prof. dr hab. n. med. Jerzy Sadowski

Kardiochirurg

Nie umiem wyrazić słów wdzięczności za życie mojej mamy Stanisławy Rostoń. Namiar na Profesora znalazłam w internecie szukając pomocy w tętniaku aorty. Jazda z drugiego końca Polski wydawała się karkołomna ale wszystko wskazywało ze tylko ten człowiek może uratować moja mamę. No i intuicja. Spotkanie w miłym centrum Unicardia w Krakowie to szczyt marzeń, mimo długich godzin czekania. Spotkanie z profesorem wielka ostoja spokoju, ciepa cierpliwości na zadawane tysiące pytań i wreszcie decyzja na tak - będzie operował. Po operacji w drugiej dobie uśmiech mamy!!!!! Bo profesor był u niej rano, pogłaskał po starej ręce delikatnie budząc ja . I tak juz zostalo. Zyje i sie usmiecha. Panie Profesorze jest Pan najcudowniejszym lekarzem na swiecie! Dziekuje Ewelina Gałązka

Geniusz. Wspaniały człowiek. znakomity specjalista, uczciwy, perfekcyjny w tym co robi. Świetne podejście do człowieka . Gorąco polecam.

Diagnoza kardiologii koszalińskiej-wymiana zastawki aortalnej serca i wstawienie bajpasa, facetowi który w codziennym życiu jest w pełni aktywny, sprawny fizycznie nie mający żadnych(powtarzam żadnych)zewnętrznych objawów nieprawidłowego funkcjonowania serca. Szok! Rozmowy i pytania : komu zawierzyć naprawę swego "silnika"- Internet i....... Kraków prof. Sadowski. Jak nawiązać z nim kontakt. Telefony .. - i wizyta w specjalistycznym centrum leczenia chorób serca i naczyń UNIKORDIA&UNIMEDICA w Krakowie. Bardzo rzeczowa i szczera rozmowa z profesorem, potwierdzająca w pełni diagnozę koszalińską, wyjaśniająca konieczność jak najszybszego wykonania operacji. Wyrażenie przez profesora zgody na operowanie w Klinice Kardiochirurgii Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie gdzie jest ordynatorem. Operacja przeprowadzona 4 listopada br. w zespole pod jego kierownictwem (majstersztyk). Tygodniowy pobyt w Krakowie i 3 tygodniowy w Rabce. Minęło 80 dni od operacji a ja (mam 66lat) dzięki super opiece medycznej w Krakowie i Rabce jestem w pełni zdrowy. Profesor poświecił mi tyle czasu ile mógł - za co mu bardzo dziękuję. Dziękuję również Pani lekarz Iwonie Sumara-Stelmach zajmującej sie mną po operacji. Kogo bliżej interesują moje szczegółowe przemyślenia i opinie przed i po operacyjne w kontekście lekarzy i opieki proszę o kontakt na nr 511-267-815.

Pan Profesor Sadowski w 2010 roku uratował życie mojemu wujkowi,sytuacja wydawała się beznadziejna,dzięki Profesorowi żyje.Dziękujemy:)

naprawde godny polecenia i nie jest to tylko moja opinia

naprawde godny polecenia i nie jest to tylko moja opinia

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Kraków"?

Kraków

dr
Tomasz Myrdko

Szpital Jana Pawła II
Prądnicka 80

Klinika Chirurgii Serca, Naczyń i Transplantologii Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie
Kraków