Ginekolog Położnik Rybnik

NZOZ LIFT-MED II spółka z o.o.
Cegielniana 14
44-200 Rybnik

Bardzo polecam tego lekarza. Profesjonalne podejscie , konkretny, nie stresował daremnie jak niektórzy ginekolodzy w czasie prowadzenia ciąży. Bardzo dobrze prowadził moją całą ciążę, również robił mi cesarkę po której bardzo szybko bez komplikacji mogłam zacząć funkcjonować. Przy kolejnej ciąży napewno się do niego zgłoszę:) Polecam:)

Opinia dodana przez: Karolina

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik

godny polecenia /wysłucha pacjetke kompleksowo wytłumaczy w zrozumiały sposób .poświeca na pacjetke bardzo dużo czasu i uwagi

Opinia dodana przez: bogusia

ul. Jastrzębska 3B
44-253 Rybnik

Najlepszy ginekolog jakiego znam,prowadzil moje 3 ciaze,zadnych problemow,dzieciaczki zdrowe,pan doktor ma wyjatkowe poczucie humoru,naprawde godny polecenia!!

ulica Kraszewskiego 1a
44-200 Rybnik

Byłam pierwszy raz u tego lekarza i muszę przyznać, że jest on mistrzem w swoim zawodzie. Przeprowadził u mnie zabieg laserowej korekcji nietrzymania moczu. Jest już półtorej miesiąca po zabiegu i efekt jest taki jak Pan doktor obiecywał. Wreszcie powróciła moja godność i zdecydowanie poprawił się komfort życia. POlecam zarówno zabieg jak i osobę doktora Grudnia.

Opinia dodana przez: irena

gen. Hallera 30
44-200 Rybnik

Szkoda ze teraz siedzi w wiezieniu. podobno za nielegalna oborcje.

Szkoda ze teraz siedzi w wiezieniu. podobno za nielegalna oborcje.

Cegielniana 20
Rybnik

gorąco polecam pana doktora to naprawde świetny lekarz

gorąco polecam pana doktora to naprawde świetny lekarz

MEDICOL
Parkowa 4
Rybnik

Jest lekarzem kompetentnym, godnym zaufania i polecenia.
Zawiłe zagadnienia potrafi ( i chce !) wytłumaczyć jasno,konkretnie,rzetelnie- po prostu właściwy człowiek we właściwym miejscu. Jest uprzejmy i ma właściwe podejście do pacjenta. To lekarz z "ludzką twarzą".
Jestem bardzo zadowolona z ...

Jest lekarzem kompetentnym, godnym zaufania i polecenia.
Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Polecam.

Opinia dodana przez: Halina

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Najdelikatniejszy ginekolog jakiego znam!

Najdelikatniejszy ginekolog jakiego znam!

Kościuszki 61
44-200 Rybnik

Jak najbardziej polecam Pana doktora. Miałam okazję mieć z nim do czynienia w szpitalu w Raciborzu. Bardzo miły człowiek. Ma podejście do pacjenta. Bardzo delikatny podczas badania. Miłe usposobienie. Mimo, że jest ordynatorem zawsze z uśmiechem odpowiada na każde pytania pacjenta. Polecam.

Zawiszy Czarnego 50
44-210 Rybnik

Uprzejmy, z profesjonalnym podejściem lekarz. Godny polecenia. Indywidualnie podchodzi do pacjenta i razem z nim cieszy się z rezultatu leczenia.