lekarz Janusz Skrobarczyk

godny polecenia /wysłucha pacjetke kompleksowo wytłumaczy w zrozumiały sposób .poświeca na pacjetke bardzo dużo czasu i uwagi

Pan dr prowadził moją ciążę od początku do szczęśliwego rozwiązania:) Dbał o zrobienie kompletu badań, wielokrotnie pytał o to, jak się czuję, wszystko rzetelnie wyjaśniał. Ja już ginekologa nie zmienię;)

Dr Skrobarczyk wyróżnia się wśród lekarzy rybnickiego Szpitala tym, że interesuje się każdą pacjentką, niezależnie od tego, czy była jego pacjentką w prywatnym gabinecie. Okazuje również duże zaangażowanie i troskę, co odczułam w bardzo trudnej dla mnie sytuacji, mianowicie drugim z rzędu poronieniu. Dawno nie spotkałam lekarza, który wzbudzałby we mnie tak duże zaufanie i szacunek.

Fantastyczny!! Polecam każdej kobiecie w każdym wieku!! Tak jak wyżej oceniłam - w każdej dziedzinie największa ilość punktów. Poza jego "fachowościom" najfantastyczniejsze jest też ten spokój, który od niego bije, to naprawdę pomaga i przy wizytach i przy trudnych porodach jak mój pierwszy przy którym uratował życie mojej córeczki!!

Fantastyczny!! Polecam każdej kobiecie w każdym wieku!!

DO DOKTORA SKROBARCZYKA TRAFIŁAM Z POLECENIA I NAPRAWDE NIE ZAŁUJE.JEST PROFESJONALISTĄ W KAZDYM CALU, A PACJETKĘ TRAKTUJE Z OGROMNYM SZACUNKIEM I TROSKLIWOŚCIĄ.JEST JEDYNYM LEKARZEM KTÓREMU NAPRAWDE UFAM

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Rybnik"?

Jakub Grudzień

ulica Kraszewskiego 1a
44-200 Rybnik
NZOZ LIFT-MED II spółka z o.o.
Cegielniana 14

Cezary Szmit

Cegielniana 20
Rybnik
Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3

Andrzej Kupczak

gen. Hallera 30

Maciej Białek

NZOZ LIFT-MED II spółka z o.o.
Cegielniana 14