lekarz Sławomir Mielnik

Jestem zadowolona z tego lekarza. Po pierwsze - mój przypadek: leczyłam się u niego już kilka lat, zawsze miły i sympatyczny. W pewnym momencie wylądowałam w szpitalu, szybka diagnoza, operacja i potem cały ciąg dalszy. Okazało się, że mam problemy z zajściem w ciążę. Przez około rok jeździłam do niego prywatnie, dość często, czasem nawet dwa lub trzy razy w tygodniu. Zawsze wszystko mi wytłumaczył i pokazał, a pieniędzy nie brał. W końcu powiedział, że nie wie co dalej, bo to poważniejszy problem i skierował mnie do specjalisty. Ale zawsze ...

Jestem zadowolona z tego lekarza.
Po pierwsze - mój przypadek: leczyłam się u niego już kilka lat, zawsze miły i sympatyczny. W pewnym momencie wylądowałam w szpitalu, szybka diagnoza, operacja i potem cały ciąg dalszy. Okazało się, że mam problemy z zajściem w ciążę. Przez około rok jeździłam do niego prywatnie, dość często, czasem nawet dwa lub trzy razy w tygodniu. Zawsze wszystko mi wytłumaczył i pokazał, a pieniędzy nie brał. W końcu powiedział, że nie wie co dalej, bo to poważniejszy problem i skierował mnie do specjalisty. Ale zawsze mogę do niego się zgłosić i nigdy nie odmówi.
Po drugie - moja siostra: zaszła w ciążę, ale miała zatrucie ciążowe. Przy którejś wizycie w 8 miesiącu skierował ją do szpitala, ponieważ skakało ciśnienie. Następnego dnia okazało się, że konieczne cesarskie cięcie. Akurat doktor miał w tym dniu pilny wyjazd i był nieobecny, ale zadzwonił do szpitala co i jak, a zaraz po powrocie przyjechał sprawdzić jak pacjentka i jej synek.
Polecam tego lekarza wszystkim paniom.

jest to dobry specjalista martwi się zdrowiem pacjentki chodze do niego już 17 lat i nienarzekam polecam naprawdę wspanialy lekarz godny zaufania

Pan doktor Mielnik prowadził moją ciążę, jestem bardzo zadowolona, oprócz tego leczę się u niego już kilka lat, polecam.

Pan Mielnik prawadził moje dwie ciąże, lekarz godny uznania i zaufania. Kiedy zaczęłam rodzić zadzwoniłam do niego, a on dał znać w szpitalu(jesli akurat nie miał dyżuru),że jedzie jego pacjentka i tam zajęji się mną fachowo i miło:)

Doktor bardzo miły i i dobry lekarz prowadził moja ciąże i jestem bardzo zadowolona .Korzystam tylko z jego pomocy medycznej.Człowiek godny zaufania i dający dobry komfort psychiczny podczas wizyty.Z przekonaniem polecam go każdej pani.

jestem bardzo zadowolona polecam miły ,uprzejmy

jestem bardzo zadowolona polecam miły ,uprzejmy

PROWADZIL MOJA CIAZE I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.

PROWADZIL MOJA CIAZE I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.

Lekarz wzbudza zaufanie,podchodzi rzeczowo do każdego problemu,wyjaśnia zawiłości,nie pozbywa pacjentki krótkim"tak" lub"nie"...prowadzi moją ciążę-nie mogę narzekać,jedynie czego sobie życzę to dalszej takiej współpracy.W gabinecie panuje przyjazna atmosfera,jako pacjentka nie czuję zdenerwowania-polecam lekarza :-)

może w ostateczności doradziłabym wizytę u tego doktora. wrażenie po wizycie nie było dobre. nie spełnił pan doktor moich oczekiwań, jego wyjaśnienia były dość lakoniczne, w obejściu niezbyt sympatyczny, w gabinecie spędziłam ok 15 min (9 miesiąc ciąży)- byłam u niego raz. to była sytuacja awaryjna.

MILY,UPRZEJMY,NA KTOREKOLWIEK MOJE PYTANIE W CZASIE CIAZY ODPOWIADAL Z DUZYM ZAANGAZOWANIEM POLECAM KAZDEJ KOBIECIE TEGO GINEKOLOGA:)