Lekarze Rybnik

dr n. med. Marek Byrczek

Cegielniana 20
Rybnik

Polecam wszystkim z problemami kardiologicznymi.Bardzo dobry człowiek i specjalista.Leczę się już 16lat i żyję po 3 zawałach.
Opinia dodana przez: Krzysztof
Leczę się juz u pani Doktor 15lat i jestem z niej bardzo zadowolony! super kobieta lekarz!
Goraco polecam-mozliwosc negocjacji ceny.

lek. dent. Barbara Kąpa

NZOZ LIFT-MED II spółka z o.o.
Cegielniana 14
44-200 Rybnik

w porządku,jest sprawna manualnie,cierpliwa,tłumaczy plan leczenia,nie bajeruje,godna polecenia,kontakt telefoniczny ułatwiający zaklepania wizyty

lekarz Dariusz Twardawa

Lekarz medycyny pracy

NZOZ Medicar sp. z o.o.
ulica Patriotów
44-253 Rybnik

Pierwszy od wielu lat lekarz, którego miałem szczęście trafić, mający wiedzę jak osłuchiwać prawidłową (u mnie nieprawidłową) pracę serca. A mając wiele razy problemy z układem oddechowym, osłuchiwało mnie wiele lekarzy. A na badaniach okresowych trafiłem na dr. Dariusza, który skierował mnie do kardiologa z wadą zastawki. Lekarz z powołania!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Michalina Strzała-Orzeł

Neurolog

Kościuszki 22/6
44200 Rybnik

Bardzo dobry lekarz. Doskonałe podejście do pacjenta, wytłumaczy dokładnie,wysłucha cierpliwie. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Mirosław Rycman

ul.Na Górze
44-200 Rybnik

Od kilkunastu lat byłam wierną pacjentką dr. Rycmana, jednak zmieniło się to bezpowrotnie po trudnych przeżyciach, traumie jaką mi zgotował. Doszukiwał się choroby nieuleczalnej, na szczęście pomylił się z diagnozą, na domiar złego wystawił mi złą receptę - po wykupieniu okularów okazało się, że "pływam" i jedyne 1200zł wyrzuciłam do kosza, reklamacji nie uwzględnił. Ja nie polecam.

dr n. med. Natalia Urbaniec-Domżalska

Laryngolog

pl. Kopernika 3 lok. 4
44-200 Rybnik

Zdecydowanie polecam Panią Doktor, wyciągnęła naszego starszaka z permanentnie nawracających zapaleń ucha, a na ten moment diagnozujemy pod tym kątem nasze młodsze dziecko. Jeśli tylko trzeba Pani Doktor ogranicza możliwość stosowania zbędnej antybiotykoterapii, działamy miajscowo i tak udało się pokonać kolejne zapalenie bez uszczerbku na zdrowiu. Mam do Pani Doktor pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Kornela

lekarz Danuta Świeży

ul.Na Górze
44-200 Rybnik

Polecam Panią Doktor. Kompetentna okulistka z dużym doświadczeniem. Mam do niej pełne zaufanie jako pacjentka.

lekarz Janusz Skrobarczyk

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik

Bez dwóch zdań najlepszy lekarz w Rybniku. Świetne podejście do pacjenta. Pan Doktor poświęca swoim pacjentką bardzo dużo czasu. Wystarczy siebie przyjść i popatrzyć ile trwa wizyta np. Ciężarnej kobiety u Doktora Skrobarczyka, a ile w innych gabinetach. Trzy specjalizacje (a przy tym bardzo „ludzkie” podejście) to mówi samo za siebie
Opinia dodana przez: Anna

Agata Stępniewska-Pachucy

Wiejska 1c
44-200 Rybnik

Przede wszystkim, Pani Doktor jest bardzo wnikliwa w podejściu do problemu, jasno tłumaczy i przedstawia problemy, procedury i koszty leczenia oraz możliwe komplikacje związane z problemem, jak np. kanałowe leczenie. Jestem pod wrażeniem etyki lekarskiej dr Stępniewskiej-Pachucy, jej precyzji w diagnozowaniu oraz leczeniu problemów stomatologicznych, jak również ogólnej przyjaznej, a jednocześnie intensywnie profesjonalnej atmosfery panującej w gabinecie. Poza kompetentną opinią P. Dr i przyjazną aurą personelu, jestem pod wrażeniem wysokiego ...
Opinia dodana przez: ann

lekarz Izabela Wajda

Laryngolog

Spejalistyczna Praktyka Lekarska
Wodzisław Śląski, Os.XXX lecia 60
Rybnik

Trafna postawiona diagnoza dziecko szybko wraca do zdrowia . Najlepsza pani doktor zna się na rzeczy i wie jak skutecznie wyleczyć dziecko co u innych laryngologów było problemem .
Opinia dodana przez: Ola

Barbara Grudzień-Joańska

Wyglendy 22
44-200 Rybnik

Niestety pani joańska bagatelizuje wszystkie moje problemy, czy to dlatego, że jestem jeszcze młoda? Czy mam czekać aż zacznie mnie toczyć choroba? Leki przepisuje taśmowo, wszystkim to samo i zawsze to samo, na dodatek ma braki w wiedzy lekarskiej. Badania wyprosiłam od niej tylko podstawowe krew i mocz, innych "nie może" Jakie badania może mieć wykonane pacjent w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej? Badania hematologiczne: - morfologia krwi obwodowej z wzorem ...

Urszula Grodoń

Protetyk, Stomatolog

Rybnik

lekarz godny polecenia, leczyła zęby syna, poświęciła mu czas i syn tylko do niej chciał chodzić. odpowiednie podejście i do małych dzieci. teraz chodzimy tylko na kontrole

lekarz Józef Leśniak

Osteoporolog, Reumatolog

Cegielniana 20
Rybnik

Bardzo polecam jest doswiadczonym lekarzem nie moglam ruszyc reka juz na drugi dzien po wizycie nastapila bardzo znaczna poprawa.
Warto poczekać, duża ilość pacjentów świadczy o zaufaniu, jakim pacjenci darzą lekarza. W moim przypadku jest pierwszym lekarzem, który zlecił dodatkowe badania a nie diagnoza "w ciemno", co nagminnie jest praktykowane przez innych lekarzy a tym samym brak pozytywnych skutków leczenia.
Na kłopoty ortopedyczne duże i małe polecam w 100%. To bardzo miły i kompetentny lekarz. Stawia dokładną diagnozę, bardzo dokładnie badając i w prosty sposób tłumaczy leczenie choroby krok po kroku. Cieszę się, że jest taki lekarz jak dr.Puszkarz
Opinia dodana przez: Danuta
Nie tylko lekarz ,ale i człowiek dla człowieka. Kompetentny, słucha pacjenta, uprzejmy ,doradzi i wytłumaczy . Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Grzegorz Kiwic

Neurochirurg

ulica Plac Wolności 13
44-200 Rybnik

Lekarz skromny, posiadajacy ogromna wiedzę , podejmuje się nawet bardzo trudnych przypadków. Operował naszą mamę , w marcu w zeszłym roku, przedłużył jej zycie o kilka miesięcy, mimo ze jej juz z nami nie ma, to wiemy że zrobił dla niej wszystko co mógł. Bardzo dziękujemy Pani Doktorowi Kiwicowi, oraz personelowi w Szpitalu, Jastrzebiu Zdroju za opieke nad naszą mamą.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Zbigniew Machej

ul. Jastrzębska 3B
44-253 Rybnik

Wspaniały lekarz leczę się a właściwie kontroluję u niego juz ponad 30 lat, nigdy nie czekałam na wizytę dłużej niż 2 dni. Jest lekarzem z powołania i bardzo dobrym podejściem do pacjentki tłumaczy co i jak w sposób normalny na luzie, nie z medyczno- książkowymi sformułowaniami, o badanie Usg nigdy nie musiałam sama się upominać pan doktor sam wie kiedy jest ono potrzebne tak samo z badaniem cytologicznym sam proponuje ...
Opinia dodana przez: Irena