Stomatolog Strzelce Opolskie

Jerzy Drzyzga

Strzelce Opolskie

Byłam u pana doktora dwa razy i szczerze polecam wizytę u niego! Dawniej bałam się dentysty / rwania zębów, jednak Pan doktor poświęcił mi dużo czasu, znieczulił mnie fantastycznie. To świetny lekarz. Polecam!

Tomasz Lechniak

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

NZOZ VITA-DENT
Kard. Wyszyńskiego 8a
47-100 Strzelce Opolskie

Polecam Pana doktora, w szczególności osobą, które boją się wizyty u dentysty. Dzięki niemu chętnie wracam do gabinetu.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Gabriela Mijas

Chirurg stomatolog

ulica Mickiewicza 33
47-100 Strzelce Opolskie

Moje głębokie i szczere wyrazy współczucia z powodu niemożności sprawowania odpowiedzialnej funkcji jaką jest leczenie pacjentów! Ta Pani nieumiejętnie przeprowadziła znieczulenie, podjęła próbę usunięcia zęba, a gdy okazało się, iż ząb nie jest jeszcze znieczulony podjęła powtórnie czynności zmierzające do znieczulenia, i nabrawszy pewności co do tego, że już jest znieczulony zaczęła rwać co spowodowało moją gwałtowną reakcję, gdyż ząb był ciągle pozbawiony znieczulenia. Z bólu wyskoczyłem z fotela jak ...
Opinia dodana przez: Janusz Kabus

dr n. med. Adam Duniewski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Strzelce Opolskie

Świetny lekarz super podejście do pacjentów w każdym wieku ogromna wiedza poparta praktyką Chęć niesienia pomocy pacjentom na różnych płaszczyznach
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Jolanta Bukowska

ulica Piastów Śląskich 20
47-100 Strzelce Opolskie

Zlote rece... Tyle moge powiedziec... Odwiedzilam sporo dentystow w strzelcach i powiem ze P. Dr. Bukowska jest najlepsza... Usuwanie zeba a raczej jego pozostalosci- kazdy korzen osobno poszlo szybko i zero bolu... Teraz juz tylko u niej bede leczyc zeby.
Opinia dodana przez: Kasia F.

lek. dent. Anna Drzyzga-Walkowiak

ulica Świerczewskiego 10/1
47-100 Strzelce Opolskie

Leczę się u pani doktor od 7 lat. Zawsze najpierw robi przegląd, potem razem decydujemy od czego zacząć. Wizyta nigdy nie trwała krócej niż 30 minut. Zawsze ze znieczuleniem, bo tylko takie leczenie akceptuję. Ceny wahają się za borowanie od 130 do 190 zł ale to pewnie zależy jaka duża jest plomba. Zawsze wcześniej wiem ile to będzie kosztować. Normalne, ze w przerwie płucze się usta. Poprzedni komentarz pisała chyba ...
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Magdalena Cichoń-Fedyk

Rubinowa 10
47-100 Strzelce Opolskie

Najlepsza Pani stomatolog pod słońcem ! :) Świetne podejście zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Skuteczne i bezbolesne leczenie.

lek. dent. Marta Berdzik-Janecka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "IASO" Poradnia Stomatologiczna