Opolskie Stomatolog

Stomatolog Suchy Bór lek. dent. Renata Dąbrowska-Leśniak

Laserdent. Prywatna praktyka stomatologiczna
Cicha 7
46-053 Suchy Bór

Do gabinetu Laserdent trafiłam z wielkim bólem zęba. Pomimo, iż nie byłam pacjentką Pani Doktor ani nie byłam wcześniej zapisana- nie odmówiono mi pomocy (wcześniej byłam w kilku gabinetach w Opolu- wszędzie spotkałam się z odmową lub musiałam oczekiwać co najmniej kilka dni na wizytę). Zapewniam, że wszelkie fobie i lęki dentystyczne, jeżeli ktoś je ma, mijają wraz z przekroczeniem progu gabinetu. Atmosfera jest tu bardzo serdeczna. Pani Doktor oraz ...
Opinia dodana przez: Alicja
Stomatolog Opole dr n. med. Anna Maria Kowalska-Baron

dr n. med. Anna Maria Kowalska-Baron

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Dr Baron Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Kościuszki 30/2
45-062 Chwałkowice, Opole

Pani doktor wyleczyła mi 3 zęby 6 miesięcy temu. Jeden z nich non stop bolał więc umówiłam się na reklamację. Na kilka dni przed reklamacją na którą czekałam 2 miesiące (ząb cały czas bolał) rozbolał mnie drugi leczony ząb. Bardzo mocno. U pani doktor dowiedziałam się, że trzeba leczyć kanałowo albo wyrwać, co mnie bardzo zdziwiło, bo była tam mała dziurka, a taraz, po leczeniu zrobiło się z tego kanałowe ...
Opinia dodana przez: Ania D.

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RONDO" s.c.
Krakowska 28
45-075 Opole

Stomatolog godny polecenia. Kompleksowe podejście do pacjenta oraz do samego przebiegu leczenia (pełna informacja dla pacjenta odnośnie planowanego leczenia, wraz z poszczególnymi etapami).
Opinia dodana przez: Tomasz

pod Łabędziem
ul.Ozimska
45-368 Chwałkowice, Opole

super dentysta miła zawsze pogodna ,jest godna polecenia , swoją prace wykonuje z wielkim sercem pacjent czuje się w gabinecie super i dentysta mu nie taki straszny .
Opinia dodana przez: Beata

Witosa

Chwałkowice, Opole

Jest dobry, na życzenie wyrywał mi ząb mądrości, szybko i bez problemu
Opinia dodana przez: fezzy

STOMATOLOGIA Justyna & Marek Babiak
Os.Podzamcze C 11 a
48-300 Nysa

Polecam.Pani doktor jest nie tylko miła i uprzejma ale bardzo kompetentna.Polecam także i z tego względu, że potrafi super doradzić jakie rozwiązanie będzie najlepsze w przypadku trzecich zębów.No i efekt jej pracy widoczny jest w olśniewającym uśmiechu.

Opolska 48
47-300 Krapkowice

Dobry i nie drogi specjalista a do tego bardzo uprzejmy i mily nie robi problemow i z bolem nawet w weekend przyjmnie bez zadnych problemow polecam wszystkim

XV -lecia 1
47-150 Zalesie Śląskie

Nie będę polecał nikomu Pani doktor, ponieważ jest tak dobrym lekarzem, że później mogę się do niej nie dostać :) Pani Doktor Dziękuję, że Pani jest :)

Monte Cassino 28
48-200 Prudnik

złoty człowiek - lekarz z powołania nikomu nie odmówi pomocy, gdzie w dzisiejszych czasach z bólem zęba wszyscy pozostali mają Cię gdzieś!!!!! Polecam

Happyderm Dermatologia Medycyna estetyczna
Sudecka 8a
48-303 Nysa

Polecam! Bardzo dokładny, cierpliwy i uprzejmy. W trakcie leczenia kanalowego, prawie 3 godziny na fotelu i zero stresu, a do tego Doktor wszystko wyjaśniał w trakcie zabiegu, takze wiadomo było co w danej chwili jest robione przy zabku. No i ząb wreszcie nie boli:) a nadmieniam, ze było to ponowne leczenie kanalowe ząbka zle wyczyszczonego wczesniej przez innego stomatologa. Jeszcze raz polecam!
Opinia dodana przez: Aga