Poznaniu. Potrafi zdziałać cuda o czym przekonałam się na własnej skórze (albo raczej własnym kolanie). Przez długi czas miałam poważne problemy ze bólami stawów w kolanach i dopiero wizyty u doktora Stępińskiego sprawiły, że bóle w dużym stopniu ustąpiły. Teraz mogę swobodnie chodzić, wstawać i siadać. Dziękuje jeszcze raz i polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Sylwia D.

Poznań

Dobry specjalista. Jego kompetencje i doświadczenie górują nad wiedzą innych. Godny polecenia lekarz.
Opinia dodana przez: Magdalena

os. Lotnictwa Polskiego 9g lok. 2
60-406 Poznań

Wspaniały człowiek. Uratowal moja rękę przed kalectwem.Naprawił to co spartaczył jego poprzednik.Zauważyłam ogromne zaangażowanie Pana doktora w moją sprawę i autentyczna troskę o stan zdrowia. Operowal tez drugą rękę dostrzegając rozwoj choroby dzięki czemu oszczędzil mi sporo bólu i cierpienia.Bardzo sympatyczny i serdeczny człowiek. Każda wizyta zero stresu dużo dobrego słowa od Pana doktora.Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Daria

Bukowska 61
60-567 Poznań

Jest to bardzo dobry lekarz . Cieszy się dużym autorytetem wśród pacjentów . Pomaga zaczynasz od małych problemów kończąc na dużych.

Ortopedzi w Poznaniu