Jerzy Drzyzga

Byłam u pana doktora dwa razy i szczerze polecam wizytę u niego! Dawniej bałam się dentysty / rwania zębów, jednak Pan doktor poświęcił mi dużo czasu, znieczulił mnie fantastycznie. To świetny lekarz. Polecam!

Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy stomatologicznej. Tak solidnego lekarza dawno nie było w naszej miejscowości. Wyleczy solidnie, terminy sa elastyczne dla każdego. POLECAM

Bardzo polecam Pana dotora jest cierpliwy spokojny robi zabiegi bardzo dokladnie i profesjonalnie.100% satysfakcji

Lekarz na miarę wieku! Podczas zabiegu zero bólu, po również. Trochę tajemniczy, co nie wzbudza 100% zaufania. Jakby Pan Doktor był bardziej rozmowny i uprzedzał co przed i po było by super! Generalnie polecam, 100% profesjonalizm.

JA też byłam u Pana jak byłam w ciąży i nic przykrego mnie z jego strony nie spotkało(żadne nie miłe komentarze) był bardzo wyrozumiały jeśli chodziło o mój stan i nadzwyczaj delikatny.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Strzelce Opolskie"?

Rafał Wiench

NZOZ WIDENT