dr Janusz Mamicki

Laryngolog

3,7

Nie mam pojęcia czego ludzie się tak czepiacie człowieka- niesympatyczny??? to proponuję pojechać z dzieckiem na do WCM w nocy i trafić na SOR tam to jest sympatycznie jak.... tłumaczenie choroby- nie ma cudów jest medycyna a jak czegoś nie rozumiesz są ogólnodostępne encyklopedie. JA poszłam z moją 5 letnią córką na usunięcie migdała. Dziecko nie bało się lekarza bo zbadał dokładnie, szybko i bezboleśnie. Operacja przebiegla bardzo szybko i sprawnie i WSZYSTKO szczegółowo zostało mi powiedziane jak ma wyglądać zabieg i jak był przeprowadzony. Córka z UŚMECHEM podchodzi do dr Mamickiego. Ludzie przyjeżdżają do niego z sąsiednich województw na zabiegi dzieci. Rodzicom POLECAM ZABIEGI U DR MAMICKIEGO!!!! Może i na pierwszy raz mało sympatyczny i odzywki ma takie jakie ma ale na głupie pytania nie ma mądrych i naukowych odpowiedzi!

Lekarz konkretny i rzeczowy. Szybko zbadał dziecko, zaproponował leczenie, wytłumaczył na czym ma polegać zabieg. Polecam.

Może mało towarzyski, ale fachowy i konkretny ... a to przecież chyba najważniejsze!!!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Opole"?

Książąt Opolskich 48/50
rondo