lek. med. Jerzy Bar

Ortopeda

Wspaniały lekarz! Świetne podejście do pacjenta. Wyrozumiały, wszystko dokładnie tłumaczy, interesuje się stanem pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Polecam

Do doktora trafilam z otwarta rana po wycieciu zmiany w stopie w innej przychodni czlowiek kompetentny znajacy sie na rzeczy cierpliwy i zdecydowanie pogodny sprawia wrazenie osoby ktora zawsze znajdzie odpowiednie rozwiazanie sytuacji. Zycze kazdemu takiej pogody ducha i lekarza na ktorym mozna polegac

Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Widać, że pan dr Bar jest świetnym fachowcem. Byłam jakiś czqs temu z moją 1,5 roczną Córeczką bo obawiałam się, że coś nie tak z jej nóżkami i że może to mieć jakiś związek ze słabym napięciem mięśniowym. Lekarz zbadał ją dokładnie i kazał się nie martwić, bo nie znalazł żadnych nieprawidłowości :) POLECAM BARDZO tego lekarza.

Czy ktoś moglby podać godziny w jakich przyjmuje Pan Doktor? Leczylem kolana i nie ukrywam ze doktor bardzo mi pomogl a teraz mam inny problem i chcialbym umówić sie na wizyte.

nie zgadzam sie z ostatnia opinia, uwazam ze wrecz przeciwnie od zmiany miejsca pracy doktor poswieca znacznie wiecej uwagi, wszystko rzeczowo potrafi wyjasnic zawsze chetnie doradzi i pomoze. jestem zadowolony i polecam.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Dynów"?

Przychodnia specjalistyczna
ul .Warzywna ,Rzeszów
Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Lubelska 6, 35-241 Rzeszów
Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
Krakowska 16, 35-111 Rzeszów
ul. 1000-lecia 1
Sokołów Małopolski