lek. dent. Jarosław Buczyk

Lekarz jak najbardziej godny polecenia, tanio i bardzo profesjonalnie leczy zęby. Przy tym bardzo uprzejmy i potrafi odpowiedzieć nawet na najbardziej wyczerpujące pytania pacjentów z dziedziny, którą się zajmuje. Za leczenie 3 kanałów plus plomba zapłaciłam 170zł więc to są grosze w porównaniu z innymi zakładami. bardzo ważne także jest to , że wszystko odbywa się bez stresu i bólu.

Bardzo sprawnie i szybko, przy tym bezboleśnie i miło.Leczy zęba o którego sie poprosi, bardzo tanio. Polecam w 100%.

Lekarz godny polecenia. Nie szuka na siłę jakiego zęba jeszcze zrobić.Leczy tego zęba o którego leczenie poprosi pacjent, co jest moim zdaniem bardzo ważne i komfortowe dla pacjenta, jeżeli jego uzębienie pozostawia wiele do życzenia. Z czystym sumieniem mogę polecić tego stomatologa:)

Za leczenie kanałowe jest to bardzo mało, bezboleśnie i ustalanie wizyty w bardzo dogodnym czasie. Polecam

Spośród wszystkich dentystów którzy mi wyrywali zęby ten lekarz jest najlepszy.

Spośród wszystkich dentystów którzy mi wyrywali zęby ten lekarz
jest najlepszy.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Koszalin"?

Gabinet stomatologiczny Marcin Bogurski

ul. Śląska 4
75-430 Koszalin
ul. Małopolska 1B/5
75-393 Koszalin
Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Ambulatoryjna opieka medyczna
Zwycięstwa 119
75-601 Koszalin