dr hab. n. med. Jarosław Kalinka

Profesor prowadził moje dwie ciąże. Dodam, że obie były zagrożone. Jest osobą ogromnie kompetentną, nie lekceważy żadnych dolegliwości zgłaszanych przez pacjentkę i udziela wyczerpujących odpowiedzi. Miałam możliwość poznania wielu ginekologów i z pełnym przekonaniem stwierdzam, iż jest lekarzem wyjątkowym. W mojej opinii, jak również wielu dziewczyn poznanych na Oddziale Perinatologii w szp. Pirogowa dzięki swemu profesjonalizmowi daje pacjentkom poczucie bezpieczeństwa. Profesor osobiście odbierał oba moje porody i odwiedzał również po porodzie na oddziale neonatologii. Gorąco polecam!

Uważam ,że profesor Kalinka jest bardzo dobrym lekarzem. Prowadził moje obydwie ciąże,które nie były łatwe. Sam osobiście odbierał moje porody. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt u profesora i opieki jaką miałam. Profesor Kalinka jest godny polecenia i POLECAM Go jak najbardziej.

Bardzo dobry lekarz. Czasem wizyta trwa krótko, ale w momencie gdy coś się dzieje, poświęca maksimum czasu aby wszystko wytłumaczyć.

Uważam ,że profesor Kalinka jest bardzo dobrym lekarzem. Prowadził moją pierwszą ciąże i teraz też prowadzi następną. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt u profesora i opieki jaką miałam Polecam profesora Kalinkę .

Wspaniały specjalista,będąc pod jego opieką czułam się bezpieczna,wykazuje duże zainteresowanie stanem zdrowia pacjentki,nawet po porodzie.Gorąco polecam.Opieka w szpitalu Madurewicza ,gdzie Profesor jest ordynatorem, jest na najwyższym poziomie,panuje tam serdeczna i miła atmosfera,wszyscy są bardzo uprzejmi wobec pacjentek.Pobyt w tym szpitalu wspominam z sentymentem.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Łódź"?

Witold Kłosiński

Szpital