dr n. med. Jerzy Hakało

2,5
2,3

Anonim

26.01.2017

ABSOLUTNIE NIE POLECAM.JEDNA GWIAZDKA TO ZDECYDOWANIE ZA DUŻO.NIGDY NIE SPOTKAŁAM TAKIEGO LEKARZA CHAMA. NAJLEPIEJ PRZYJMOWAŁBY TYLKO PRYWATNIE BO NA NFZ PACJENT TO DLA NIEGO INTRUZ

Anonim

11.12.2016

szkoda że nie można oceniać na minusie bo zachowanie tego doktora jest karygodne kieruje tylko na płatne usg zabiegi operacje po odmowie płatnego zabiegu wyprosił mnie z gabinetu i kazał udać się do lekarza rodzinnego nigdy więcej do tego lekarza nie pójdę i przestrzegam innych

anonim

29.07.2016

Kiedy przeczytałam te opinie to zastanawiałam się do kogo mnie zapisano. Jednak po wizycie u lekarza zmieniłam zdanie. Ma angielski humor, ale kompetencje również. Pięknie mi wszystko wyjaśnił, poświęcił sporo czasu i zachował się profesjonalnie.

góral

23.04.2016

...dr Jerzy Hakało -ortopeda- NIE POLECAM,ODRADZAM ,NIE POLECAM!!!...zrobione prywatnie usg kolana odrazu zakwestionował (nawet nie wziął do reki wydruku widząc ze zrobilem to w inne klinice).....usilnie namawial na powtorzenie usg u jego znajomego(takie sprawiał wrazenie),na jego polecenie wykonałem rtg kolana lecz nic nie wywnioskował z niego i dalej namawial na usg....odnosi sie do pacjenta na TY.....po wizycie mialem wrazenie okradzionego o 150zł i dalej nic nie dowiedzialem sie o stanie mojego kolana.....oczywiscie zaproponował kolejną wizyte .....STANOWCZO ODRADZAM!!!!

Tośka

13.04.2016

Dlaczego najniższa opinia to 1? W przypadku tego lekarza, powinna być 0! Wyłudzacz pieniędzy i nic więcej!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Zielona Góra"?

Poradnia Specjalistyczna " LORO-MED." Sp. z o.o. NZOZ
Zamkowa 1