dr n. med. Jarosław Szewczyk

Pan doktor wyrywał mi niedawno ósemkę. Zabieg bardzo szybki bez żadnych powikłań. Poza tym Pan doktor bardzo sympatyczny i uprzejmy. gdybym miała jeszcze kiedyś coś wyrywać to na pewno u niego.

Uprzejmy i kompetentny. Zawsze można się z nim skontaktować. Polecam jak najbardziej . Bardzo przyjazna atmosfera podczas wizyty

Jestem 3 godziny po wyrwaniu korzenia zębowego i stwierdzam fakt, iż przez 30 lat bałem się "dentysty", a spotkanie z dr Szewczykiem okazało się czystym relaksem. Naprawdę polecam, PEŁEN PROFESJONALIZM!!!!

Witam. Nazywam się Grzegorz Cieślik. Mam problem z zatoką szczękową jest wypełniona ropą. Wszędzie gdzie byłem nie bardzo chciano mi pomagać.Pan Jarosław miał wyrwać mi korzeń zęba ( oczywiście za pieniądze ) ale zwrócił uwagę na inne fakty które zdecydowały o tym że lepiej będzie jeśli mi tego nie zrobi. Ciekawe nie?? facet może zarobić - łatwą kasę - mimo to rezygnuje i daje wskazówki co i jak mam zrobić by było dobrze i zabiegu u pana Jarosława nie zrobiłem ( czyli starcił kasę ) pokierował mnie gdzie i jak mam to załatwić. Pełen profesjonalizm. Nie kasa a człowiek się liczy. Brawo. Pan Jarosław zyskał klienta. Bo z każdym kolejnym problemem uderzę do niego. POLECAM

Szukałem dobrego dentysty w pobliżu miejsca zamieszkania gdyż z poprzedniego nie byłem zadowolony teraz mogę w 100 % polecić tego pana. Dziś miałem leczenie kanałowe czytając opinie innych na temat tego zabiegu trochę się obawiałem lecz pan Jarosław zapewniał mnie że nić nie będzie boleć i wszystko odbyło się bezboleśnie bez znieczulenia.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Chorzów"?

lek. dent.

centrum stomatologiczno-medyczne
Ul. Bema
Będzin
Chorzów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dental"
Szosowa 1B
42-575 Strzyżowice