Lekarze Rybnik

lekarz Szymon Janyga

ulica Małachowskiego 24
44-251 Rybnik

Bardzo dobry lekarz.wiedza medyczna oraz kultura osobista na najwyzszym poziomie. Pochyla sie nad czlowiekiem, wnikliwie tlumaczy. Patrzy całościowo, nie leczy tylko 1 choroby ale calego czlowieka. Najwyzszy poziom!
Opinia dodana przez: joanna

lekarz Marcin Kaszubski

44-200 Rybnik

Lekarz w krótkim czasie, bez zwlekania przyjął moją Mamę na izbę przyjęć, następnie szybko rozpoznał dolegliwość (pęknięta śledziona). Dzięki szybkiej reakcji, właściwemu postępowaniu i prawidłowej ocenie wszystko skończyło się dobrze! :))))
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany
{'id': 30119, 'name': u'Rybnik'} Logopeda
                                       mgr Piotr Tolsdorf

mgr Piotr Tolsdorf

Logopeda

Centrum Edukacyjne BEST
Fabryczna 13, 44-251
Rybnik

Najlepszy Logopeda na jakiego mogłyśmy trafić z córką. Logopeda z powołania. Córka mając 3 lata nie potrafiła mówić. Już po paru lekcjach było widać postępy. Córka uwielbiała chodzić na lekcje do Pana Piotrks. Mówiono nam, że córka będzie miała problemy w szkole. A obecnie jest wzorową uczennicą. Płynnie czyta już w 1 klasie. Dziękujemy.
Opinia dodana przez: Malgorzata

dr hab. n. med. Zdzisław Gralewski

Neurolog

poniedziałki - od 16 , środy - od 16
Miejska 13 lok. 1
44-200 Rybnik

POLECAM, UPRZEJMY, WYSŁUCHA, WYTŁUMACZY DOKŁADNIE CHOROBĘ, BARDZO SYMPATYCZNY I KOMPETENTNY. MIMO SWOJEGO JUZ LECIWEGO WIEKU I PROBLEMÓW ZDROWOTNCH, PRZYJMUJE PONIEWAŻ WIDAĆ ŻE PACJENT JEST DLA NIEGO NAJWAŻNIEJSZY. TAKICH LEKARZY POWINNO BYĆ WIĘCEJ. NIE WIEM CO BEZ NIEGO ZROBIĘ, GDY JUŻ ZAPRZESTANIE PRAKTYKE LEKARSKĄ, DRUGIE TAKIEGO JUŻ NIE ZNAJDE :-(
Opinia dodana przez: Justyna

Dorota Niebisz

Logopeda

Tęczowa 5 lok. 12
44-200 Rybnik

bardzo sympatyczna uśmiechnięta kompetentna bardzo lubiana przez dzieci - chętnie przychodzą na kolejne zajęcia

lekarz Barbara Świerad-Stopa

Chirurg dziecięcy

44-200 Rybnik

Pani doktor jest bardzo uprzejmą osobą. Zawsze pomoże i doradzi. Zawsze poświęci swój czas dla pacjentów.

mgr Agnieszka Słomka

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Rybnik

Bardzo dobra. Pełen profesjonalizm, życzliwość, uśmiech na twarzy, serdeczna w kontakcie. Pomogła mi, kiedy byłam w kryzysie.
Opinia dodana przez: agolek5
Długo szukałam lekarza który poprowadzi moją ciaże, bedzie cierpliwie odpowiadał na wszelkie pytania. Młody lekarz bardzo konkretny i kompetentny, zawsze uśmiechniety, stara się nawiązać dobry kontakt z pacjentką by sie tak nie stresowała wizytą- bo jak wiadomo z wizytą u ginekologa róznie bywa. Po tym jak się zawiodłam na kilku znanych rybnickich ginekologach to lepiej trafić nie mogłam ! Co najważniejsze zawsze pozostaje w kontakcie telefonicznym z pacjentką co jest ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Adam Riemel

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Południe 37
44-253 Rybnik

Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście, doskonała wiedza, wysoka kultura. Pacjent czuje się podmiotowo.

lekarz Dorota Pakuła

Internista, Diabetolog

Wodzisławska 14
44-200 Rybnik

Pani doktor jest przesympatyczną osobą zawsze uśmiechnięta życzliwa konkretna jako lekarz .Polecam z czystym sumieniem
{'id': 30119, 'name': u'Rybnik'} Kardiolog
                                       lek. med. Patryk Hyła

lek. med. Patryk Hyła

Kardiolog

ulica Żorska 368
44-240 Rybnik

Pełen profesjonalizm. Lekarz o fantastycznym podejściu do pacjenta, empatyczny, zaangażowany, uprzejmy a nade wszystko kompetentny, rzeczowy a w konsekwencji skuteczny. Świetny specjalista i zarazem fajny człowiek.
Opinia dodana przez: Dawid

lek. dent. Olga Krukowska-Drozd

Ortodonta

Śląskie Centrum Implantologii Stomatologicznej Biały Uśmiech
3 maja 7
44-200 Rybnik

Bardzo miła i kompetentna pani. ma właściwe podejście do dzieci. zawsze służy pomocą i poradą. chodzę do niej z dzieckiem już od dwóch lat.
Opinia dodana przez: aga

lekarz Sławomir Rychlik

44-200 Rybnik

Lekarz który może być wzorem jak postępować z pacjentem. Wysoka kultura osobista. Znakomity fachowiec w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Bernard

lekarz Beata Konstanty-Mesjasz

Pulmonolog

ul.Na Górze
44-200 Rybnik

Byłaś świetnym Lekarzem a do tego najlepszym Przyjacielem jakiego miałam. Do zobaczenia .........................
Opinia dodana przez: Agatas

lekarz Katarzyna Kiwic

Reumatolog, Pediatra

ulica Plac Wolności 13
44-200 Rybnik

Wspaniały lekarz godny polecenia zawsze ma czas dla pacjenta dobrze wyjaśnia sposób leczenia i robi wszystkie potrzebne badania
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Izabela Noster

ulica Świętego Józefa 32
44-217 Rybnik

Pani doktor bardzo kompetentna. Spokojne podejście do pacjenta i jego pytań i wątpliwości. Kompleksowo otacza pacjenta opieką. Zawsze w kontakcie z pacjentem. Polecam
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Ewa Grabińska-Chlubek

Korfantego 11
44-200 Rybnik

Lekarz na wysokim poziomie! Całym sercem oddana pacjentowi ! Wytłumaczy wszystko, odpowie na każde pytanie, przebada od A-Z, bardzo szczegółowo. Lekarz o wielkim sercu. Potrzebowałam wizyty bardzo pilnie i zostałam przyjęta bez problemu. Dziękuję raz jeszcze i szczerze polecam!!!! Na prawdę warto!
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Jarosław Babiuch

Niepubliczny Lekarsko - Dentystyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Kościelna 7
44-200 Rybnik

Przez wiele lat miałam jednego stomatologa (bardzo "surowa" pani dentysta z NFZ) i choć czasem bywałam jako "osoba towarzysząca" u innych dentystów- nigdy nie spotkałam się z takim specjalistą jak Pan Jarosław. Przemiły, skrupulatny, delikatny i skuteczny. Polecam każdemu! Doradzi jak uratować ząb (nie wyrywa jak leci), poinformuje o kosztach (np. odkamienianie zębów- cała szczena gór i dół 150 zł - kilka zębów u góry i sporo na dole) i ...
Opinia dodana przez: Basia

lek. dent. Jacek Skrzypczak

NZOZ Stoma-Dental
Jana Kotucza 36
44-200 Rybnik

Bardzo polecam dra Skrzypczaka za jego dokładność i skrupulatność. Jest spokojny, rzeczowy i słucha pacjenta. Inny lekarz stomatolog polecił mi Pana doktora jako "specjalistę od estetyki". Cieszę się, że trafiłam właśnie do niego.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Hanna Tokarska

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ